Zamknij

Sheraton Sopot SPA: zostań członkiem wyjątkowej społeczności dbającej o zdrowie

18:24, 22.04.2022 . Aktualizacja: 12:08, 27.04.2022
Skomentuj Sheraton Sopot Sheraton Sopot

Dbanie o zdrowie to jeden z podstawowych elementów naszego życia. Jeśli chcemy uniknąć częstych wizyt u lekarzy, powinniśmy aktywnie uprawiać sport i pozwalać sobie na chwilę relaksu. Z pomocą przychodzi Sheraton Sopot Hotel. Znajdujące się w nim SPA oferuje szeroki wachlarz usług, które pomogą zachować nam pełnię życia.

Sheraton Sopot Hotel ma w swojej ofercie pakiety SPA oraz gym&fitness. Oba przeznaczone są dla osób myślących o zdrowiu, aktywnym wypoczynku i relaksie. Satysfakcję gwarantuje wysokiej jakości personel, który pomaga gościom odkrywać równowagę ciała, ducha oraz umysłu. Osoby, które marzą o regularnych zabiegach SPA, mogą skorzystać z jednego z dziewięciu pakietów. 

Najbardziej rozbudowaną opcją dla jednej osoby jest roczne członkostwo Sheraton SPA. Klienci, którzy zdecydują się je nabyć, na pewno się nie zawiodą. W pakiecie dostępne są:

 • siłownia, zajęcia fitness i strefa mokra,
 • 15 proc. zniżki na zabiegi i produkty,
 • sześć voucherów uprawniających do skorzystani z siłowni, zajęć fitness i strefy mokrej,
 • możliwość zawieszenia członkostwa oraz uzyskania bonusów za rekomendację nowego klubowicza,
 • jeden darmowy trening personalny i dwa w obniżonej cenie,
 • 55-minutowy masaż szwedzki całego ciała,
 • zaproszenie Rasul dla dwóch osób,
 • 10 proc. zniżki na usługi gastronomiczne dla ośmiu osób w Sheraton Sopot Hotel.

Osoby dopiero rozpoczynające przygodę ze światem SPA i fitnessu mogą zdecydować się także na ofertę członkostwa półrocznego oraz trzymiesięcznego. Obu pakietom towarzyszy szereg bonusów. Należą do nich m.in. zniżki na zabiegi, produkty i ofertę gastronomiczną Sheraton Sopot Hotel oraz dodatkowe vouchery na siłownię i zajęcia fitness. Istnieje także możliwość zakupu wejścia jednorazowego oraz pakietu 10 wejść. Uprawniają one do skorzystania z zajęć fitness, siłowni oraz strefy mokrej.

Dla fanów porannego relaksu i aktywności Sheraton Sopot Hotel przygotował wyjątkową ofertę. Osoby, które zdecydują się na taki pakiet, mogą korzystać z karnetów od 7:00 do 16:00. Do wyboru dostępne są:

 • półroczne członkostwo poranne,
 • roczne członkostwo poranne,
 • dwuosobowe roczne członkostwo poranne.

Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup pakietu, mogą korzystać z bogatej oferty zajęć grupowych. W grafiku Sheraton Sopot Hotel znajdują się m.in. joga, zajęcia taneczno-ruchowe, trening obwodowy, trening mięśni dna miednicy oraz wyjątkowe seanse aromatyczne w saunie. O zdrowie możemy także zadbać na zajęciach treningu funkcjonalnego oraz specjalnych ćwiczeniach, które poświęcone są zdrowemu kręgosłupowi.

Poza Członkostwem SPA Sheraton Sopot Hotel oferuje także pakiety gym&fitness. Poza wejściem jednorazowym oraz pakietem 10 wejść można nabyć również członkostwo trzymiesięczne, półroczne oraz roczne. Każde z nich uprawnia do skorzystania z siłowni oraz zajęć fitness. Osoby decydujące się na pakiet gym&fitness do dyspozycji mają również jeden lub dwa treningi personalne. 

Fani aktywności, którzy nastawiają się na indywidualny sukces, mogą skorzystać z pomocy i doświadczenia trenerów personalnych. Sheraton Sopot Hotel oferuje jednorazowe wejście oraz 10 spotkań z trenerem. Członkowie Sheraton gym&fitness mogą liczyć na zniżkę.

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zobaczyć, jak wygląda członkostwo Sheraton SPA i Sheraton gym&fitness, mogą przyjść na dzień otwarty, który odbędzie się 24 kwietnia. W ofercie znajdzie się możliwość zwiedzania SPA oraz rozmowy z trenerem. Sheraton Sopot Hotel przygotował także specjalną możliwość skorzystania z zajęć:

 • 11:00 – 12:00 - zajęcia taneczne z trenerką Ireną w Sali Fitness,
 • 12:00 – 13:00 – porady eksperta marki kosmetyków Ella Bache używanych w Sheraton Sopot SPA,
 • 12:30 - 13:30 - trening funkcjonalny z trenerką Moniką w Sali Fitness,
 • 13:00 – 14:30 - konsultacje z trenerem personalnym na siłowni,
 • 14:00 - 15:30 - warsztaty z kosmetykami na bazie olejów aromatycznych z Katarzyną Kopczyńską,
 • 15:00, 16:00, 17:00 – aromaterapeutyczne seanse saunowe.

W dniu wydarzenia uczestnicy otrzymają 20 proc. zniżki na wybrane zabiegi w SPA oraz voucher na 20 proc. zniżki na zabiegi od poniedziałku do czwartku ważny do 24 maja. W hotelowym butiku Total Look będzie można skorzystać z porad stylistki oraz otrzymać rabat na zakupy. Na uczestników wydarzenia będą czekać fit przekąski. Ilość miejsc jest ograniczona. Osoby, które chcą skorzystać z oferty, proszone są o kontakt ze SPA – [email protected] lub tel. 58 767 19 00.

Aby być na bieżąco z wydarzeniami w Sheraton Sopot SPA, zachęcamy do śledzenia profilu SPA na Facebooku i Instagramie.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%