Zamknij

“Bądź piękna na zewnątrz i wewnątrz”. Niezwykłe warsztaty w My Story Sopot

23:28, 24.02.2020 | A.N
Skomentuj
REKLAMA

Hotel butikowy My Story Sopot Apartments będzie gościł niezwykłe wydarzenie. W kwietniu odbędą się w nim warsztaty z Martą Gąską, jedną z najlepszych makijażystek w Polsce. Uczestnicy otrzymają możliwość spędzenia aż 3 nocy w apartamentach, które są oddalone 100 metrów od plaży.

– Kiedy sztuka łączy się z pięknem kobiety, w moich dłoniach powstaje makijaż. Makijaż idealny – nasza druga skóra, odzwierciedlenie duszy, ciała i kobiecości – przedstawia się na swojej stronie internetowej Marta Gąska. Makijażystka często gości w ogólnopolskich mediach, nie tylko jako ekspertka. Trudno znaleźć gwiazdę show-biznesu, której make-up nie był choć raz przez nią przygotowywany.

Niezwykłe warsztaty, które odbędą się w My Story Sopot Apartments nazywają się Marta Gąska Beauty Camp. Jak przekonuje prowadząca, przeznaczone są również dla kobiet bez doświadczenia. W programie 3-dniowego wydarzenia zawarto:

  • Warsztaty praktyczne makijażu profesjonalnego z Martą Gąską: makijaż Beauty Glow Makeup (makijaż dzienny upiększający), makijaż Glam Look (makijaż wieczorowy)
  • Warsztaty rozwoju osobistego z Pauliną Biernat
  • Warsztaty z projektantem i stylistą Przemkiem Gibaszewskim
  • Beauty Party z marką GUINOT, czyli jak perfekcyjnie zadbać o swoją skórę
  • Warsztaty Brafittingu z Moniką Kołodyńską Lewandowską: nauka techniki tapingu piersi, czyli modelowania biustu za pomocą taśm
  • Warsztaty „Piękna od wewnątrz z Duo Life” 

W cenie warsztatów uczestniczki otrzymają 3 noclegi w My Story Sopot Apartments, sopockim hotelu butikowym, który położony jest jedynie 100 metrów od plaży. Ponadto, organizatorzy zapewniają pełne wyżywienie – śniadanie, lunch oraz kolację. Zostaną również zapewnione wszystkie materiały niezbędne do pracy.

Cena pakietu wynosi 2950 złotych. Warsztaty odbędą się w terminie od 24 do 27 kwietnia 2020 roku. Osoby zainteresowane otrzymają wszelkie niezbędne informacje pod numerem telefonu 600 012 713.

(A.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%