Zamknij

Odkrywaj Sopot / Hotele i noclegi

Sopot to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Kurort znany każdemu miłośnikowi pięknych plaż, molo i widoków zapierających dech w piersiach. Prezentujemy najlepsze hotele i miejsca noclegowe w Sopocie. Obiekty z wyjątkową lokalizacją i standardem, miejsca, które zapadną w Waszej pamięci. Z nasza pomocą będziecie wiedzieć gdzie przenocować i jak najlepiej wykorzystać czas.

REKLAMA
1
13:27, 22.07.2021
Otwierasz oczy, wyglądasz za okno i widzisz morze. Słońce wpada nieśmiało do pokoju, a mewy wydają z siebie głośne okrzyki. Brzmi idealnie? W Sopocie znajdziecie wiele miejsc noclegowych z widokiem, które sprawią, że pobyt w kurorcie będzie jeszcze przyjemniejszy. 
1
16:25, 09.08.2020
Sopocki Grand Hotel, przez długą przeszłość, jest obok molo i Monciaka jednym z symboli miasta. Obiekt był chętnie odwiedzany przed II Wojną Światową, w okresie PRLu. Turyści przyjeżdzają do niego również obecnie. Nie wszyscy wiedzą, jakie niezwykle historie kryją jego mury.
3
12:13, 08.08.2020
W ostatnich latach Hotel Haffner przechodzi sporo zmian. Pierwszym krokiem była modernizacja pokoi, która pozwoliła uzyskać obiektowi pięć gwiazdek. Teraz znana w Sopocie lokalizacja postawiła na stworzenie nowego wizerunku oraz wnętrza lobby wraz z hallem wejściowym i komunikacją. 
20:00, 15.06.2020
Architektura obiektu, połączona z jego wyjątkowym położeniem, doskonale sprzyja wakacyjnej regeneracji, a także daje impuls dla rozwijania całorocznej funkcji konferencyjnej, kulturowej czy medycznej.