Zamknij

11:18, 07.12.2018
Tydzień Koszykarskich Mikołajek na półmetku! Kto mistrzem Mikołajek? Kto MVP?
08:51, 05.12.2018
W dniach 3-7 grudnia na parkiet wybiegną pierwszoligowcy, drugoligowcy, trzecioligowcy, czwartoligowcy oraz koszykarze dywizji Maxibasketball 35+ i Maxibasketball 45+. Rywalizacja w Środowiskowej Basket Lidze w sezonie 2018/2019 toczy się na pięciu sportowych obiektach w Trójmieście. Tym razem swoje podwoje otworzą - Hala Gimnazjum nr 2 Sopot przy ul. Wejherowskiej 1, Hala SP nr 9 Sopot przy ul. Kolberga 15 oraz Hala II LO Sopot przy al. Niepodległości 751. Wstęp wolny!
11:51, 27.11.2018
Jukka Toijala trenerem Trefla Sopot
13:55, 20.11.2018
Rekordowe zawody konne na Hipodromie
12:10, 20.11.2018
Marcin Kloziński przestał pełnić funkcję pierwszego trenera Trefla Sopot. W najbliższym spotkaniu przeciwko Stelmetowi Enea BC Zielona Góra zespół żółto-czarnych poprowadzi jego dotychczasowy asystent – Krzysztof Roszyk.
12:00, 20.11.2018
Pierwszą połowę Trefl wygrał różnicą ośmiu punktów, a po przerwie to MKS zwyciężył 18 oczkami. To sprawiło, że na koniec meczu dąbrowianie mieli przewagę i zwyciężyli 80:70
12:29, 14.11.2018
Piłkarze polskiej reprezentacji zawitali do Trójmiasta aby na Stadionie Energa w Gdańsku zmierzyć się w towarzyskim meczu z Czechami. Zawodnicy zostali zakwaterowani w sopockim hotelu Marriott.
09:37, 14.11.2018
Rozgrywki sopockiej drużyny curlingowej na Łotwie i w Pradze
15:04, 05.11.2018
Legia pokonała Trefl Sopot 92:86, dzięki skutecznej grze w ostatnich 15 minutach. Po 25 minutach sopocianie prowadzili 50:40, ale końcówka należała do gości, którzy wygrali tę część meczu 16 oczkami.
12:12, 04.11.2018
Historyczne zwycięstwo w Siedlcach
12:23, 03.11.2018
Od października 2018 do marca 2019 na Hali Pomarańczowej sopockiego Hipodromu rozgrywany jest cykl zawodów regionalnych w skokach przez przeszkody JumpOFF Hipodrom.
13:46, 02.11.2018