Zamknij
21:09, 07.06.2023
Prowadzisz swoją firmę w Trójmieście? Działania lokalne idą dobrze, ale z tymi w Internecie jest już ciężej? Jeśli chcesz zacząć skutecznie reklamować swoją markę w sieci, dobrze trafiłeś. Powiemy Ci o kilku działaniach, które pomogą wznieść marketing internetowy Twojej marki na wyżyny.
10:00, 29.05.2023
Rozglądasz się za wymarzonym mieszkaniem lub rozważasz inwestycję w nieruchomości? Nie wyobrażasz sobie życia poza Trójmiastem? A może szukasz sposobu na to, jak rozsądnie ulokować swój kapitał w dobie szalejącej inflacji? Jeśli na któregokolwiek z tych pytań odpowiedziałeś "tak", warto byś zwrócił swoją uwagę w stronę Gdańska, a konkretnie jego nowych dzielnic takich Orunia Górna – Gdańsk Południe. Dlaczego? Otóż nie będzie przesadą stwierdzenie, że to to właśnie tam możesz mieć okazję, by spełnić swoje marzenie.
11:31, 22.05.2023
Jeśli masz mieszkanie do wynajęcia, ale nie masz czasu na szukanie najemców i utrzymywanie kontaktu, możesz skorzystać z usług firmy Pod-klucz. To profesjonalna firma zajmująca się zarządzaniem wynajmem nieruchomości w Trójmieście. Współpracując z nią Twoje mieszkanie może przynosić korzyści i regularne wpływy na Twoje konto.
10
13:10, 01.05.2023
Invest Komfort – lider rynku nieruchomości premium z Trójmiasta kończy budowę osiedla Smolna w Sopocie. Za kilka tygodni kompleks, który powstał na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, będzie gotowy do zamieszkania. Koncepcyjnie łączy walory mieszkania w ustronnym otoczeniu zielonych terenów rekreacyjnych z pełną ofertą kulturalno-rozrywkową miasta i aglomeracji, w której żyje się najlepiej w Polsce. Jest to jedna z ostatnich inwestycji na taką skalę, zrealizowana w administracyjnych granicach miasta.
10:34, 26.04.2023
Jeśli planujesz zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenie lub konferencję, możesz zabrać się za to na 2 sposoby: Wynajmujesz salkę z rzutnikiem. Na tablicy wyświetla się prezentacja, a uczestnicy ziewają po 30 minutach spotkania. Nikt ze sobą nie rozmawia, nikt się nie integruje. Na końcu wszyscy wsiadają do samochodu i wracają do domu. Wynajmujesz salę konferencyjną w Hotelu Eureka***. Przeprowadzasz szkolenie z dobrym nagłośnieniem i obsługą która dba o wygodę słuchaczy. Po spotkaniu uczestnicy relaksują się w SPA, spędzają czas w restauracji, lub poznają magię sopockiego kurortu. Wszystko to poprawiając swoje relację i atmosferę w pracy. Którą opcję wybierasz? Jeśli wolisz tę drugą, zostań jeszcze chwilę – opowiemy Ci o wszystkich możliwościach, jakie oferuje Hotel Eureka***.
1
10:53, 18.04.2023
Ciężko nie zgodzić się z tym, że widoczność wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Jeśli zastanawiasz się, jak jeszcze bardziej ją poprawić, mamy rozwiązanie. A są nim wycieraczki do auta OXIMO, dzięki którym ulewa, śnieżyca, piach i pył nie są żadną przeszkodą do wyruszenia w podróż. 
3
08:30, 16.04.2023
Dolny Sopot oraz Karlikowo to jedne z najdroższych dzielnic w Polsce. Tutejsze ulice skrywają w sobie co najmniej kilkudziesięcioletnie architektoniczne perełki, jak i nowoczesne budynki. Ile należy zapłacić, by stać się właścicielem jednej z nieruchomości w dolnym tarasie kurortu?
2
09:42, 11.04.2023
Miasto Sopot szuka dzierżawców ośmiu nieruchomości, na terenie których od początku maja do końca września będą działać tzw. mobilne kawiarenki.
09:00, 28.03.2023
Już w środę, 29 marca, odbędzie się kolejne sopockie spotkanie z cyklu "Biznes z duszą"! Tym razem tematem przewodnim będzie wyliczanie opłacalności w biznesie. 
20:03, 04.03.2023
Flow Interiors to firma z Sopotu specjalizująca się w projektowaniu wnętrz. Od wielu lat cieszy się ona niekwestionowanym uznaniem klientów. Czemu tak się dzieje? Co stoi za tym sukcesem? I dlaczego poszukując kogoś, kto jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom, warto zaufać profesjonalistkom w dziedzinie projektowania - Tatewik Caturowej i Ewie Franiak? Spieszymy z wyjaśnieniami.
13:41, 28.02.2023
Urządzanie kuchni wymaga odpowiedniego podejścia i przemyślenia. Co jest w tym pomieszczeniu najważniejsze? Funkcjonalność, oczywiście. A to, jakie funkcje będą spełniać poszczególne wyposażenie, sprzęty czy meble, zależy już od roli, jaką ma spełniać kuchnia. Kuchnia restauracyjna to przestrzeń bardzo wymagająca i jej aranżację najlepiej oddać w ręce profesjonalistów. 
2
12:00, 20.02.2023
Oddajemy w Państwa ręce infografikę „Rynek spotkań i wydarzeń biznesowych w Sopocie”, powstałą na bazie danych zebranych przez Sopocką Organizację Turystyczną. Infografika obrazuje jak w 2022 roku kształtował się przemysł spotkań m.in. pod względem liczby wydarzeń, czasu ich trwania, rodzaju, wielkości czy branż jakich dotyczyły. Dane przekazane przez sopockie obiekty, zostaną wykorzystane przy tworzeniu raportów podsumowujących poprzedni rok na szczeblu regionalnym i ogólnopolskim, za które odpowiedzialne są odpowiednio Gdańsk Convention Bureau oraz Poland Convention Bureau.
4
14:11, 15.02.2023
Osiem miesięcy temu rozpoczęła się budowa nowego salonu Porsche Centrum Sopot. Powstający obiekt będzie najnowocześniejszym salonem tej marki w naszym kraju. Prace mają zakończyć się najprawdopodobniej pod koniec 2023 roku. Do tego czasu dealer samochodów będzie nadal działał w tymczasowej siedzibie przy granicy Sopotu i Gdańska.
5
14:00, 17.01.2023
ERGO Hestia drugi rok z rzędu znalazła się w gronie najlepszych pracodawców w Polsce. Sopocki ubezpieczyciel został wyróżniony prestiżowym certyfikatem Top Employer Polska 2023. Certyfikat udało się zdobyć zaledwie 75 firmom w Polsce.
16:00, 09.01.2023
Już w środę, 11 stycznia, odbędzie się kolejne sopockie spotkanie z cyklu "Biznes z duszą"! Tym razem tematem przewodnim będzie planowanie w niepewnych czasach.