Zamknij
12:14, 24.01.2022
Już 2 lutego o godzinie 19:00 koszykarze Trefla Sopot podejmą na własnym parkiecie renomowany klub ze stolicy Portugalii.
14:00, 17.01.2022
Przełożone z powodu dodatnich wyników na SARS-CoV-2 spotkanie TOP16 FIBA Europe Cup pomiędzy Treflem Sopot a rumuńską CSM CSU Oradeą zostanie rozegrane...
08:40, 10.01.2022
Od wyniku 0:19 i trzynastopunktowej straty na niespełna 5 minut przed końcem spotkania do dziesiątego ligowego zwycięstwa! Koszykarze Trefla Sopot pokonali PGE Spójnie Stargard.
14:35, 04.01.2022
Przerwa świąteczno-noworoczna nie wybiła z rytmu koszykarzy Trefla Sopot, którzy w spotkaniu 17. kolejki Energa Basket Ligi pokonali na wyjeździe GTK Gliwice.
15:00, 01.01.2022
Koszykarze Trefla Sopot nie będą mogli sobie pozwolić na huczne świętowanie Nowego Roku. Już w południe 1 stycznia wsiądą do autokaru, aby udać się w podróż do Gliwic, gdzie w najbliższą niedzielę zmierzą się z miejscowym GTK. Cel może być tylko jeden – pozytywne otwarcie 2022 roku, czyli zwycięstwo.
2
08:40, 22.12.2021
W ramach 16. kolejki Energa Basket Ligi koszykarze Trefla Sopot zagrają na wyjeździe z Twardymi Piernikami Toruń. Żółto-czarni spróbują zrewanżować się za porażkę z pierwszego meczu tego sezonu, kiedy rywale pokonali Trefla w ERGO ARENIE.
2
09:12, 20.12.2021
Sopocki Trefl triumfuje nad Benficą Lizbona! W stolicy Portugalii żółto-czarni zwyciężyli 79:67 (19:15, 18:17, 20:18, 22:17). Czterech koszykarzy naszej drużyny zakończyło spotkanie z dwucyfrowym dorobkiem punktowym, a najlepszy z nich był Yannick Franke (18).
09:10, 20.12.2021
W meczu dwóch drużyn biorących udział w TOP16 FIBA Europe Cup Trefl Sopot pokonał Legię Warszawa.
1
08:40, 18.12.2021
Sztab WOŚP utworzony przy Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie oraz MOSiR Sopot zapraszają na I BIEG WOŚP "SOPOT DLA ORKIESTRY". Środki uzyskane podczas wydarzenia zasilą konto XXX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
1
08:40, 13.12.2021
W meczu 14. kolejki Energa Basket Ligi Trefl Sopot przegrał z Asseco Arką Gdynia 58:72.
10:45, 10.12.2021
Na Hipodromie trwa sezon halowy, w ramach którego łącznie do końca marca odbędzie się aż dziewięć imprez jeździeckich. Po rozegranych w pierwszy weekend grudnia zawodach mikołajkowych czas na Halowe Zawody Dzieci i Młodzieży. Zawody odbędą się w weekend 10-12 grudnia.
13:41, 08.12.2021
11 grudnia w Trójmieście będzie rządzić koszykówka! Tego dnia o godzinie 17.30 w ERGO ARENIE rozpoczną się 38. derby Trójmiasta pomiędzy Treflem Sopot a Asseco Arką Gdynia.
2
15:00, 06.12.2021
Ekipa Trefla Sopot rozpoczyna grę w TOP16 FIBA Europe Cup. W środę, 8 grudnia o godzinie 19.00 w gdańsko-sopockiej hali żółto-czarni zmierzą się z portugalskim Sportingiem Lizbona.
10:26, 04.12.2021
W 13. kolejce Energa Basket Ligi Trefl Sopot pokonał MKS Dąbrowę Górniczą.
13:08, 02.12.2021
Po przerwie reprezentacyjnej Trefl Sopot wraca do ligowych zmagań! 3 grudnia o 19:30 w ERGO ARENIE drużyna zmierzy się z MKS Dąbrową Górniczą. Spotkanie będzie rozgrywane pod hasłem „Mikołajkowego meczu z firmą Trefl”, która została sponsorem wydarzenia.