Zamknij

Idea "warzywniaków" nie umarła! Zielona Spiżarnia w Sopocie z wyjątkową ofertą dla mieszkańców

08:45, 08.11.2020 | A.N
Skomentuj
REKLAMA

W Sopocie, przy ulicy Jana Jerzego Haffnera, mieści się sklep Zielona Spiżarnia. Lokal nawiązuje do tradycji popularnych kiedyś "warzywniaków". Właściciele stawiają na codziennie świeże warzywa i owoce. Na półkach znaleźć możemy również lokalne produkty z serca Kaszub.

Przy ulicy Jana Jerzego Haffnera 41 od lat mieścił się mały sklepik, który oferował przede wszystkim świeże owoce i warzywa. Od kilku tygodni lokal działa w nowej odsłonie i nazywa się Zielona Spiżarnia. 

Specjalizujemy się w sprzedaży świeżych warzyw i owoców, ale nie tylko. Staramy się sprowadzić na nasze półki jak najszerszy asortyment, by zaspokoić praktycznie każdego klienta. Czynimy to codziennie, aby zapewnić najlepszą świeżość produktów. O ile jest to możliwe, stawiamy na produkty ekologiczne i niekomercyjne - tłumaczy nam właściciele Zielonej Spiżarni.

Sklep stawia na współpracę z lokalnymi wytwórcami. Możemy w nim znaleźć asortyment wyprodukowany w Osadzie Burego Misia (Nowy Klincz obok Kościerzyny) oraz w Gospodarstwie Kaszubska Koza (Przytarnia obok Wiela). 

Sprowadzamy z Kaszub wybitne sery, twaróg, swojskie masło, czy też jajka od kur z wolnego wybiegu. W swojej ofercie mamy  już np. produkty z koziego mleka od Gospodarstwa Kaszubska Koza, które zasługują na szczególne uznanie. Zostały już wielokrotnie nagradzane w kategorii najlepszych serów kozich w Polsce. Sprowadzamy pstrągi wędzone oraz zaopatrujemy się w artykuły wyprodukowane przez podopiecznych z Osady Burego Misia, przyczyniając się tym samym do wspierania tej fundacji - dodaje właściciel.

Niedawno w Zielonej Spiżarni pojawiła się możliwość dostarczania zakupów na telefon. Opcja jest szczególnie przydatna w dobie trudnej sytuacji epidemicznej w kraju. Jak zwraca uwagę właściciel, tego typu możliwość skierowana jest przede wszystkim do seniorów. Zapewnia im komfort i bezpieczeństwo.

(A.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (9)

RafałRafał

2 4

Niestety, drogo, drogo, drogo. 11:54, 08.11.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

IwonaIwona

0 0

Drogo pojęcie względne. Drogi Panie w Biedronce, Kauflandzie nieco taniej ...tylko czy znajdzie Pan tam takie produkty? Co znaczy drogo jeśli warzywa czy ser lub owoce są od rolnika, którzy często pracują całymi rodzinami, aby utrzymać swoje gospodarstwa- warto się nad tym zastanowić. Pozdrawiam serdecznie i smacznie 😉 19:48, 23.11.2020


zosia12zosia12

2 1

Kocam takie małe sklepiki! co prawda mleko i masło nie dla mnie ale takie świeże warzywka super <3 20:21, 08.11.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MM

0 0

Dzisssass....warzywa a nie "warzywka". Dzidzia jestes, ze musisz zdrabniac słowa. No elloooo. 09:55, 09.11.2020


Ewa Z. Ewa Z.

5 1

Brawo, dobra jakość musi kosztować, nie stać nas na produkty z byle jakim składem, wiec wolimy pyszne delikatesy z Zielonej Spiżarni. Polecam 08:48, 09.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BubuBubu

2 0

Te twarogi są przepyszne! 11:46, 09.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tomasz 1Tomasz 1

1 0

Cieszymy się bardzo 😊 14:40, 09.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

IwonaIwona

0 0

Gratulacje dla właścicieli. Tak wiele wspaniałych produktów pod jednym dachem. Pyszne sery, wędzone ryby, przetwory jak z domowej spiżarni a do tego pachnące świeże warzywa i owoce. Mamy coraz większą świadomość dobrego produktu a to wiąże się z wyższą ceną jak dla mnie adekwatną do poziomu jaki prezentują. Warko wspomnieć, że właściciel zna się na produkcie ponieważ od wielu lat jest szefem kuchni z ogromnymi osiągnięciami. Panie Tomaszu trzymam kciuki i życzę wszystkiego najlepszego.🙂 19:44, 23.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KasiaKasia

0 0

Jestem pod ogromnym wrażeniem produktów jakie właściciele mają w swojej spiżarni. Przepyszne ser, ryby wędzone a chleb to mistrzostwo świata. Dowiedziałam się, że są z Lipusza od Pani Karoliny Bober a to już nie są żarty bo kobieta zna się na rzeczy. Chleb jest wyrabiany starą metodą bez zbędnych ulepszaczy. Pajda takiego chleba z pysznym serem lub wędzoną rybą i jestem w niebie. Polecam z całego serca Pana Tomasza i jego skarby w spiżarni. 20:07, 23.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%