Zamknij

W Sopocie powstał nowy salon Dr Irena Eris! Za nami uroczyste otwarcie [WIDEO]

14:30, 27.07.2022 . Aktualizacja: 14:30, 27.07.2022
Skomentuj

20 lipca 2022 r. odbyło się uroczyste otwarcie salonu Dr Irena Eris BEAUTY PARTNER w Sofitel Grand Sopot. To 7 placówka rozwijana w modelu współpracy z najlepszymi hotelami w Polsce. Przybyłych gości powitała Jolanta Łapińska – dyrektor rynku profesjonalnego i członek zarządu Dr Irena Eris S.A.

Gościem honorowym wydarzenia była Pani Irena Eris, która symbolicznie przecięła wstęgę i ogłosiła otwarcie salonu. Spotkanie uświetniło wielu znakomitych gości, w tym wiceprezydentka Sopotu Magdalena Czarzyńska-Jachim. Nie zabrakło również przedstawicieli mediów, partnerów biznesowych marki Dr Irena Eris, m.in. z FPFF w Gdyni, przyjaciół i gości Sofitel Grand Sopot.

Uroczyste spotkanie było okazją do zaprezentowania nowoczesnych technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System, autorskich zabiegów na twarz i ciało oraz masaży. Inspirujące rozmowy, pokazy zabiegów, możliwość wykonania badania skóry były okazją do interesujących rozmów i wspólnego świętowania. Wspaniałą atmosferę umiliła wiolinistka grająca francuskie utwory, a o wykwintny poczęstunek zadbała sopocka restauracja Grand Blue w przepięknym ogrodzie z widokiem na morze.

To był niezapomniany wieczór w nadmorskim kurorcie!

[ZT]10368[/ZT]

Polecane : Najlepsze Hotele w Sopocie 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%