Zamknij

Prawie jak u chirurga, ale...bez skalpela! Nowe technologie w Aesthetic Beauty Con

16:09, 13.02.2023 . Aktualizacja: 16:10, 13.02.2023
Skomentuj

O ile raczej nie ma problemu ze znalezieniem dobrego salonu kosmetycznego, o tyle powierzenie troski o swoje ciało przy bardziej zaawansowanych zabiegach nie może być kwestią przypadku. Warto wybierać tylko bezpieczne, sprawdzone i cieszące się dobrą opinią kliniki czy studia pielęgnacji. Takim miejscem według licznych ocen zadowolonych klientów jest Aesthetic Beauty Concept w Gdańsku.

Aesthetic Beauty Concept w Gdańsku to przede wszystkim miejsce stworzone z pasją, wyczuciem smaku i stylu, ale też w oparciu o doświadczenie zespołu kosmetologów i ukierunkowane na konkretne, realne efekty proponowanych zabiegów. Ten ostatni cel jest tu realizowany rzetelnie, o czym świadczy maksymalna ocena „5” w najpopularniejszej aplikacji rezerwacyjnej Booksy. Aesthetic Beauty Concept nie jest zwykłym salonem kosmetycznym, o czym za moment się przekonacie.

Motto: Piękno pochodzi z wnętrza

Gabriela Szynaka stworzyła w Gdańsku miejsce nietypowe. Od samego początku Aesthetic Beauty Concept nie miał być zwykłym salonem kosmetycznym. Założycielka wyszła z założenia, że samo pomalowanie paznokci czy makijaż nie rozwiążą poważnych problemów, z jakimi borykają się klientki i jakie wywołują kompleksy. Dlatego Aesthethic to miejsce, w którym całościowo dba się o ciało i rozwiązuje poważne problemy przy wsparciu najnowszych technologii – bezpiecznych, nieinwazyjnych, bezbolesnych. W klinice czujemy się komfortowo, bo załoga dba o sterylność i zasady higieny, a każdy zabieg poprzedza szczegółowy wywiad z klientem. Bo przecież piękno pochodzi z wnętrza – jak mówi Gabriela Szynaka – a rolą jej zespołu jest wydobycie go i utrzymanie efektów przez długi, długi czas.

Body positive, slow aging i fizjologia człowieka

Zespół doświadczonych ekspertów w Aesthetic Beauty Concept promuje body positive i slow aging, czyli nurty powolnego, zdrowego starzenia się i wpływu pozytywnego nastawienia psychicznego na kondycję całego ciała. Żaden zabieg nie zostanie wykonany bez dogłębnej konsultacji i analizy potrzeb. To wyróżnia to miejsce na tle wielu innych, gdzie do klienta podchodzi się powierzchownie i z nastawieniem na szybki zysk. 

Oferta Aesthetic Beauty Concept jest niezwykle rozbudowana. Wachlarz propozycji zaczyna się od drobnych zabiegów na powierzchowne warstwy skóry, aż po sesje na głębokie partie ciała. Eksperci pracują także na bardzo wrażliwych częściach skóry, np. na powiekach. 

Fizjoestetyka i Beauty Plan – oferta szyta na miarę

Te dwa pojęcia odnoszą się do wysokiego indywidualizmu w podejściu do klienta w ABC. Beauty Plan tworzony jest dla każdej osoby, która świadomie i bezpiecznie chce poddać się zabiegom i uzyskać oczekiwane efekty bez zbędnego wydawania pieniędzy na sesje, które nie odpowiedzą na oczekiwania.

Aesthetic Beauty Concept proponuje na początek konsultacje specjalistyczne oraz pakiet „Na Start”, czyli próbne zabiegi, po których klient ocenia czy czuje się dobrze oraz opiniuje wstępnie uzyskane efekty. Wtedy można dalej planować i dobierać kolejne propozycje z oferty.

INDIBA DEEP CARE to technologia dbająca o skórę twarzy. Poszczególne zabiegi z tej serii oczyszczają, odmładzają i ujędrniają twarz. Efekty niczym po użyciu skalpela, ale z rzeczywistym jego pominięciem uzyskiwane są poprzez dogłębne oczyszczenie, zastosowanie kwasów, pobudzenie tkanek, biorewitalizację. Seria INDIBA to także propozycje zabiegów w ramach nieinwazyjnej ginekologii estetycznej czyli m.in. rewitalizacja i poprawa napięcia warg sromowych, redukcja blizn, poprawa funkcji odczuć seksualnych. INDIBA DERMO to z kolei propozycja terapii przeciwzapalnych czy przeciwobrzękowych, a pakiet INDIBA ZDROWIE zawiera takie zabiegi, które wpływają na przykład na poprawę pracy zatok, dróg oddechowych, zwalczają redukcję napięć mięśniowych czy poprawiają jakość snu.

Zabiegi z serii SLOW AGING to propozycje sesji na twarz i inne partie sylwetki w celu ujędrnienia, odmłodzenia i ogólnej regeneracji. Zabiegi dedykowane są też osobom, które chcą szybko i bez nadmiernego wysiłku uzyskać efekt utraty tkanki tłuszczowej i wzrostu masy mięśniowej bez miesięcy spędzonych na siłowni. Tu zastosowanie ma choćby hitowa technologia EMBody. Cały wachlarz zabiegów to kilkadziesiąt konkretnych propozycji także na redukcję wiotkości skóry czy eliminację uciążliwych „boczków”.

Basic Dermoinfuzja tlenowa + PCA Skin® to zabiegi o trójfazowym działaniu na każdej głębokości skóry i naskórka. Pobudza mikrokrążenie, wspiera zachowanie kolorytu skóry czy działa antyoksydacyjne i ochronnie przez zanieczyszczeniami środowiska. Dobry efekt uzyskuje się na skórze starzejącej się, wrażliwej, naczynkowej, a przede wszystkim zmęczonej i pozbawionej blasku.

W pakiecie zabiegów odmładzających znajdziemy też takie propozycje jak: INNOFACIAL CLASSIC, mezoterapię igłową i radiofrekwencję mikroigłową, terapie pielęgnacyjne manualne, zabiegi z wykorzystaniem kwasów, zabiegi z wykorzystaniem preparatów Nanili Professional®  (wskazane na trądzik, stany zapalne skóry, zaczerwienienia), ale także odprężające zabiegi na ciało takie jak szczotkowanie (Brushing), Face Rolling czy ACID Glow Lips.

Co jest dla Ciebie najlepsze?

Dowiesz się tego bezpośrednio w gdańskim Aesthetic Beauty Concept, gdzie ludzkie piękno jest największą wartością. Co ważne, korzystanie z Beauty Planu i wskazówek zespołu pozwala na skorzystanie z atrakcyjnych cenowo pakietów i dostosowania terminarzu zabieg do Twojego rytmu życia. Zarówno kobiety jak i mężczyźni poczują się tu wyjątkowo i bezpiecznie, jak setki zadowolonych klientów.

Aesthetic Beauty Concept Gdańsk

ul. Angielska Grobla 34/47, lok. Au1, Gdańsk, 80-756

telefon: +48 511 335 535

e-mail: studio@aestheticszafarnia.pl

(Art.sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%