Zamknij

Muzyka, taniec czy teatr? Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Sopocie

11:31, 07.09.2021 | Anna Nagel
Skomentuj

Zajęcia pozalekcyjne mogą być niezwykle pomocne w rozwoju dziecka. Nauka pracy w zespole czy umiejętności radzenia sobie ze stresem to tylko niektóre korzyści z nich płynące. Taniec, muzyka, a może teatr? W Sopocie działa wiele placówek, które pozwolą Waszym pociechom na rozwój zainteresowań. 

Przedstawiamy wybrane zajęcie dodatkowe dla dzieci w Sopocie:

Młodzieżowy Dom Kultury 

Fot. MDK Sopot

Gdzie: Aleja Niepodległości 763, 81-838 Sopot

MDK w Sopocie oferuje szeroki wybór zajęć dodatkowych. Znajdziecie tam pracownię plastyczną, muzyczną, teatralną, a także te taneczno-ruchowe, sportowe/techniczne i językowo-terapeutyczne. Mali miłośnicy muzyki mogą spełniać się w zespole muzycznym „Muszelki”, orkiestrze dętej lub uczestnicząc w lekcjach wokalu, gry na pianinie, flecie czy gitarze. Głowy pełne wyobraźni będą zadowolone z zajęć plastycznych, natomiast dla dzieci zafascynowanych aktorstwem dobrym pomysłem będzie dołączenie do Teatrzyku Błękitnego Czasu. To i wiele więcej czeka na Wasze pociechy w Młodzieżowym Domu Kultury. 

Tu sprawdzicie wszystkie zajęcia dostępne w MDK Sopot. 

[ZT]8762[/ZT]


Akademia Sztuki Baletowej

Fot. Akademia Sztuki Baletowej

Gdzie: Władysława Cieszyńskiego 22, 81-881 Sopot

Akademia Sztuki Baletowej to miejsce, w którym wiele lat doświadczeń scenicznych i pedagogicznych pozwoliło opracować metodykę, skutecznie doprowadzającą uczniów do wysokiego poziomu artystycznego, a w rezultacie osiągnięcia miana tancerza zawodowego. – Autorski program wprowadza indywidualny program nauczania, który przewiduje możliwość rozpoczęcia edukacji tańca klasycznego w młodszym wieku, niż w Ogólnokształcących Szkołach Baletowych – czytamy na stronie. W ofercie znajdziecie zajęcia m.in. z baletu klasycznego, tańca współczesnego, stretchingu, akrobatyki czy rytmiki instrumentalno-wokalnej. 

Więcej informacji znajdziecie na stronie Akademii Sztuki Baletowej.

Młode Atelier

Fot. Młode Atelier

Gdzie: Opera Leśna, Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot

Młode Atelier to studio muzyczno-aktorskie dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat, działające przy Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie. Uczestnicy mogą pracować nad swoim warsztatem aktorskim, wokalnym czy tanecznym. – Studio Młode Atelier realizuje warsztaty aktorskie, wokalne oraz taneczne, podczas których młodzi aktorzy rozwijają kreatywne myślenie, twórcze działania, zdolności wokalnie, aktorskie oraz ruchowe. Przy tym świetnie się bawimy, poznajemy bardziej samych siebie i nowych przyjaciół, jesteśmy zespołem – pisze o sobie studio. 

Więcej informacji na temat Młodego Atelier

Sztuka Odnowa

Fot. Sztuka Odnowa

Gdzie: Władysława IV 17, 81-782 Sopot

A gdyby tak wybrać się do świata rysunku malarstwa i ceramiki? Sztuka Odnowa to miejsce, w którym prowadzone są zajęcia dla najmłodszych oraz kursy dla młodzieży i dorosłych. Pracownia mieści się w kamienicy w centrum Sopotu z inspirującym widokiem na ogród. W ramach lekcji zapewniane są wszystkie materiały potrzebne do pracy. 

Cennik i szczegółowe informacje znajdziecie tutaj. 

Zobacz też inne atrakcje dla dzieci w Sopocie oraz aktualne wydarzenia w Sopocie

(Info)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%