Zamknij

Pełnia szczęścia kobiet w rękach mężczyzn. Diamond Clinic w trosce o życie intymne

11.23, 07.09.2022 .
Skomentuj

Udane życie intymne to jeden z ważniejszych aspektów szczęśliwego życia par. Istotnym kluczem do osiągnięcia satysfakcji w łóżku jest świadomość, że nie spotkają nas niechciane niespodzianki. Nie wszystkie pary podejmujące stosunek oczekują, że jego efektem będzie potomstwo – wręcz przeciwnie. Innym problemem w łóżku mogą być zaburzenia erekcji u mężczyzn, na które sporo rozwiązań proponują firmy farmaceutyczne licznymi suplementami. Ale czy to działa? Może są lepsze, skuteczne i trwałe sposoby na osiągnięcie satysfakcji w łóżku? Odpowiedzi na te pytania znają specjaliści z Diamond Clinic w Gdańsku.

Spis treści:

Współczesna medycyna pozwala na bezpieczny seks dzięki nie tylko środkom antykoncepcyjnym chroniącym przed chorobami wenerycznymi, ale przede wszystkim eliminującym ryzyko zajścia w ciążę. Niestety przyjęło się, że to w większości przypadków kobiety biorą na swoje barki konieczność zabezpieczania się w czasie stosunku. Czasem parom udaje się wypracować kompromisy, ale bywa, że różne metody antykoncepcyjne stosowane przez kobiety wywołują u nich problemy hormonalne, uczulenia, powikłania zdrowotne. Warto zrozumieć, że fundamentem udanego życia intymnego będzie współpraca partnerów i poczucie wzajemnego bezpieczeństwa także w zakresie antykoncepcji.

Mężczyzno! Wspieraj swoją kobietę

Mężczyzna też może się skutecznie, bezpiecznie i długotrwale zabezpieczać przed zapłodnieniem partnerki. Decyzja o podjęciu kroków w tej kwestii przez panów może okazać się przede wszystkim pięknym gestem w kierunku partnerki i okazaniem troski o jej zdrowie i komfort. Jedną z najskuteczniejszych metod antykoncepcji mężczyzn jest zabieg wazektomii. Nie szkodzi zdrowiu, jest alternatywą dla uczulających czy niewygodnych prezerwatyw, nie powoduje zmian w gospodarce hormonalnej. Wbrew wszelkim mitom wazektomia nie jest bolesna i nie wymaga użycia skalpela.

Wazektomia okiem specjalistów

Specjaliści z zakresu urologii i ginekologii od lat zapewniają, że zabieg wazektomii jest bezpieczny i gwarantuje stuprocentowy sukces w uniknięciu niechcianej ciąży. Mężczyźni, którzy poddali się zabiegowi wielokrotnie wymieniają korzyści takie jak mniejszy stres w czasie stosunku, oszczędność czasu nie tylko swojego, ale i partnerek, które nie muszą martwić się zakupem i łykaniem tabletek, zaletą jest też niezależność panów, którzy nabierają pewności, że kobieta nie „złapie” ich na dziecko. Wazektomia to zabieg, podczas którego dochodzi do obkurczenia końca nasieniowodu prowadzącego do członka. Tym samym do nasienia nie przedostają się plemniki. Co ważne, w czasie wazektomii lekarz nie pozbawia mężczyzny żadnego z organów! Dodatkowo, proces jest odwracalny. Jeśli mężczyzna zdecyduje, że chce spłodzić dziecko – ma w przyszłości nadal taką szansę po zabiegu przywracania drożności nasieniowodów.

Wazektomia Gdańsk Diamond Clinic

Gdańska klinika Diamond Clinic od lat zaprasza nie tylko „płeć piękną” na szereg zabiegów, ale także mężczyzn chcących pod okiem najlepszych urologów wykonać jeden z zabiegów podwyższających komfort życia, jakim na przykład jest  wazektomia. Jednorazowy i niezwykle konkurencyjny cenowo (w porównaniu do innych środków antykoncepcyjnych) zabieg wykonuje się tu w około 45 minut. W klinice w centrum Gdańska stosuje się aż trzy dostępne metody wazektomii: klasyczną, kanadyjską oraz kanadyjską bez zacisków na nasieniowodach.

Co jeśli mężczyzna...nie może?

Nie mamy tu na myśli przeciwskazań do zabiegu wazektomii, bo czynników, które dyskwalifikowałyby mężczyzn przed tą metodą antykoncepcji praktycznie nie ma. Tu zahaczamy o trudny i krępujący temat zaburzeń erekcji. To także jeden z poważniejszych współczesnych problemów, spowodowany głównie problemami naczyniowymi. Zaburzenie erekcji może całkowicie zniszczyć udane życie intymne, dlatego w Diamond Clinic specjaliści wzięli „na warsztat” ten problem i proponują leczenie urologiczne falą uderzeniową ESWT. To, w skrócie, kontrolowany zabieg pozaustrojowy skierowany w penisa poprawiający ukrwienie i sprawność tego organu. Dzięki tej innowacyjnej metodzie udaje się uniknąć niekomfortowego leczenia farmakologicznego, na którego efekty trzeba długo czekać i w perspektywie czasowej bywa bardzo kosztowne.

Leczenie falą uderzeniową Gdańsk Diamond Clinic

Problemy nie tylko z seksem, nie tylko u mężczyzn...

Lata praktyki specjalistów z Diamond Clinic w Gdańsku sprawiły, że zakres zabiegów został rozszerzony na tyle, by proponować rozwiązania drażliwych problemów nie tylko związanych z kondycją seksualną (jak wspomniane zaburzenia erekcji), w dodatku nie tylko u mężczyzn. Grupa urologów, ginekologów i chirurgów plastycznych opracowała zabiegi pomagające leczyć takie zaburzenia jak: nietrzymanie moczuskrzywienia prącia, chorobę Peyroniego, bóle miednicy u kobiet, usuwanie kłykcin kończystych prącia. W klinice wykonuje się też leczenie stulejki chirurgicznie i laserowo, laserową rewitalizację pochwy, redukcję blizn po cesarskim cięciu oraz rozstępów poporodowych.

Decyzja o każdym zabiegu powinna być przemyślana i skonsultowana ze specjalistą. Gwarancję bezpieczeństwa, dyskrecji i profesjonalizmu dają lekarze z Diamond Clinic w Gdańsku. Co więcej, zabiegi proponowane i kobietom, i mężczyznom, mogą być dobrym pomysłem na prezent dla swojego partnera lub partnerki podarowanym w formie eleganckich Voucherów, które można nabyć w klinice.

Diamond Clinic - kontakt

Heweliusza 22 (przy Hotelu Mercure)
80-890 Gdańsk

https://diamondclinic.pl/
+48 570 007 113
recepcja@diamondclinic.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (4)

Morfeusz Morfeusz

3 5

Problemy pierwszego świata: jak to zrobić, ze u przypadkiem nie mieć dzieci. Ta cywilizacja zdycha na naszych oczach. I dobrze. 10:38, 09.09.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

I.I.

3 1

Lepiej zapobiegac ciazy niz ją usuwac albo oddawac dzieci. Ja na pewno sprobowalabym meza naklonic na taki zabieg jesli uznalibysmy ze mamy kompletna rodzine. 11:43, 09.09.2022


KapralKapral

3 1

Świetna alternatywa. Super, że są takie miejsca. Ja właśnie się zapisałem do Diamond Clinic. Moja żona czesto korzysta z oferty tego miejsca. Czuję, że trafiam w dobre ręce. 15:23, 09.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KamilKamil

2 0

Jestem po zabiegu i robiłem go właśnie w tym miejscu. Polecam doktora Tomasza Drabarka, super specjalista, bezbolesny szybki zabieg 17:36, 10.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%