Zamknij

E-Kancelaria pomaga w sporach z bankami? opinie klientów

14:14, 24.02.2021 R.C Aktualizacja: 12:24, 26.03.2021
Skomentuj

Spośród 768 tys. Polaków spłacających kredyty hipoteczne indeksowane i denominowane kursem franka (CHF) aż 8% rozpoczęło spór z bankiem w walce o swoje prawa. W ostatnich miesiącach liczba ta rośnie lawinowo. Coraz więcej osób wygrywa proces z bankiem - sądy w 9 na 10 spraw rozstrzygają na korzyść konsumentów. Decydując się na zrobienie porządku z kredytem w szwajcarskiej walucie ważne jest, aby wybrać profesjonalną, skuteczną i specjalizującą się w takich sprawach kancelarię prawną.  

Kancelarią specjalizującą się w sprawach związanych z kredytami frankowymi jest E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa. Z sukcesami prowadzi dla swoich klientów sprawy z bankami na terenie całego kraju. 

Wysoką skuteczność działań E-Kancelarii potwierdzają opinie i rekomendacje kredytobiorców, którzy już skorzystali z jej usług:

„Analiza umowy kredytowej w E-Kancelarii nic mnie nie kosztowała, a otworzyła mi oczy co mogę zyskać! Sprawa w toku, ale rokowania są obiecujące.”

"E-Kancelaria jest znana, ja akurat dowiedziałam o Państwu z Gazety Wyborczej. Mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, a wyrok sądu to już sam finał, od nas niezależny. Dziękuję bardzo:)"

„Profesjonalne wsparcie prawne, byłem prowadzony niemal za rękę od samego początku, Pani Mecenas wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości w sposób zrozumiały i jasny.”

„E-Kancelaria wywalczyła dla mnie zawieszenie spłat rat kredytu, co w obecnej sytuacji jest dla mnie bardzo dużą ulgą. Duży plus za to, jak działają i pomagają frankowiczom.”

„Zupełnie nie wiedziałam jak się za to zabrać, ale ludzie w E-Kancelarii wszystko mi wyjaśnili, okazuje się to dość proste po ich wytłumaczeniu. W dodatku informują mnie na każdym etapie sprawy, więc jestem spokojna”

Profesjonalizm i skuteczność oraz zaangażowanie to podstawowe kryteria, przekładające się na tak pozytywne opinie o E-Kancelarii. Niewątpliwym atutem jest również duże doświadczenie zdobyte w dziesiątkach takich sporów prowadzonych wcześniej. W procesach z bankami ma ono ogromne znaczenie. E-Kancelaria dysponuje liczną i wysoko wykwalifikowaną kadrą, w tym prawnikami z wieloletnim doświadczeniem. 

Co posiadacz kredytu frankowego może zyskać dzięki wsparciu E-Kancelarii?

To zależy od kształtu umowy z bankiem i zawartych w niej zapisów niedozwolonych. E-Kancelaria przeprowadza taką analizę bezpłatnie, przedstawiając kredytobiorcy jego szanse w sporze z bankiem i co konkretnie może zyskać. W grę wchodzi m.in.:

- przekształcenie kredytu CHF na złotowy po kursie uruchomienia i przy oprocentowaniu WIBOR + marża, 

- unieważnienie umowy kredytowej, bez konieczności odszkodowania dla banku,

- zwrot niesłusznie pobranych przez bank odsetek i nadpłaty.

Zespół prawników E-Kancelarii cały czas śledzi orzecznictwo w sprawach z frankami i działa elastycznie w zależności od treści umowy i oczekiwań klienta. Najlepszą wizytówką E-Kancelarii są pozytywne opinie osób, które skorzystały z jej usług.

Dane Kontaktowe:

e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa sp. z o.o.
Prosta 36, 53-508 Wrocław

Tel.: 71 738 86 00
www.e-kancelaria.com 

email: [email protected]

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

DamianDamian

0 0

Piszę jako były współpracownik E-Kancelarii Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o. z/s we Wrocławiu i pełnomocnik klientów tej spółki – w okresie od marca 2017 do marca 2018 byłem p.o. Dyrektorem Działu Prawnego i jedyny w tym okresie pełnomocnik klientów spółki.
Zgłosił się do mnie klient E-Kancelarii (Ferma Drobiu Józej Kaczała), który poniósł szkodę na kwotę 47 842,98 zł związaną z brakiem działań w jego sprawie. Mianowicie klient ten zlecił E-kancelarii prowadzenie jego sprawy windykacyjnej (dłużnik: Rapex Sp. z o.o. z/s w Poznaniu, kwota należności z odsetkami to ponad 900 000 zł), sprawa egzekucyjna prowadzona była przed Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Pawłem Tomczak, sygnatura sprawy KM 686/14. Komornik w sierpniu i grudniu 2019 roku skierował korespondencję na adres E-Kancelarii z wezwanie do uzupełnienia braków formalnych w sprawie (brak zarządu spółki dłużnika), a następnie z powodu braku reakcji na swoje wezwania w marcu 2021 r. umorzył egzekucję i na podstawie art. 29 ust 1 ustawy o kosztach komorniczych obciążył wierzyciela opłatą egzekucyjną w wysokości 47 842,98 zł.
Jak się później okazało E-Kancelaria przez okres 3 lat (a ponad 1,5 roku licząc do daty otrzymania wezwań komorniczych) nie była w stanie ustanowić w sprawie egzekucyjnej swojego klienta na prawie 1 milion złotych dochodzonych należności nowego pełnomocnika (po zakończeniu mojej współpracy z tą spółką). Korespondencja komornika była 2-krotnie kierowana na moje nazwisko na adres E-Kancelarii, spółka korespondencję odebrała (pracownik spółki) i z nieznanych mi powodów nie podjęła żadnych czynności w sprawie (nie informując mnie o powyższym).
Aktualny pełnomocnik Józefa Kaczały zgłosił szkodę E-Kancelarii, ja również osobiście rozmawiałem na ten temat z zarządem spółki, E-Kancelaria oświadczeniem podpisanym przez prezesa zarządu E-Kancelarii Piotra Maciągowskiego odmówiła roszczeniu swojego klienta naprawienia zaistniałej szkody. E-Kancelaria jak widać nie ma sobie w tej sytuacji nic do zarzucenia, w odpowiedzi skierowanej do swojego klienta Piotr Maciągowski raczył tez podać nie prawdę, twierdząc abym to ja prowadził sprawę klienta w chwili powstania szkody i był za nią odpowiedzialny (moja umowa z E-Kancelarią wygasła ponad 1,5 roku wcześniej). Niniejszą sprawę przedstawiam ze szczegółami, tak aby osoby zainteresowane mogły zweryfikować podane informacje. Niech też każdy wyciągnie wnioski płynące z tej sprawy we własnym zakresie. 13:11, 22.03.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%