Zamknij

Mistrzostwa Świata Judo - JUDOWN. Sopoccy zawodnicy z zespołem Downa sięgnęli po złoto

09:57, 04.12.2019 | P.S
Skomentuj Fot. Facebook - UKS ADA JUDO FUN
REKLAMA

Polska reprezentacja na Mistrzostwach Świata osób z zespołem Downa w Judo osiągnęła spektakularny sukces. Wśród naszych reprezentantów znalazło się dwóch zawodników z Sopotu - Tymoteusz Kełpiński i Zuzanna Urbańska. Przedstawiciele Uczniowskiego Klubu Sportowego ADA JUDO FUN sięgnęli po złote, srebrne i brązowe medale.

Sopocianie powrócili z portugalskiego Guiramaes ze złotem. Tymoteusz Kełpiński okazał się najlepszy w kategorii wagowej do 60 kg. Z najwyższym wyróżnieniem powróciła do Polski także Zuzanna Urbańska, która zwyciężyła w przedziale wagowym do 48 kg. Klub reprezentowali również Radek Siejka (złoto - kat. do 46 gd), Oliver Trepiński (złoto -  kat. do 73 kg), Adam Wiśniewski (srebro - kat. do 55 kg) i Adam Zimny (brąz - kat. do 66 kg).

- Jesteśmy zainspirowani, mamy wiedzę... co dalej? Zobaczymy! Na razie jest radość z wyników naszych podopiecznych! Brawo wy! - komentowali przedstawiciele klubu. - Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli finansowo nasz wyjazd. To dzięki wam mogliśmy podjąć to wyzwanie. Czujcie się współautorem tej dzisiejszej radości.

[ZT]3326[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz