Zamknij

Basia Oblesia - standupowy dramat jednej aktorki

Basia Oblesia - standupowy dramat jednej aktorki
  • czwartek  lipca, 19:00
  • 25.07.2020
  • Teatr BOTO Sopot, Bohaterów Monte Cassino 54B
Basia Oblesia to istota płci żeńskiej, zrodzona z miłości. Długo czekana. Zdrowa. Raczej.

Na co dzień to zwyczajna, normalna dziewczyna. Taka sobie Ewela. Tyle, że czasem, COŚ JEJ się dzieje w głowę. Taki przeciąg się JEJ robi pomiędzy czaszką, no i nagle staje się kimś zupełnie innym... Znacie to?


Basia zamieszkuje bagniste tereny, gdzieś pomiędzy standupem a monodramem. Odżywia się atencją. Ładna i brzydka. Taka i siaka.Lubi pokazywać cycki, ale oczywiście nidy tego nie robi, nigdy! Potrafi ugryźć, doprowadzona do ostateczności spuszcza Baśkę ze smyczy, bez kagańca.Jej pasją są frędzle oraz dramaty Mateusza Pakuły, znanego i nagradzanego przecież Dramaturga. Sama, prawie codzień, czaruje publiczność w Teatrze Dramatycznym w Kielcach, słuchając przy tym muzyki Marcina Pakuły. Lubi fotografię i sesje z Mateuszem Śliwą, zdobywcą Oskara. Ma przyjaciół. Jest w wieku mocno ponadgimnazjalnym, ale jeszcze lepi. Też Matka. Żyje w Polsce.Panie i Panowie!Ugoszczę chlebem i SOBĄ!Ewelina Gronowska

Spektakl tylko dla widzów dorosłych.***Ze względu na specyfikę sceny osoby spóźnione nie zostaną wpuszczone na spektakl.

styczeń 2021


9.01 sobota 4.04 niedziela
Życie przemija, a sztuka trwa. Kolekcja Marii i Marka Pileckich
31.01 niedziela
29. Finał WOŚP w Sopocie