Zamknij

Najlepsze Siłownie w Sopocie - Siłownia i Fitness Sopot oferty

21:02, 03.10.2019 | R.C
Skomentuj

Najlepsze siłownie i kluby fitness w Sopocie  

W Sopocie nie brakuje możliwości uprawiania różnego typu sportów. Nadmorska promenada zachęca do jazdy na rowerze, a brzeg morza do długich spacerów. Z kolei na wymagających większego wysiłku czekają siłownie, w których można popracować nad sylwetką i poprawić kondycję fizyczną.

Zdrowy tryb życia jest jednym z najwyrazistszych trendów we współczesnym społeczeństwie. Ulice opanowują osoby uprawiające jogging, nordic walking czy kolarstwo, a siłownie pękają w szwach. Intensywne ćwiczenia w klubie fitness są dzisiaj wyznacznikiem nowoczesnego stylu życia. To moda, która przynosi korzyści: atrakcyjniejszy wygląd, lepsze samopoczucie, wzrost samooceny, dobre zdrowie. Tendencja bycia fit nie ominęła także Sopotu, o czym świadczy chociażby spory wybór nowoczesnych siłowni. Chętnie korzystają z nich zarówno miejscowi, jak i turyści, którzy nawet podczas wakacji nie chcą zrezygnować z aktywności fizycznej.

Siłownia Calypso Fitness Sopot - siłownie / fitness

Sopockie Calypso jest jednym z sieci popularnych fitness klubów rozsianych po całej Polsce. Oferuje możliwość rozbudowania sylwetki na nowoczesnym sprzęcie siłowym i cardio oraz przeznaczonym do treningu funkcjonalnego. Dla osób nastawionych na osiągnięcie konkretnego celu wprowadzono trening personalny i możliwość profesjonalnego opracowania indywidualnego planu ćwiczeniowego. Poza tym w czasie wykonywania ćwiczeń każdy członek klubu może liczyć na opiekę doświadczonego instruktora. Dużym atutem siłowni jest także to, że działa ona przez całą dobę. Calypso Fitness mieści się pod adresem Aleja Niepodległości 697-701.

Siłownia Sopot Fitness Calypso Grunwaldzka / Siłownie sopot

Siłownia Baltic Gym Sopot - siłownie / fitness

Baltic Gym to nowoczesna siłownia, która w 2018 r. została doceniona przez jury nagrody Branża Fitness Awards. To odpowiednie miejsce zarówno na rozpoczęcie przygody z ćwiczeniami siłowymi pod okiem profesjonalnego trenera, jak i kontynuację wymagającego treningu. Każdy klubowicz Baltic Gym może wziąć udział w treningu wprowadzającym, a następnie zdecydować się na trening personalny lub zajęcia grupowe. Klub znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, na Monte Cassino 55-57.

siłownia fitness baltic gym na monte cassino / siłownie sopot

Siłownia Zdrofit Sopot - siłownie / fitness

Zdrofit Sopot to duży klub fitness z nowoczesną siłownią. Jej wyposażenie pozwala na kompleksową pracę nad sylwetką od przygotowania do wymagających ćwiczeń siłowych  w strefie maszyn po rozbudowę i wzmocnienie mięśni w strefie treningu funkcjonalnego i wolnych ciężarów. Uzyskany efekt można jeszcze podkreślić ćwiczeniami na sprzętach w strefie cardio, które dodatkowo przyczyniają się do ogólnej poprawy kondycji fizycznej. Ponadto dla chcących mieć pewność osiągnięcia zamierzonych efektów ćwiczeniowy istnieje oferta treningów personalnych prowadzonych przez specjalistów. Zdrofit Sopot znajduje się w Sopocie Centrum, na ul. Dworcowej 7.

siłownie zdrofit sopot fitness sopot centrum / siłownie

Siłownia PIT GYM Fitness Club Sopot - siłownie / fitness

PIT GYM Fitness Club to tradycyjna siłownia z klimatem, której prestiżu dodaje jej prowadzący - mistrz kulturystyki Piotr Rzadkiewicz. Gościom klubu zawsze służy profesjonalną radą, cennymi wskazówkami i pomocą przy opracowaniu skutecznego planu treningowego. To dobre miejsce dla osób wytrwałych i zmotywowanych na osiągnięcie założonego celu. PIT GYM Fitness Club znajduje się na ul. Cieszyńskiego 22A.

siłowania pit gym sopot / siłownie w sopocie

Siłownia CrossFit Trójmiasto - Sopot

CrossFit to klub przeznaczony do specyficznego typu treningu, jakim jest crossfit. Stanowi on połączenie sportów siłowych i wytrzymałościowych z elementami gimnastyki, co pomaga wzmocnić siłę i masę mięśni, podnieść wytrzymałość, poprawić koordynację ruchową. W sopockim klubie CrossFit zajęcia odbywają się w małych grupach i w przyjaznej atmosferze, a nad ich przebiegiem czuwa doświadczony trener. Poza tym na miejscu można spróbować swoich sił w różnego typu dyscyplinach, takich jak gimnastyka, lekkoatletyka czy ciężary olimpijskie. Klub znajduje się na ul. 3 maja 69C.

siłowania sopot crossfit trojmiasto / siłownie w sopocie

Siłownia SmartGym Sopot - siłownie / fitness

W SmartGym przy wsparciu doświadczonego trenera i innowacyjnych rozwiązań można osiągnąć umięśnioną budowę ciała i zdrowy wygląd. Alternatywą dla typowych, wymagających ćwiczeń, mających na celu zrzucenie zbędnych kilogramów i ukształtowanie sylwetki jest tam rewolucyjny trening EMS. Polega on na pobudzaniu mięśni szkieletowych za pomocą impulsów prądu stałego i zmiennego, dzięki czemu w szybszy i mniej wyczerpujący sposób można uzyskać oczekiwany efekt. SmartGym znajduje się w hotelu Sofitel Grand Sopot, na ul. Powstańców Warszawy 12/14.

Siłownia Smart Gym Sopot / siłowanie

Siłownia Stadion Leśny Sopot - siłownie

Dobrze wyposażona siłownia czeka także na Stadionie Leśnym. Siłownia ciężka pozwala na rozbudowywanie muskulatury, a aerobowa pomaga zrzucić zbędne kilogramy, dzięki wysiłkowi na różnego typu sprzętach: rowerach stacjonarnych, bieżniach, trenażerach. To dobre miejsce do pracy nad poprawą kondycji całego organizmu. Stadion Leśny znajduje się na ul. gen. J. Wybickiego 48.

siłowania stadion leśny sopot / siłownie w sopocie
 

Siłownia Centrum Sportowo Rekreacyjne Sopot - siłownie / fitness

Centrum Sopot to ekskluzywny obiekt przeznaczony do aktywnego wypoczynku i rekreacji, położony w malowniczym punkcie miasta, pod lasem. Jego częścią jest siłownia wyposażona w wysokiej klasy sprzęty do ćwiczeń siłowych i aerobowych. Dzięki dużemu wyborowi różnego typu maszyn można tam połączyć kształtowanie określonych partii ciała z pracą nad ogólną poprawą wydolności organizmu. Siłownia Centrum znajduje się przy ul. Zacisze 7.

siłownia centrum sportowo rekreacyjne sopot / siłownie sopot#siłownie #sopot #siłownie w sopocie #gdzie na siłownię w sopocie

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

sopociaksopociak

1 0

byłem w calypso teraz w zdrofit i to była dobra zmiana, chyba najlepsze aktualnie siłowania w Sopocie 15:55, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Siłownia w SopocieSiłownia w Sopocie

1 0

Odradzam calypso, szkoda kasy i czasu.. 17:52, 18.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone