Zamknij

Odkrywaj Sopot / Zdrowie i uroda

Szukasz restauracji, noclegu, ciekawego wydarzenia - to wszystko znajdziesz na naszym portalu - Odkrywaj Sopot razem z nami, każdego dnia.

11:04, 31.01.2024
Jak wspomóc dziecko w codzienności? Jak pomóc sobie, kiedy dziecko nie radzi sobie z natłokiem oczekiwań, nauki i zmian w dojrzewającym ciele?
Skomentuj
Polecamy
15:30, 21.12.2023
Domy opieki wciąż są źródłem wielu mitów i obaw. W powszechnym przekonaniu są to miejsca, w których seniorzy są zaniedbywani i traktowani przedmiotowo. Prawda jest jednak zupełnie inna. Nowoczesne domy opieki, takie jak Dom Seniora „ROSE Senior Resort”, zapewniają seniorom kompleksową opiekę i wsparcie, a także stwarzają warunki do aktywnego i szczęśliwego życia.
14:14, 26.10.2023
Wyobraź sobie, że napięcia, które zbierasz każdego dnia, stres w pracy, wysokie oczekiwania zawodowe i prywatne nie są obojętne ani dla Twojego umysłu, ani dla Twojego ciała. Nie zawsze masz siłę na siłownię, aby oczyścić głowę, nabrać dystansu, zmienić perspektywę. Tak wiele czytasz o Mindfullnes, ale czym to tak naprawdę jest w życiu codziennym? Dbaniem nie tylko o odporność psychiczną, ale także o fizyczną. W obu tych przypadkach mamy na to rozwiązanie. Stworzyliśmy doskonałe miejsce przeznaczone do holistycznego i głębokiego relaksu.
11:16, 28.09.2023
Odstające uszy przyprawiają cię o kompleksy? Odbierają pewność siebie twojemu dziecku? Możesz godzić się na to, nic nie zmieniając, albo… zdecydować się na korektę uszu i odzyskać samoakceptację. To mało inwazyjny zabieg, który daje widoczne rezultaty bez zauważalnych blizn. Dowiedz się, na czym polega korekcja uszu, kto może się jej poddać i gdzie najlepiej ją wykonać.
1
13:19, 28.08.2023
Po raz kolejny w Sopocie odbyło się szkolenie Access Bar®. Każdego miesiąca kilkadziesiąt osób otrzymuje międzynarodowy certyfikat do pracy tą metodą z innym ludźmi – mówi Maja Lesińska Certyfikowany Facylitator Access Consciousness®, która prowadzi szkolenia w całej Polsce. W Sopocie jest regularnie, raz w miesiącu.
2
Polecamy
10:30, 13.04.2023
Wiosna to idealny czas na nową fryzurę, która nie tylko wpłynie korzystnie na Twój wizerunek, ale przede wszystkim poprawi Twój nastrój. Modne fryzury na wiosnę są niemal na wyciągnięcie ręki, warto jednak dobrze przemyśleć swoją metamorfozę, by nowa fryzura nie okazała się stylistycznym niewypałem. Sprawdź koniecznie, jakie modne fryzury na wiosnę warto uwzględnić w swojej włosowej rewolucji.
2
14:05, 13.03.2023
Od kiedy sięgam pamięcią chciałam robić w życiu coś związanego z morzem. Mieszkam w Sopocie od czwartego roku życia. W Górnym Sopocie, w mieszkaniu po babci i prababci. I było to dla mnie tak naturalne, że na tamtą chwilę nie potrafiłam nawet tego docenić. Ale marzenia o wykorzystaniu potencjału tego wspaniałego miasta i jego bliskiego położenia nad morzem tkwiły we mnie od zawsze. Od kiedy chodziłam z rodzicami na plażę, gdzie bawiliśmy się piaskiem, tworząc zamki, ozdabiając je kamykami, muszelkami i kolorowymi szkiełkami, których wtedy było znacznie więcej niż teraz. 
1
Polecamy
08:44, 06.03.2023
Sopockie szkoły jogi mają wiele do zaoferowania. Joga dla początkujących, na zdrowy kręgosłup, dla kobiet w ciąży, czy dla seniorów. Joga jest dla każdego. Poprawia kondycję ciała, pozwala się wyciszyć i wprowadza w pozytywny nastrój. Nic dziwnego, że zyskała tak dużo wielbicieli i wciąż zdobywa nowych. Wybierz rodzaj jogi dla siebie i trenuj w jednym ze studiów jogi w Sopocie.
2
13:33, 20.01.2023
Choć pochodzą z Ukrainy, dziś żyją i pracują w Sopocie. Dzięki wsparciu Spółdzielni Socjalnej Kooperacja Miroslava i Andrii znaleźli zatrudnienie w nowo otwartym salonie masażu przy ul. 23 Marca 23. Na co dzień wspiera ich Anna, tłumaczka z Polski. W podobnej sytuacji znalazły się również Tetiena, Larysa i Liudmila. Dla nich jednak szansą na nowy start okazała się praca w salonie fryzjersko-kosmetycznym przy Alei Niepodległości 676.  Oba miejsca działają od niespełna miesiąca, zapewniając miejsca pracy osobom z doświadczeniem migracji.
14:42, 20.12.2022
Zabiegi na twarz, ciało, ujędrniające, odmładzające, czy relaksujące masaże, które pomogą nam się rozluźnić. To wszystko znajdziemy w sopockich salonach kosmetycznych. Warto z nich skorzystać zwłaszcza zimą, kiedy nasza skóra potrzebuje szczególnej troski. Wyjątkowy świąteczno-noworoczny czas, również zachęca do wizyt u kosmetyczki i zadbania o siebie. Sprawdź, co oferują salony kosmetyczne w Sopocie.
1
artykuł sponsorowany
13:25, 24.11.2022
Na poczucie odprężenia wpływa sporo czynników działających na różne zmysły. Dotyk, dźwięki, ale i zapach. Słodki, a zarazem orzeźwiający aromat kwiatu gorzkiej pomarańczy wraz z charakterystycznym, cytrusowym zapachem nie tylko odpręża, ale wpływa też na kondycję skóry, opóźnia procesy starzenia i pozwala na dłużej zatrzymać młodość. To opis aromatu Neroli, który swoją kolebkę ma we włoskiej Toskanii, Sewilli i w Rzymie, a stał się też inspiracją twórców jednego z najmagiczniejszych miejsc w Sopocie – Neroli Clinic & Spa, prawdziwej oazy relaksu i piękna.
4
11:23, 07.09.2022
Udane życie intymne to jeden z ważniejszych aspektów szczęśliwego życia par. Istotnym kluczem do osiągnięcia satysfakcji w łóżku jest świadomość, że nie spotkają nas niechciane niespodzianki. Nie wszystkie pary podejmujące stosunek oczekują, że jego efektem będzie potomstwo – wręcz przeciwnie. Innym problemem w łóżku mogą być zaburzenia erekcji u mężczyzn, na które sporo rozwiązań proponują firmy farmaceutyczne licznymi suplementami. Ale czy to działa? Może są lepsze, skuteczne i trwałe sposoby na osiągnięcie satysfakcji w łóżku? Odpowiedzi na te pytania znają specjaliści z Diamond Clinic w Gdańsku.
09:51, 05.09.2022
Wizyta u dentysty z dzieckiem nie musi być stresująca. Stomatolodzy dziecięcy w Sopocie mają wiele sposobów na sprawienie, żeby leczenie zębów najmłodszych było przyjemnym doświadczeniem. Wystrój gabinetu, ubrania w bajkowe postaci, znieczulenie dla dzieci i nagrody dla dzielnego pacjenta. To wszystko oferują stomatolodzy dziecięcy w Sopocie by uprzyjemnić najmłodszym wizytę.
14:30, 27.07.2022
20 lipca 2022 r. odbyło się uroczyste otwarcie salonu Dr Irena Eris BEAUTY PARTNER w Sofitel Grand Sopot. To 7 placówka rozwijana w modelu współpracy z najlepszymi hotelami w Polsce.
Skomentuj
artykuł sponsorowany
11:38, 16.05.2022
Makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą marnować zbyt dużo czasu przed lustrem. Tego typu usługi pozwalają czuć się pewnie i kobieco o każdej porze dnia. Gdzie w Sopocie wykonacie makijaż permanentny?