Zamknij

czwartek, 13.06

Sheraton Sopot, Powstańców Warszawy 10 (przy plaży)

Bilety: 2490 zł

IT Manager of Tomorrow to konferencja, której celem jest pokazanie roli Menedżera IT. Roli, która nieustannie ewoluuje, a w czasach kiedy technologia staje się kluczowym komponentem każdego przedsiębiorstwa nabiera jeszcze większego znaczenia, niż kiedykolwiek wcześniej. W trakcie konferencji skoncentrujemy się na aktualnych trendach w zarządzaniu IT, na kluczowych kompetencjach i cechach, które charakteryzują skutecznych menedżerów IT. Nie zabraknie doświadczonych prelegentów oraz autentycznych case studies!

Pierwszy dzień wydarzenia - Gear Up Day, to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w profesjonalnych warsztatach umożliwiających rozwinięcie przydatnych umiejętności. To dwa trwające pół dnia warsztaty, prowadzone przez doświadczonych praktyków. Zapewnią Ci solidną dawkę wiedzy, którą od razu wprowadzisz w swojej organizacji.

IT MANAGER OF TOMORROW AWARDS 2019 - FINAŁ 

Podczas konferencji odbędzie się III etap naszego konkursu. JURY (liderzy branży), podczas prezentacji finałowej dziesiątki, wyłoni 3 najbardziej skutecznych menedżerów IT, którzy swoją pracą wzbogacają środowisko IT o nowe pomysły, usprawnienia oraz wykazują ogromne zaangażowanie w prowadzone projekty. Ubiegłoroczna edycja IT Manager of Tomorrow Awards cieszyła się bardzo pozytywnym odbiorem, zarówno wśród uczestników konkursu jak i zacnego grona publiczności. Więcej informacji o konkursie znajdziecie na: http://www.itmtawards.com/

O Let's Manage IT

Inicjatywa Let's Manage IT została powołana do życia w 2014 roku. Jest ona odpowiedzią na Wasze potrzeby. Istotnym elementem podnoszenia kwalifikacji jest także wymiana wiedzy i doświadczeń, propagowanie dobrych praktyk, zachęcanie do ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji oraz umożliwianie współpracy między instytucjami i firmami. Postanowiliśmy więc stworzyć okoliczności, które to umożliwią oraz zmotywują i zainspirują do działania. Celem Let's Manage IT jest budowanie, rozwijanie i wspieranie ogólnopolskiej społeczności menedżerów i liderów IT - społeczności wyjątkowych, inspirujących i otwartych ludzi, którym umożliwiamy dzielenie się doświadczeniami w oparciu o najnowsze trendy. Łącząc przekazywanie merytorycznej wiedzy z umożliwianiem wymiany doświadczeń, wspieramy i motywujemy menedżerów i liderów IT na drodze rozwoju - nie tylko własnego, ale także organizacji, a co za tym idzie - całej branży IT w Polsce.

Informacja o biletach

Bilet normalny
 
2490 zł

Rejestracja: https://join.letsmanageit.pl/itmt19
https://www.facebook.com/events/301294333860332/


piątek20 września

sobota21 września

niedziela22 września

poniedziałek23 września

wtorek24 września

środa25 września

czwartek26 września

piątek27 września

sobota28 września

niedziela29 września

niedziela6 października

czwartek10 października

niedziela13 października

niedziela20 października
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone