Zamknij

Pole Golfowe w Sopocie

16:24, 02.06.2018 R.C Aktualizacja: 16:31, 02.07.2018
Skomentuj

Sopot to miasto dające  mieszkańcom i gościom wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Jedną z nich jest gra w minigolfa, ponieważ miasto dysponuje odpowiednim polem. MiniGolf Club Sopot działa od 2004 roku i zrzesza ludzi z Trójmiasta uprawiających tę dyscyplinę sportu.

Pole golfowe Sopot - lokalizacja

Minigolf Sopot znajduje się przy trakcie pieszo rowerowym, 10 km od plaży, przy ulicy Hestii 5-7. Teren ma ok.  3000 m, 18 stanowisk do gry i drewniany domek na sprzęt. Chętni mogą skorzystać z wypożyczalni kijów i piłek oraz sklepiku oferującego urządzenia treningowe.

Minigolf Club Sopot - Tawerna

Ponadto przez cały rok działa tu Tawerna, a w sezonie również kuchnia zewnętrzna i zadaszone miejsce dla zespołów grających na żywo. W lipcu i sierpniu w Tawernie organizowane są imprezy taneczne, a w każdy weekend na żywo gra pianista. Na życzenie można również  poprosić o pokaz tradycyjnego sposobu picia historycznej wódki „Machandel”.

Minigolf to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci powyżej 7 lat.  O popularności tej dyscypliny  świadczą liczne gry komputerowe, ale prawdziwych emocji doświadczyć można tylko na świeżym powietrzu i z prawdziwym kijem w ręku.

Profesjonalna obsługa, bardzo dobre warunki do gry oraz rozsądne ceny sprawiają, że jest to idealne miejsce wypoczynku przez cały rok.
Wstęp na pole jest bezpłatny, natomiast korzystanie z 18-torów do gry na dwunastometrowych stanowiskach odbywa się za wypożyczeniem kija, piłki oraz szablonu do zapisywania wyników.

Minigolf  Sopot - kontakt

ul. Hestii5/7
81-731 Sopot
Tel.: 502 748 661

(R.C)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%