Zamknij

czwartek, 13.06, godz. godz. 19.00

Harry's ART & CAFE Sopot, pl. Konstytucji 3 Maja 3 (Boczne wejscie Hotelu Rezydentod ul.Kościuszki)

Bilety: 30 zł

"Q" to kolejna konstelacja utworzona wokół jednego z liderów trójmiejskiej sceny - Macieja Łyszkiewicza. Zespół powstał w lutym 2018 roku, a od jesieni 2018 intensywnie pracuje nad całkowicie autorskim, premierowym materiałem.

Maciej Łyszkiewicz zebrał imponujący skład spośród pomorskich muzyków nie związanych wcześniej z jego projektami No Limits, Łyczacza, czy Leszcze. Na basie gra Maciej Warda (Farba), a na perkusji Sławek Dumański (John Leysner Group).
 

Jazz - koncerty w Trójmieście


W 2019 zespół uzupełnił skład o młodą, obdarzoną charyzmą i świetnym głosem Katarzynę Golecką. I to w tym właśnie składzie, rozszerzonym o gitarę i sekcę dętą zespół nagrywa swoją debiutancką płytę. Jej premiera przewidziana jest na jesień 2019.

Muzyka Q to spojrzenie w kierunku tego co najlepsze w muzyce rozrywkowej ubiegłych dekadach (Bruce Hornsby, Steely Dan, The Crusaders itp), ale przez pryzmat czasów obecnych (Jamiroquai, Daft Punk, Robert Glasper itp.). Okazuje się, że takie połączenie jazzu, soulu i popu ujmuje słuchaczy - grono wiernych fanów zespołu cały czas rośnie, a zespół pracuje intensywnie nad płytowym debiutem.

Patronat medialny
Radio Gdańsk, Trojmiasto.pl Magazyn Prestiż Trojmiasto, koncertomania.pl 
http://www.harrysartcafe.pl 
harrysartcafe@gmail.com

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone