Zamknij
REKLAMA
14:56, 22.06.2022
Hasło SELF LOVE przyciąga - kobiety coraz bardziej skłaniają się w kierunku ciałoakceptacji, tzw. „zdrowego egoizmu”. Przez ostatnie lata jeszcze silniej wzrosła świadomość tego, jak ważna jest troska o swój umysł, ale również o ciało. Jako kobiety jesteśmy dość wymagające, gdy wybieramy miejsce, gdzie oddamy się w ręce specjalistów, którzy pomogą nam o nie zadbać. Wchodząc do SELF LOVE już od progu czujesz, że dokonałaś dobrego wyboru. Uwagę przykuwa również estetyka salonu, nieco industrialny wystrój i pozytywnie nastawiony, uśmiechnięty zespół. O idei tego miejsca rozmawiamy z założycielką studia Julią Anną Stachowską.
13:13, 15.06.2022
Posiłek to ważna część dnia, szczególnie gdy żyjemy w biegu, a każda minuta zdaje się być na wagę złota. O ile nie każdy z nas żyje według zasady „byle do weekendu”, o tyle „byle do wakacji” już brzmi bardziej znajomo. Lubimy odpoczywać, a ten szczególny czas w roku kojarzy nam się nie tylko z relaksem, błogim luzem, ale także z wolnością w wyborze pory spania, celu zwiedzania i wreszcie – tego, co położymy sobie na talerzu.
09:00, 28.04.2022
Puste kluby, brak imprez i spotkań towarzyskich dały się we znaki zarówno młodym, jak i właścicielom lokali. Spotykaliśmy się na wirtualne drinki, koncerty również oglądaliśmy online, natomiast silent disco mieliśmy na wyciągnięcie ręki przy domowym kominku. Jak zmieniło się nocne życie po pandemii?
2
11:06, 18.04.2022
Czasem pomysły na stworzenie swojej firmy rodzą się w niezwykłych okolicznościach. Tak też było z My Intention, której historia rozpoczęła się na sopockiej plaży.
14:10, 20.02.2022
Urokliwe uliczki, plaża czy klimatyczne restauracje i kawiarnie sprawiają, że Sopot wypada fotogenicznie na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych. Często możemy usłyszeć, że dane miejsce jest „instagramowe”. Co to oznacza i gdzie znajdziemy tego typu lokalizacje w Sopocie? 
13:42, 16.01.2022
Sopot to bez wątpienia jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Polsce. Najbardziej charakterystyczne elementy kurortu zachwycają o każdej porze. Piękno miasta widać zarówno latem, jak i zimą.
1
11:00, 23.07.2021
Moda vintage to niepowtarzalne wzory, wysoka jakość ubrań i dbałość o detale. To ubrania, które dostają nowe życie po to, żeby zadbać o środowisko, a wszystkim wielbicielom mody sprawić dużo radości. Na letnie wyjazdy i spacery brzegiem morza warto wybrać stylowe ubrania wykonane z naturalnych tkanin. Sprawdźcie, na co zwracać uwagę i w jakie elementy uzupełnić swoją letnią garderobę.
12:02, 27.05.2021
Sezon ślubny trwa w najlepsze. Ciepłe wieczory i słoneczne dni sprawiają, że wiosna i lato to najczęściej wybierane pory roku przez młode pary. Jest to czas, kiedy kwiaciarnie, salony z sukniami, a także cukiernie mają ręce pełne roboty. Zapytaliśmy jedną z nich, Capuccino Cafe Sopot, o obecne trendy cukiernicze na weselach. 
12:51, 29.04.2021
Jasne wnętrze, wyglądająca z rogu palma i dumnie kwitnąca monstera. Obecnie w trendach mieszkaniowych królują zielone rośliny doniczkowe. Obserwujemy inspiracje, chwalimy się coraz to nowymi okazami w mediach społecznościowych. Które z nich są teraz najpopularniejsze? Jaki kwiat jest dobry na początek? Na te pytania odpowiedzieli reprezentanci sopockich kwiaciarni. 
16:18, 28.03.2021
Wielu celebrytów próbuje swoich sił w branży muzycznej. Podobnym marzeniem podzielił się z widzami bohater „Królowych Życia”. Leon poprosił Grzegorza Skawińskiego, lidera zespołu Kombii, o ocenienie swojego wokalu. Jak wypadł uczestnik? 
2
19:50, 03.03.2021
W związku z restrykcjami związanymi z pandemią wielu z nas tęskni za wyjściami do restauracji. W Sopocie na otwarcie zdecydowało się między innymi Made in Napoli. Lokal niedawno odwiedził Rafał Grabias z „Królowych Życia”. 
11:30, 14.01.2021
Co raz częściej słynne "Znacie Ewry najt" powraca w nagłówkach portali informacyjnych. Słynna piosenka Mandaryny z jednej strony budzi sentyment, a z drugiej wciąż pozostaje obiektem żartów melomanów. Co by się zmieniło, gdyby to dzisiaj piosenkarka wyszła na scenę w Operze Leśnej? Co powinna była zrobić podczas feralnego występu w Sopocie?
18:59, 19.12.2020
W Trójmieście składane są wyjątkowe rowery retro. Baltica Bicycles stalowe ramy spawa we Włoszech, a resztę pracy realizuje w Gdyni. W ofercie sklepu znajdziemy m.in. szosówkę nazwaną na cześć Sopotu.
1
09:18, 19.12.2020
Martyna Dubieniecka, 13-letnia córka Marty Kaczyńskiej, wygrała zawody CSI2 w Sopocie. Wideo oraz fotorelacja z przejazdów na Kamelocie pojawiły się w mediach społecznościowych.
2
16:03, 25.11.2020
Sopot zachwyca turystów nie tylko latem. Blogerka betty_on_the_go pokazuje na swoim instagramowym profilu kadry z Sopotu, który potrafi zachwycać każdą porą roku.