Zamknij
REKLAMA

Znamy najlepsze biuro nieruchomości w województwie pomorskim. Lider Nieruchomości Otodom 2020

10:06, 16.11.2020 | P.S
Skomentuj Fot. materiały prasowe
REKLAMA

Ostatnie dni dla branży nieruchomości w całej Polsce były wyjątkowe. Po raz kolejny, na podstawie trzyetapowego konkursu wyłoniono najlepsze biuro nieruchomości w Polsce oraz Pośrednika Roku 2020. Nagrodzono także liderów w każdym regionie – w tym w województwie pomorskim. Kto zwyciężył w naszym regionie?

Wyróżnienie Lider Nieruchomości Otodom to gwarancja, że biuro lub pośrednik odznaczają się profesjonalizmem, wysokim standardem usług i uczciwością. Najpopularniejszy serwis nieruchomości rozdał nagrody już po raz trzeci. Tym razem ich wręczenie odbyło się w formule online, która była adekwatna do obecnej rzeczywistości. Wydarzenie transmitowano na żywo na kanałach serwisu. Dzięki temu publiczność mogła być jeszcze liczniejsza niż zwykle. Gala rozdania nagród została poprowadzona przez Monikę Rudnicką, General Manager Otodom oraz znanego prezentera telewizyjnego Oliviera Janiaka.

Konkurs, do którego biura chętnie zgłaszały się już od początku tego roku, składał się z trzech etapów. Wykorzystano wywiady internetowe sprawdzające m. in. liczbę ofert, pracowników, a także badania jakościowe ogłoszeń wystawianych przez firmę. Ostatni etap to wykorzystanie metody „tajemniczego klienta”: ankieterzy wcielali się w rolę zainteresowanego usługami i testowali biuro. Metodologia badania została skonstruowana przez agencję badawczą IQS. Nagrody dla zwycięzców to kampanie PR i reklamowe w mediach oraz kampanie billboardowe.

Lider na Pomorzu stawia na dobrą organizację i kreatywność

W regionie na 10 tys. mieszkańców przypada więcej niż 13 agentów. W porównaniu do innych województw konkurencja jest spora. Które biuro na Pomorzu jest więc godne zaufania?

Zwycięzcą w województwie pomorskim zostało biuro Galeria Nieruchomości z Gdańska. Firma działa od czterech lat i zajmuje się głównie sprzedażą i wynajmem mieszkań. W tym roku biuro rozszerzyło działalność na domy i działki, a niedawno ruszyło z nowy projektem: Galeria Business – nieruchomości komercyjne.

Według zwycięzców pośrednik jest przede wszystkim gwarantem wiedzy dla klienta. Największą jego wartością jest znajomość rynku i doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji. Dla Galerii Nieruchomości dobry agent odznacza się kreatywnością, ambicją i elastycznością, bo w końcu pracuje z ludźmi.

– Tytuł Lidera Nieruchomości w województwie pomorskim to dla nas docenienie codziennej pracy. Klienci naszego biura mogą spodziewać się tego, że u nas wszystko będzie dopięte na "ostatni guzik", a oni w spokoju ducha będą mogli przystąpić do transakcji. Dbamy o dobre relacje i kontakt z klientem – mówi Jakub Kawa z Galerii Nieruchomości.

Na podium za Galerią Nieruchomości znalazły się również gdańskie biura: Pepper House (drugie miejsce) oraz Tyszkiewicz Nieruchomości (trzecie miejsce).

Najlepsi w Polsce i pełna lista zwycięzców

W kategorii Lider Nieruchomości Najlepsze Biuro Ogólnopolskie laureatem zostało Tekton Property. Z kolei tegoroczną wyróżnioną w kategorii Pośrednik Roku została Katarzyna Czerwiak z krakowskiego biura GRUPA.PRO.

Nagrodzono także najlepsze biura w pozostałych województwach. Statuetki zostały wysłane w różne krańce Polski. 

Wśród laureatów znaleźli się:

 • Najlepsze Biuro Nieruchomości w Polsce: Tekton Property
 • Najlepszy Pośrednik Nieruchomości w Polsce: Katarzyna Czerwiak GRUPA.PRO
 • Lider Nieruchomości – województwo dolnośląskie: Verso Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo kujawsko-pomorskie: LCM Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo lubelskie: Alternatywne Biuro Nieruchomości Lublinvest
 • Lider Nieruchomości – województwo lubuskie: Skorecki Nieruchomości 
 • Lider Nieruchomości – województwo łódzkie: Societa Group
 • Lider Nieruchomości – województwo małopolskie: Brand&Sell
 • Lider Nieruchomości – województwo mazowieckie: Partners International
 • Lider Nieruchomości – województwo opolskie: ProSales Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo podkarpackie: Opaliński Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo podlaskie: Północ Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo pomorskie: Galeria Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo śląskie: Musiał Group
 • Lider Nieruchomości – województwo świętokrzyskie: CKDOM Biuro Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo warmińsko-mazurskie: Limeno Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo wielkopolskie: Advestor Premium House
 • Lider Nieruchomości – województwo zachodniopomorskie: Elite Nieruchomości

Organizatorzy już zapowiedzieli przyszłoroczną edycję, którą zwieńczy uroczyste wręczenie statuetek. – Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wrócimy do spotkania na żywo, choć po frekwencyjnym sukcesie transmisji online pewnie nie zrezygnujemy także z tej formy relacjonowania gali – zapowiada Agata Polińska, Head of Marketing & C2C Otodom.

Transmisje z gali można obejrzeć poniżej.

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

RafałRafał

1 0

W tym zestawieniu brakuje mi Pudla & Friends. to oczywiście dla kumatych. 22:50, 17.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%