Zamknij

Świąteczne prezenty last minute. Podaruj bliskim chwilę odprężenia

13:00, 22.12.2022 artykuł sponsorowany
Skomentuj

Szukasz prezentu last minute dla najbliższej osoby? Podaruj jej bilet do idyllicznego świata odprężenia i relaksu w Sheraton Sopot Spa. Zadbaj o dobrostan ukochanej osoby i sprezentuj jej to, co w dzisiejszych czasach najcenniejsze – chwilę spokoju i oderwania się od codzienności.

Ideą Sheraton Sopot Spa jest holistyczne podejście do pielęgnacji i zdrowia. Zabiegi oraz masaże wykonywane są w 11 gabinetach na wysokiej klasy kosmetykach (Ella Bache, Dermalogica, Saint Malo). Doświadczeni terapeuci (z uczestniczką Mistrzostw Świata terapeutów na czele) zaprojektowali autorskie zabiegi oraz rytuały, które pozwalają na całkowity relaks. W części zabiegowej dostępna jest również łaźnia Rasul (ceremonia Rasul to wyjątkowy rytuał oczyszczający i pielęgnujący skórę, czerpiący z tradycji hammamu wprost z Maroka) oraz pokój relaksu, w którym goście mogą delektować się aromatyczną herbatą odpoczywając po zabiegach.

Idealnym dopełnieniem oferowanych zabiegów jest wizyta w strefie wellness Spa Experience, która obejmuje basen z przeciwprądem, hydropool (z sopocką solanką o właściwościach leczniczych), saunę na podczerwień (Infrared), saunę fińską (w której odbywają się ceremonie saunowe), aromatyczną łaźnię parową, saunę solankową, prysznice wrażeń, groty deszczowe oraz podgrzewane, kamienne leżanki (tepidarium).

W przestrzeniach SPA znajduje się bogato wyposażona w sprzęt Technogym siłownia z ofertą treningów personalnych oraz sala fitness, na której odbywają się treningi funkcjonalne i obwodowe, zajęcia taneczne, Mind set Body by Aneta Piotrowska, zdrowy kręgosłup, trening mięśni dna miednicy oraz joga.

Propozycje prezentów

  • Piękne zestawy profesjonalnych kosmetyków – to nie tylko kremy, ale także peelingi i maski do ciała
  • Vouchery na zabiegi na twarz i ciało, masaże, rytuały, pakiety Day Spa, wejściówki na Spa Experience – już od 160 zł
  • Vouchery na dowolną kwotę, aby pozostawić wolność wyboru obdarowanej osobie
  • Vouchery na członkostwa w klubie Sheraton Sopot Spa – idealny prezent dla aktywnych osób

Czym jest członkostwo w klubie Sheraton Sopot SPA?

W skrócie to możliwość nieograniczonego korzystania z basenu, strefy wellness Spa Experience, siłowni oraz zajęć Fitness. Klubowicze otrzymują również szereg innych benefitów, zniżki na pozostałe usługi SPA oraz hotelu Sheraton Sopot, udział w zamkniętych wydarzeniach. Kupując voucher na członkostwo możesz mieć pewność, że obdarowana osoba zyska lepsze samopoczucie i zadowolenia z życia.

Godziny otwarcia Sheraton Sopot SPA
Codziennie od 7:00 do 22:00
Wyjątkowo w dzień Wigilii od 7:00 do 15:00

Dowiedz się więcej
Tel. 58 767 19 00 
Spa.sopot@sheraton.com
www.sheratonsopotspa.pl

Poznaj nas lepiej
www.instagram.com/sheratonsopotspa
www.facebook.com/sheratonsopotspa

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%