Zamknij

sobota, 17.11, godz. 20:00 - 21:30

Zatoka Sztuki Sopot, al. Franciszka Mamuszki 14

Bilety: 30 zł

Zapraszamy do wspólnego doświadczania siebie, transformacji i relaksu podczas Medytacji Aktywnych OSHO w Sopocie. Medytacje poprowadzi Marta Obrycka, certyfikowany facylitator Medytacji Aktywnych OSHO oraz certyfikowany Senior Coach w podejściu Zen Coaching.Spotkamy się w:
21.10.2018 w godz. 18:00 - 20:00 
17.11.2018 w godz. 20:00 - 21:30
Wstęp: 30 zł, w pakiecie z warsztatami niższa opłata

Obie medytacje odbędą się po warsztatach Zen Coachingu.
Zapraszamy na wszystkie wydarzenia!

21.10.2018 w godz. 10:00 - 17:00
Warsztaty Zen Coaching - MOC Obecności 
https://www.facebook.com/events/1927874770840296/

17.11.2018 w godz. 17:00 - 19:30
Otwarte Wieczory Słuchania w Sopocie

Więcej informacji o wydarzeniach, Medytacjach OSHO oraz o Zen Coachingu na stronie:
www.martaobrycka.pl

Medytacje Aktywne zostały stworzone przez OSHO z myślą o współczesnym człowieku, łączą korzyści tradycyjnej medytacji ze świetną zabawą. Dla każdej z nich została stworzona muzyka oraz etapy, są to starannie dopracowane procesy, które rozpuszczają napięcia i pozwalają doświadczyć
wewnętrznej harmonii, poruszyć energię w ciele i wyciszyć umysł. Jedną z głównych zalet Medytacji Aktywnych jest fakt, że są dostosowane do obecnego szybkiego tempa życia. Starannie dobrane procesy przyjmują Cię dokładnie takim jakim jesteś, z Twoją aktualną sprawnością fizyczną, stopniem
zestresowania itd. - stopniowo prowadząc w stronę głębokiego relaksu i stanu wewnętrznej harmonii. Niektórzy badacze i entuzjaści tej formy medytacji, nazywają je najbardziej naukowym sposobem integracji trzech umysłów - ciała, serca i intelektu.

Jeśli cenisz sobie harmonię wewnętrzną, klarowny umysł i witalność, a do tego lubisz ruch i żeby "coś się działo" to Medytacje Aktywne są właśnie dla Ciebie! Jeśli masz ochotę rozbudzić swoją witalność, wyzwolić kreatywność i radość życia, dobrze się przy tym bawiąc - zapraszamy właśnie Ciebie do przygody z Medytacjami Aktywnymi!
Nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie w medytowaniu.

Medytacje Aktywne Osho nie są połączone z żadnym odłamem religijnym.

Warsztat poprowadzi Marta Obrycka
Aktywna miłośniczka medytacji oraz życia "tu i teraz" . 
Certyfikowany facylitator Medytacji Aktywnych Osho. Od 2010 intensywnie zaangażowana w szerzenie i praktykowanie medytacji według Osho. Przez te wszystkie lata dzieli się nimi podczas różnych warsztatów stacjonarnych i wyjazdowych. Poprowadzi je w Warszawie a także w innych częściach kraju. Poprowadziła je także poza Polską: we Włoszech podczas warsztatów wyjazdowych w Salo, Lago di Garda oraz wielokrotnie w Bolonii. Także w ramach międzynarodowego "Celebrate Life Festival" oraz "Tantra Festival", "No Mind Festival camp" w Szwecji. Odwiedziła wiele ośrodków medytacyjnych, jej ulubionym miejscem jest "Osho Miasto" w Toskanii. Na co dzień również praktykuje je, choćby sama we własnym domu. Medytacje Aktywne wspierają ją w życiu, rozpuszczaniu spięć w ciele, nabieraniu jasności i lekkości, odświeżaniu ciała, poczuciu harmonii i spokoju wewnętrznego. Dodają jej wigoru, optymizmu, sprawności umysłowej i fizycznej.
Misją życiową Marty Obryckiej jest wspieranie i inspirowanie innych, by odkrywali swoją MOC oraz drogę do radosnego spokoju i harmonii co realizuje poprzez prowadzenie Medytacje Aktywne OSHO oraz jako Senior Coach w podejściu Zen Coachingu.
Więcej informacji o Marcie: www.martaobrycka.pl
Więcej informacji o Medytacjach Aktywnych Osho:
www.martaobrycka.pl/o-medytacjach-aktywnych-osho/

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone