Zamknij
art. sponsorowany
09:20, 20.10.2023
Indonezja to kraj, który zachwyca swoją różnorodnością i urokiem. Składa się z ponad 17 tysięcy wysp i wysepek, z których każda ma coś wyjątkowego do zaoferowania. To też kraj, który jest idealnym miejscem na niezapomniane, egzotyczne wakacje. Ale kiedy najlepiej lecieć do Indonezji, by najpełniej wykorzystać uroki tego niesamowitego miejsca?
15:52, 11.10.2023
Dzisiaj rozpoczyna się XII edycja Europejskiego Forum Nowych Idei. To jedna z największych tego rodzaju konferencji w Europie Środkowo-Wschodniej. Podobnie jak w poprzednich latach, tegoroczne EFNI odbędzie się w Sopocie, w dniach 11-13 października.
1
16:31, 31.07.2023
Gdańsk to miasto, które nieustannie przyciąga uwagę inwestorów i mieszkańców Trójmiasta. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza takie obszary jak Górny Wrzeszcz. To właśnie ta kameralna dzielnica, pełna zieleni i urokliwych kamienic, jest miejscem, w którym powstaje wyjątkowa inwestycja dewelopera INDAI  - odrestaurowana „Willa H. Kołłątaja”. Budynek mieści się przy ul. H. Kołłątaja 2 i najprawdopodobniej zostanie oddany do użytku już w pierwszym kwartale 2024 roku. Co za tym idzie, nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. A uwierzcie nam na słowo – jest na co czekać! Mówimy w końcu o miejscu, które zachwyca nie tylko swoją historią, ale i dbałością o najmniejsze detale.
3
14:00, 26.07.2023
Sopot to popularne miejsce do życia, pracy i wypoczynku. Miasto oferuje wiele atrakcji, w tym plażę, molo, Operę Leśną, a także bogatą ofertę kulturalną i gastronomiczną. Nic więc dziwnego, że ceny mieszkań w Sopocie bywają wysokie. Jednak nawet w tym nadmorskim kurorcie można znaleźć mieszkaniowe okazje.
1
16:00, 18.07.2023
Według zestawienia danych rynkowych średnia cena za metr kwadratowy mieszkań w Sopocie okazała się wyższa niż w prestiżowym Dubaju. I to pomimo rekordowych wzrostów cen związanych z tym, że emigrujący Rosjanie napędzają tamtejszy rynek nieruchomości.
10:55, 14.07.2023
W sobotę, 8 lipca 2023 roku, odbyła się druga edycja turnieju Mera Spa Golf Cup. Po sukcesie pierwszej edycji w 2022 roku, organizatorzy zdecydowali się na kolejne spotkanie golfistów, które okazało się być równie spektakularne i przyciągnęło liczne grono uczestników. W turnieju wzięło udział aż 147 zawodników, którzy stanęli do rywali w położonym niedaleko Trójmiasta klubie Tokary Golf Club. Mera Spa Golf Cup był jednak nie tylko sportowym wyzwaniem, ale również niezapomnianym doświadczeniem łączącym sport, relacje biznesowe, modę, sztukę i działalność charytatywną.
14:15, 04.07.2023
Planujesz swoje wymarzone wakacje? Nie możesz zapomnieć o jednym ważnym kroku - ubezpieczeniu się na wyjazd. Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem od lat, czy też dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z podróżami, właściwe ubezpieczenie zapewni Ci spokój i ochronę w przypadku niespodziewanych sytuacji.
11:34, 03.07.2023
Planujesz wykonanie tarasu kompozytowego albo chcesz tego typu deskami wykończyć inne elementy na zewnątrz domu? Nie masz jednak pewności, na który produkt się zdecydować? W ofercie Lenta® nie tylko znajdziesz deski kompozytowe nowej generacji, ale możesz też liczyć na fachowe doradztwo i montaż. To jeden z czołowych polskich dostawców systemów tarasowych klasy premium oraz wyłączny dystrybutor produktów Millboard w Polsce.
15:10, 20.06.2023
Aktualnie za metr kwadratowy trójmiejskiego mieszkania zapłacimy średnio 12 893 zł. Jak wynika z danych BIG DATA RynekPierwotny.pl rok do roku ceny wzrosły prawie o 16%. Trójmiasto to obecnie jedno z najdroższych regionów w Polsce. Więcej za własne „M” zapłacimy tylko w Warszawie i Krakowie. 
15:00, 12.06.2023
ERGO Hestia otrzymała certyfikat Great Place to Work 2023, przyznawany na podstawie ankiety przeprowadzanej wśród pracowników na temat kultury organizacyjnej firmy. Badanie realizowane jest przez Great Place to Work Institute, światowy autorytet w dziedzinie kultury organizacyjnej, doświadczeń pracowników i zachowań przywódczych.
5
13:00, 12.06.2023
Nagrody rozdano podczas uroczystej gali, która odbyła się w hotelu Radisson Blu Sopot. Dom & House to jedyna agencja nieruchomości w Trójmieście, która zdobyła to wyróżnienie.
1
10:10, 08.06.2023
Europejski Kongres Finansowy to jedno z najważniejszych spotkań świata finansów w Polsce. Hasłem przewodnim tegorocznego Kongresu było pytanie jak utrzymać wiarygodność w czasach kryzysu zaufania. Wiodącymi obszarami tematycznymi były m.in.: nowy porządek na świecie, w Europie i w Polsce, nowy ład w sektorze finansowym oraz nowe technologie w finansach.
1
21:09, 07.06.2023
Prowadzisz swoją firmę w Trójmieście? Działania lokalne idą dobrze, ale z tymi w Internecie jest już ciężej? Jeśli chcesz zacząć skutecznie reklamować swoją markę w sieci, dobrze trafiłeś. Powiemy Ci o kilku działaniach, które pomogą wznieść marketing internetowy Twojej marki na wyżyny.
10:00, 29.05.2023
Rozglądasz się za wymarzonym mieszkaniem lub rozważasz inwestycję w nieruchomości? Nie wyobrażasz sobie życia poza Trójmiastem? A może szukasz sposobu na to, jak rozsądnie ulokować swój kapitał w dobie szalejącej inflacji? Jeśli na któregokolwiek z tych pytań odpowiedziałeś "tak", warto byś zwrócił swoją uwagę w stronę Gdańska, a konkretnie jego nowych dzielnic takich Orunia Górna – Gdańsk Południe. Dlaczego? Otóż nie będzie przesadą stwierdzenie, że to to właśnie tam możesz mieć okazję, by spełnić swoje marzenie.
11:31, 22.05.2023
Jeśli masz mieszkanie do wynajęcia, ale nie masz czasu na szukanie najemców i utrzymywanie kontaktu, możesz skorzystać z usług firmy Pod-klucz. To profesjonalna firma zajmująca się zarządzaniem wynajmem nieruchomości w Trójmieście. Współpracując z nią Twoje mieszkanie może przynosić korzyści i regularne wpływy na Twoje konto.