Zamknij
}
16:00, 24.11.2023
Listopad już się kończy, podobnie jak kolorowa jesień za oknem. Zanim na Instagramie będą królowć zimowe krajobrazy, postanowiliśmy zwrócić uwagę na ostatnie jesienne kadry udostępnione przez was w internecie.
15:00, 19.11.2023
Przeniesienie się do magicznego świata Harry’ego Pottera dla jego miłośników jest z pewnością wyjątkową chwilą. Możliwość odwiedzenia restauracji z takim motywem przewodnim jest dla nich tym bardziej marzeniem. W Polsce powstaje coraz więcej tego typu miejsc. W samym Gdańsku mamy ich aż dwa.
11:01, 18.11.2023
Niespełna kilka tygodni dzieli nas od tegorocznych świąt Bożego Narodzenia oraz sylwestra. Coraz częściej pojawiają się zatem pytania, jak Polacy spędzają ten czas w roku. Odpowiedzi na to pytanie – w kontekście turystyki – postanowili poszukać eksperci z portalu Travelist.pl, którzy poddali analizie swoje dane dotyczące rezerwacji. Wg ich danych 60 proc. podróżnych wybiera świąteczny pobyt nad Bałtykiem.
17:13, 08.11.2023
Sopot jako perła nadbałtyckiej turystyki, kojarzony jest z molo, piękną plażą, ulicą Bohaterów Monte Cassino czy rozrywką na najwyższym poziomie. Jednak, trzeba przyznać, że miasto to posiada także mniej znane, ale równie urokliwe oblicze. Zapytaliśmy mieszkańców i miłośników Sopotu o ich ulubione miejsca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Okazało się, że jest wiele mało odkrytych zakątków, które w okresie jesieni zachwycają jeszcze bardziej.
15:32, 01.11.2023
Prawdziwą furorę robią internetowe memy o „darach jesieni”, o których konieczności przyniesienia do przedszkola przypominają sobie dzieci na ostatnią chwilę. Kojarzycie? To całkiem realne sytuacje, ale okazuje się, że jesienne zbiory wykorzystać może każdy z nas – nie tylko maluchy.
09:10, 31.10.2023
Chryzantemy, czyli po polsku złocienie są bardzo wytrwałymi roślinami. To kwiaty, które kojarzą się nam nie tylko ze Świętem Zmarłych, ale coraz częściej służą jako ozdoba przed dom czy na balkon. „Ogrodnictwo Spirowscy”, którzy na rynku działają już od lat, to jedni z najbardziej cenionych producentów tychże kwiatów w Sopocie. Postanowiliśmy dowiedzieć się, jak wygląda sezon na chryzantemy z ich perspektywy.
17:13, 29.10.2023
Jesień nad Bałtykiem ma w sobie coś wyjątkowego. To czas, kiedy Sopot jest spokojny i zamienia się w miejsce pełne magii i kolorów. Mimo kapryśnej aury, jaka towarzyszyła nam przez chwilę w październiku, to miasto zachowuje swoje uroki, a nawet podkreśla je jeszcze bardziej. W tym artykule przeniesiemy się na Instagram, aby podziwiać to magiczne miasto na zdjęciach i filmikach.
09:00, 22.10.2023
Jesień może budzić w nas bardzo różne emocje. Znajdą się tacy, dla których jest to ulubiona pora na bezkarne lenistwo z książką pod kocem. Są też i tacy, którzy przeżywają ją nieco gorzej. Nieustający deszcz, niska temperatura i wiatr potrafią skutecznie obniżyć nastrój wielu z nas. Zapytaliśmy ostatnio mieszkańców i miłośników Sopotu, jak oni radzą sobie z gorszymi dniami. Co więc nam odpowiedzieli?
10:59, 21.10.2023
Święto duchów, które z roku na rok nabiera w Polsce większej popularności zbliża się wielkimi krokami. W Sopocie z tej okazji organizowanych jest wiele imprez różnego rodzaju. Znajdą się okazje zarówno do potańczenia dla dorosłych, jak i zabawy dla dzieci. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie kilku propozycji, dzięki którym każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
Skomentuj
Art.sponsorowany
16:09, 13.02.2023
O ile raczej nie ma problemu ze znalezieniem dobrego salonu kosmetycznego, o tyle powierzenie troski o swoje ciało przy bardziej zaawansowanych zabiegach nie może być kwestią przypadku. Warto wybierać tylko bezpieczne, sprawdzone i cieszące się dobrą opinią kliniki czy studia pielęgnacji. Takim miejscem według licznych ocen zadowolonych klientów jest Aesthetic Beauty Concept w Gdańsku.
12:38, 22.12.2022
Mówi się, że najlepszym prezentem są wspólne wspomnienia i emocje. W rzeczywistości kapitalizmu wiele z nas nie ma już miejsca na kolejne bibeloty w szafkach i szufladach, więc takie rozwiązanie może być bardzo dobrym pomysłem. W artykule przedstawiamy pięć pomysłów na niematerialne prezenty, które sprawią obdarowanemu dużo radości!
1
12:30, 21.11.2022
Lubicie zimę? My tak! Jednak czasami doskwiera nam ziąb, a stopy, pomimo wełnianych skarpet, jakoś nie mogą się rozgrzać. Przedstawiamy Wam trzy niezawodne sposoby na rozgrzewkę, o wiele lepsze od wypicia herbaty z cytryną!
Skomentuj
artykuł sponsorowany
14:56, 22.06.2022
Hasło SELF LOVE przyciąga - kobiety coraz bardziej skłaniają się w kierunku ciałoakceptacji, tzw. „zdrowego egoizmu”. Przez ostatnie lata jeszcze silniej wzrosła świadomość tego, jak ważna jest troska o swój umysł, ale również o ciało. Jako kobiety jesteśmy dość wymagające, gdy wybieramy miejsce, gdzie oddamy się w ręce specjalistów, którzy pomogą nam o nie zadbać. Wchodząc do SELF LOVE już od progu czujesz, że dokonałaś dobrego wyboru. Uwagę przykuwa również estetyka salonu, nieco industrialny wystrój i pozytywnie nastawiony, uśmiechnięty zespół. O idei tego miejsca rozmawiamy z założycielką studia Julią Anną Stachowską.
Skomentuj
artykuł sponsorowany
13:13, 15.06.2022
Posiłek to ważna część dnia, szczególnie gdy żyjemy w biegu, a każda minuta zdaje się być na wagę złota. O ile nie każdy z nas żyje według zasady „byle do weekendu”, o tyle „byle do wakacji” już brzmi bardziej znajomo. Lubimy odpoczywać, a ten szczególny czas w roku kojarzy nam się nie tylko z relaksem, błogim luzem, ale także z wolnością w wyborze pory spania, celu zwiedzania i wreszcie – tego, co położymy sobie na talerzu.
Skomentuj
artykuł sponsorowany
09:00, 28.04.2022
Puste kluby, brak imprez i spotkań towarzyskich dały się we znaki zarówno młodym, jak i właścicielom lokali. Spotykaliśmy się na wirtualne drinki, koncerty również oglądaliśmy online, natomiast silent disco mieliśmy na wyciągnięcie ręki przy domowym kominku. Jak zmieniło się nocne życie po pandemii?