Zamknij

Tydzień w Sopocie: kurort pod znakiem WOŚP

12:12, 26.01.2023 . Aktualizacja: 12:12, 26.01.2023
Skomentuj Fot. materiały archiwalne z 2022 roku Fot. materiały archiwalne z 2022 roku

29 stycznia cała Polska wypełni się masą czerwonych serduszek. XXXI Finał WOŚP zapewni masę atrakcji także tym osobom, które przebywają w Sopocie. Mieszkańcy i turyści otrzymają okazję uczestniczyć w jedynych w swoim rodzaju wydarzeniach.

II Bieg WOŚP Sopot dla Orkiestry

W II Sopockim Biegu WOŚP, organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, nie ma wygranych i przegranych. Wydarzenie jest częścią cyklu imprez sportowych „Sopocka zima”. Start do biegu odbędzie się 28 stycznia 2022 roku o godz. 12:00.

Bieg odbywa się w formule happeningu biegowego na sopockiej plaży. Dozwolona jest każda forma pokonania dystansu: bieg lub marsz, także z kijami do nordic walking. Przewidziano dwa dystanse: o długości 4 i 8 km. Opłata startowa w wysokości 50 zł w całości jest przeznaczona na wsparcie 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Start i meta zostały wyznaczone na Skwerze Kuracyjnym, a trasa w całości prowadzi plażą. Uczestnicy pokonują jedną lub dwie pętle do granicy z Gdynią i z powrotem. Szczegółowa trasa biegu i regulamin znajdują się na stronie internetowej www.mosir.sopot.pl. 

Zapisać się można przez podaną stronę i także na: elektronicznezapisy.pl oraz bezpośrednio przed biegiem, w Biurze Zawodów, w godz. 9.30-11.30. Biuro zawodów będzie czynne w muszli koncertowej w godzinach od 9.30 do 12.00. W trakcie elektronicznej rejestracji nie są pobierane żadne opłaty, a 50 zł lub dowolnie większą kwotę wrzucamy bezpośrednio do puszki WOŚP w Biurze Zawodów. Ostateczny termin zapisów to 27 stycznia. Warto się pospieszyć, bo pula miejsc startowych jest ograniczona i wynosi tylko 400 osób. 

Szczegółowe informacje znajdują się pod tym >>>LINKIEM<<<.

 

Chartoterapia dla WOŚP w Sopocie

Po raz pierwszy w Trójmieście zapraszamy na spotkanie chudych i długich piesełów pod egidą WOŚPJesteśmy grupą opiekunów chartów - rasowych lub mniej rasowych, czyli adoptowanych/uratowanych z różnego rodzaju interwencji.

Charty to psy niezwykłe - wygląd, zachowanie, energia, empatia, niezależność - to tylko niektóre cechy, które odróżniają je od innych psów.

Jeśli jesteś opiekunem charta, to przyjdź i spotkaj się z nami - charty lubią towarzystwo swoich pobratymców Na wszelki wypadek weź kaganiec i koniecznie załóż swojemu piesełowi coś czerwonego na szyję - niech to będzie nasz znak rozpoznawczy

Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś o tym, żeby zostać opiekunem charta - przyjdź i porozmawiaj z nami, chętnie podzielimy się doświadczeniami.

Szczegółowe informacje znajdują się pod tym >>>LINKIEM<<<.

 

"Jak w bajce": wyjątkowy koncert z okazji finału WOŚP w Sopocie

Teatr Nieduży zaprasza na wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny. Podczas koncertu "Jak w bajce" najmłodsi (i nie tylko) usłyszą utwory z ulubionych bajek. Event wesprze cel 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeśli jesteście fanami Syrenki Arielki, Herkulesa albo Króla Lwa, koniecznie przyjdźcie do Teatru Niedużego, zachęcają organizatorzy. Koncert odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia o 12:00. Julia Bocheńska, Dominika Borowska, Julita Bożewicz, Sandra Bożewicz, Adam Chlebowski, Aleksandra Dziewit, Julia Iwaniuk, Łukasz Kamiński, Kamil Krüger, Kinga Olszańska i Aleksandra Szurgot zaśpiewają dla Was na deskach Teatru Atelier w Sopocie.

[ZT]15903[/ZT]

 

PROGRAM MIEJSKICH WYDARZEŃ 31. FINAŁU WOŚP ZNAJDZIECIE POD TYM >>>LINKIEM<<<.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

MorfeuszMorfeusz

4 0

Winter-hilfe. Patrz: dział Historia, historia Niemiec pierwszej połowy XX wieku. 17:08, 26.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%