Zamknij

sobota, 17.11, godz. 20:00 - 21:30

Zatoka Sztuki Sopot, al. Franciszka Mamuszki 14

Bilety: 30 zł

Zapraszamy do wspólnego doświadczania siebie, transformacji i relaksu podczas Medytacji Aktywnych OSHO w Sopocie. Medytacje poprowadzi Marta Obrycka, certyfikowany facylitator Medytacji Aktywnych OSHO oraz certyfikowany Senior Coach w podejściu Zen Coaching.Spotkamy się w:
21.10.2018 w godz. 18:00 - 20:00 
17.11.2018 w godz. 20:00 - 21:30
Wstęp: 30 zł, w pakiecie z warsztatami niższa opłata

Obie medytacje odbędą się po warsztatach Zen Coachingu.
Zapraszamy na wszystkie wydarzenia!

21.10.2018 w godz. 10:00 - 17:00
Warsztaty Zen Coaching - MOC Obecności 
https://www.facebook.com/events/1927874770840296/

17.11.2018 w godz. 17:00 - 19:30
Otwarte Wieczory Słuchania w Sopocie

Więcej informacji o wydarzeniach, Medytacjach OSHO oraz o Zen Coachingu na stronie:
www.martaobrycka.pl

Medytacje Aktywne zostały stworzone przez OSHO z myślą o współczesnym człowieku, łączą korzyści tradycyjnej medytacji ze świetną zabawą. Dla każdej z nich została stworzona muzyka oraz etapy, są to starannie dopracowane procesy, które rozpuszczają napięcia i pozwalają doświadczyć
wewnętrznej harmonii, poruszyć energię w ciele i wyciszyć umysł. Jedną z głównych zalet Medytacji Aktywnych jest fakt, że są dostosowane do obecnego szybkiego tempa życia. Starannie dobrane procesy przyjmują Cię dokładnie takim jakim jesteś, z Twoją aktualną sprawnością fizyczną, stopniem
zestresowania itd. - stopniowo prowadząc w stronę głębokiego relaksu i stanu wewnętrznej harmonii. Niektórzy badacze i entuzjaści tej formy medytacji, nazywają je najbardziej naukowym sposobem integracji trzech umysłów - ciała, serca i intelektu.

Jeśli cenisz sobie harmonię wewnętrzną, klarowny umysł i witalność, a do tego lubisz ruch i żeby "coś się działo" to Medytacje Aktywne są właśnie dla Ciebie! Jeśli masz ochotę rozbudzić swoją witalność, wyzwolić kreatywność i radość życia, dobrze się przy tym bawiąc - zapraszamy właśnie Ciebie do przygody z Medytacjami Aktywnymi!
Nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie w medytowaniu.

Medytacje Aktywne Osho nie są połączone z żadnym odłamem religijnym.

Warsztat poprowadzi Marta Obrycka
Aktywna miłośniczka medytacji oraz życia "tu i teraz" . 
Certyfikowany facylitator Medytacji Aktywnych Osho. Od 2010 intensywnie zaangażowana w szerzenie i praktykowanie medytacji według Osho. Przez te wszystkie lata dzieli się nimi podczas różnych warsztatów stacjonarnych i wyjazdowych. Poprowadzi je w Warszawie a także w innych częściach kraju. Poprowadziła je także poza Polską: we Włoszech podczas warsztatów wyjazdowych w Salo, Lago di Garda oraz wielokrotnie w Bolonii. Także w ramach międzynarodowego "Celebrate Life Festival" oraz "Tantra Festival", "No Mind Festival camp" w Szwecji. Odwiedziła wiele ośrodków medytacyjnych, jej ulubionym miejscem jest "Osho Miasto" w Toskanii. Na co dzień również praktykuje je, choćby sama we własnym domu. Medytacje Aktywne wspierają ją w życiu, rozpuszczaniu spięć w ciele, nabieraniu jasności i lekkości, odświeżaniu ciała, poczuciu harmonii i spokoju wewnętrznego. Dodają jej wigoru, optymizmu, sprawności umysłowej i fizycznej.
Misją życiową Marty Obryckiej jest wspieranie i inspirowanie innych, by odkrywali swoją MOC oraz drogę do radosnego spokoju i harmonii co realizuje poprzez prowadzenie Medytacje Aktywne OSHO oraz jako Senior Coach w podejściu Zen Coachingu.
Więcej informacji o Marcie: www.martaobrycka.pl
Więcej informacji o Medytacjach Aktywnych Osho:
www.martaobrycka.pl/o-medytacjach-aktywnych-osho/


czwartek23 maja

piątek24 maja

sobota25 maja

niedziela26 maja

poniedziałek27 maja

wtorek28 maja

środa29 maja

czwartek30 maja

piątek31 maja

sobota1 czerwca

niedziela2 czerwca

czwartek6 czerwca

piątek7 czerwca

niedziela9 czerwca

czwartek13 czerwca

piątek14 czerwca

czwartek20 czerwca

piątek21 czerwca

czwartek27 czerwca

piątek28 czerwca
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone