Zamknij
}

Biznes / Nieruchomości

Szukasz informacji na temat nieruchomości w Sopocie? Dobrze trafiłeś, na naszym portalu znajdziesz newsy dotyczące zmian i tendencji na rynku, poznasz ciekawe oferty i zestawienia cen mieszkań, apartamentów i lokali użytkowych. Prezentujemy wypowiedzi ekspertów, rankingi i wyjątkowe nieruchomości z Sopotu.

1
16:31, 31.07.2023
Gdańsk to miasto, które nieustannie przyciąga uwagę inwestorów i mieszkańców Trójmiasta. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza takie obszary jak Górny Wrzeszcz. To właśnie ta kameralna dzielnica, pełna zieleni i urokliwych kamienic, jest miejscem, w którym powstaje wyjątkowa inwestycja dewelopera INDAI  - odrestaurowana „Willa H. Kołłątaja”. Budynek mieści się przy ul. H. Kołłątaja 2 i najprawdopodobniej zostanie oddany do użytku już w pierwszym kwartale 2024 roku. Co za tym idzie, nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. A uwierzcie nam na słowo – jest na co czekać! Mówimy w końcu o miejscu, które zachwyca nie tylko swoją historią, ale i dbałością o najmniejsze detale.
3
14:00, 26.07.2023
Sopot to popularne miejsce do życia, pracy i wypoczynku. Miasto oferuje wiele atrakcji, w tym plażę, molo, Operę Leśną, a także bogatą ofertę kulturalną i gastronomiczną. Nic więc dziwnego, że ceny mieszkań w Sopocie bywają wysokie. Jednak nawet w tym nadmorskim kurorcie można znaleźć mieszkaniowe okazje.
1
16:00, 18.07.2023
Według zestawienia danych rynkowych średnia cena za metr kwadratowy mieszkań w Sopocie okazała się wyższa niż w prestiżowym Dubaju. I to pomimo rekordowych wzrostów cen związanych z tym, że emigrujący Rosjanie napędzają tamtejszy rynek nieruchomości.
09:13, 01.07.2023
Po chwilowych spadkach, w marcu rozpoczął się ponowny wzrost cen mieszkań w Sopocie. Lokale drożały także w kwietniu i maju. Analitycy rynku nieruchomości przewidują, że do końca 2023 roku koszt metra kwadratowego w kurorcie zwiększy się o blisko 1000 złotych.
15:10, 20.06.2023
Aktualnie za metr kwadratowy trójmiejskiego mieszkania zapłacimy średnio 12 893 zł. Jak wynika z danych BIG DATA RynekPierwotny.pl rok do roku ceny wzrosły prawie o 16%. Trójmiasto to obecnie jedno z najdroższych regionów w Polsce. Więcej za własne „M” zapłacimy tylko w Warszawie i Krakowie. 
5
13:00, 12.06.2023
Nagrody rozdano podczas uroczystej gali, która odbyła się w hotelu Radisson Blu Sopot. Dom & House to jedyna agencja nieruchomości w Trójmieście, która zdobyła to wyróżnienie.
10:00, 29.05.2023
Rozglądasz się za wymarzonym mieszkaniem lub rozważasz inwestycję w nieruchomości? Nie wyobrażasz sobie życia poza Trójmiastem? A może szukasz sposobu na to, jak rozsądnie ulokować swój kapitał w dobie szalejącej inflacji? Jeśli na któregokolwiek z tych pytań odpowiedziałeś "tak", warto byś zwrócił swoją uwagę w stronę Gdańska, a konkretnie jego nowych dzielnic takich Orunia Górna – Gdańsk Południe. Dlaczego? Otóż nie będzie przesadą stwierdzenie, że to to właśnie tam możesz mieć okazję, by spełnić swoje marzenie.
11:31, 22.05.2023
Jeśli masz mieszkanie do wynajęcia, ale nie masz czasu na szukanie najemców i utrzymywanie kontaktu, możesz skorzystać z usług firmy Pod-klucz. To profesjonalna firma zajmująca się zarządzaniem wynajmem nieruchomości w Trójmieście. Współpracując z nią Twoje mieszkanie może przynosić korzyści i regularne wpływy na Twoje konto.
10
13:10, 01.05.2023
Invest Komfort – lider rynku nieruchomości premium z Trójmiasta kończy budowę osiedla Smolna w Sopocie. Za kilka tygodni kompleks, który powstał na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, będzie gotowy do zamieszkania. Koncepcyjnie łączy walory mieszkania w ustronnym otoczeniu zielonych terenów rekreacyjnych z pełną ofertą kulturalno-rozrywkową miasta i aglomeracji, w której żyje się najlepiej w Polsce. Jest to jedna z ostatnich inwestycji na taką skalę, zrealizowana w administracyjnych granicach miasta.
3
08:30, 16.04.2023
Dolny Sopot oraz Karlikowo to jedne z najdroższych dzielnic w Polsce. Tutejsze ulice skrywają w sobie co najmniej kilkudziesięcioletnie architektoniczne perełki, jak i nowoczesne budynki. Ile należy zapłacić, by stać się właścicielem jednej z nieruchomości w dolnym tarasie kurortu?
5
12:00, 10.04.2023
Ceny mieszkań w ciągu blisko 5 lat podrożały tutaj o ponad 35 procent. Mimo to, dzielnica pozostaje najtańszą lokalizacją w Sopocie. O których ulicach mowa?
2
10:35, 03.04.2023
Ulica Bohaterów Monte Cassino to najpopularniejsza ulica w Sopocie oraz jedna z najsłynniejszych lokalizacji w całej Polsce. Położone przy niej nieruchomości cieszą się niezwykłą atrakcyjnością. Czy życie przy Monciaku - letniej stolicy Polski - wiąże się z posiadaniem najdroższych mieszkań w Polsce?
1
09:00, 25.03.2023
Wejście na molo, restauracje przy Monciaku i... ceny nieruchomości. To niewątpliwie trzy tematy, o których dyskutują osoby zainteresowane Sopotem. Jak kształtują się wartości mieszkań przy głównej arterii miasta - Alei Niepodległości?
1
11:00, 16.03.2023
Rynek nieruchomości w Polsce jest bardzo dynamiczny i od lat notuje wzrosty. Według raportu Business Insidera, ceny nieruchomości w Polsce nadal rosną, a najwyższe stawki dotyczą nieruchomości w Świnoujściu, Zakopanem i Sopocie.
21:27, 08.03.2023
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, który typ wynajmu mieszkań jest dla Ciebie bardziej opłacalny? Długoterminowy, czy krótkoterminowy? Obie opcje mają swoje wady i zalety. Niżej omawiamy obie opcje i pomagamy Ci dokonać wyboru, który będzie dla Ciebie najlepszy. Przygotuj się na dawkę porad i informacji, które posłużą Ci do podjęcia odpowiedniej decyzji!