Zamknij
REKLAMA

Gdańsk: zaginęła 17-letnia Liwia! Trwają policyjne poszukiwania

07.36, 21.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z komisariatu na Przymorzu prowadzą poszukiwania opiekuńcze 17-letniej Lwii Pleśniak z Gdańska, która po zakończeniu przepustki nie powróciła do placówki opiekuńczo-wychowawczej w województwie wielkopolskim. W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu 17-latki, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z komisariatu na Przymorzu prowadzą poszukiwania opiekuńcze 17-letniej Lwii Pleśniak z Gdańska, która po zakończeniu przepustki, nie stawiła się do placówki opiekuńczo-wychowawczej w województwie wielkopolskim.

Rysopis: 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy długie koloru blond, oczy koloru piwnego. W dniu zaginięcia ubrana była w krótkie spodenki koloru białego, t-shirt koloru białego oraz miała na sobie białe buty sportowe. Małoletnie posiadała przy sobie dużą czerwoną walizkę.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu 17-latki, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji na Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża 19 tel. 47 741 12 22 lub pod  numerem alarmowym 112.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%