Zamknij

piątek, 24.05, godz. godz. 22.00

Unique Club Sopot, pl. Zdrojowy 1

Bilety: 20 zł

Z ogromną przyjemnością pragniemy Was zaprosić na nasze urodziny. To będzie magiczna noc podczas której wystąpi DJ Tonka. Nie znamy osoby, która by nie tańczyła choć raz przy jego przeboju "Don't Be Afraid" lub "She Knows You". Z okazji naszego święta będzie możliwość żeby spotkać się z nim i posłuchać na żywo.

Razem z nim RIMM oraz KENNY i piękne tancerki. Mnóstwo szampana, cudownego nastroju i najlepsza publika w SOPOCIE Jeśli chcecie sprawić nam radość to bądźcie z nami tej nocy!

Więcej o naszym specjalnym gościu:
DJ Tonka od połowy lat 90. zalicza się do najważniejszych niemieckich DJ-ów i producentów. Tworzył również jako Tonka, Chip Tunes i Thomtastic oraz był związany z grupami Outrage, Space Cube i T'N'I.

Przygodę z muzyką Tonka zaczynał wraz ze szkolnym kolegą - Ianem Pooleyem - który teraz też jest uznanym DJ-em. Do legendy przeszły już jego sety grane w klubach rodzinnego Mainz. Nazwany "cudownym dzieckiem" niemieckiego techno wkrótce stał się jednym z najważniejszych producentów sceny house'owej.
Zadebiutował w 1995 roku singlem "Feel", jednak przełomowym okazał się być rok 1998, kiedy DJ Tonka zaprezentował singiel "Security / The Night". Później współpracował z takimi wokalistami jak Lare McAllen, Kerry-Ann Fairchild, raperem Whitemanem i Kim Appleby.

Tonka stworzył swój unikalny styl, charakteryzujący go jako fana oldskulowych breakbeatów oraz wczesnego włoskiego disco. Co ciekawe, wśród swoich muzycznych inspiracji wymienia dokonania takich artystów jak Grandmaster Flash i Depeche Mode.

Założył także dwa labele płytowe: Uplifting Records (1997) i Vivienne Records (2000). Sam wydał cztery albumy: "Peak Time" (1999), "Proved" (2000), "DJ Tonka" (2001) i "84" w 2004 roku.

Oficjalna strona:
http://www.djtonka.com


czwartek27 czerwca

piątek28 czerwca

sobota29 czerwca

niedziela30 czerwca

wtorek2 lipca

czwartek4 lipca

niedziela7 lipca

czwartek11 lipca

niedziela14 lipca

czwartek18 lipca
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone