Zamknij

Hotel na spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje – sprawdź, co oferuje Hotel Eureka*** w Sopocie

10:34, 26.04.2023 . Aktualizacja: 09:57, 15.05.2023
Skomentuj

Jeśli planujesz zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenie lub konferencję, możesz zabrać się za to na 2 sposoby: 

1. Wynajmujesz salkę z rzutnikiem. Na tablicy wyświetla się prezentacja, a uczestnicy ziewają po 30 minutach spotkania. Nikt ze sobą nie rozmawia, nikt się nie integruje. Na końcu wszyscy wsiadają do samochodu i wracają do domu. 

2. Wynajmujesz salę konferencyjną w Hotelu Eureka***. Przeprowadzasz szkolenie z dobrym nagłośnieniem i obsługą która dba o wygodę słuchaczy. Po spotkaniu uczestnicy relaksują się w SPA, spędzają czas w restauracji, lub poznają magię sopockiego kurortu. Wszystko to poprawiając swoje relację i atmosferę w pracy. 

Którą opcję wybierasz? Jeśli wolisz tę drugą, zostań jeszcze chwilę – opowiemy Ci o wszystkich możliwościach, jakie oferuje Hotel Eureka***.

Spis treści:

Hotel z salami konferencyjnymi – 3 pomieszczenia do dyspozycji gości

Każdy warsztat, spotkanie biznesowe, konferencja, czy szkolenie przebiega inaczej. Hotel Eureka*** w Sopocie zaproponuje Ci wynajem jedną ze swoich trzech sal konferencyjnych, która najbardziej będzie pasowała do Twoich potrzeb. Do dyspozycji jest: Sala Gdańsk (105 m2) – największa sala, z dużymi oknami i osobnym wyjściem na taras. W układzie teatralnym pomieści 90 osób.

Kameralna sala konferencyjna Sopot (30 m2) - świetnie nadaje się do organizacji narad, spotkań biznesowych, szkoleń i warsztatów do 24 osób. 

Sala Parkowa (45 m2) - znajdują się w niej duże lustra, które są elementem ciekawie urozmaicającym szkolenia i warsztaty. W układzie odbywają się w niej spotkania do 35 osób. Jest adaptowana dla potrzeb konferencji z sali fitness.

Wyposażenie sal konferencyjnych Hotelu Eureka***

Każda z wymienionych wyżej sal konferencyjnych oferowanych przez Hotel Eureka*** posiada klimatyzację, dostęp do bezpłatnego Wi-fi oraz profesjonalny sprzęt audiowizualny (nagłośnienie, rzutniki, mikrofony). Obsługa hotelu wspiera organizatorów na każdym etapie przygotowań i trwania wydarzenia, dba o komfort uczestników podczas przerw kawowych i konferencyjnych lunch’ów Przy mniejszych grupach, np. warsztatowych istnieje możliwość zamiany krzeseł na worki sako, aby stworzyć przyjaźniejszą atmosferę. Organizowane wydarzenie można połączyć z noclegiem w hotelu – wówczas jednocześnie nocować może nawet 77 osób. Istotne jest, że Hotel Eureka*** jest w pełni ogrodzony i wyposażony w całodobowy płatny parking samochodowy.

Praca i przyjemność mogą się łączyć – dodatkowe udogodnienia Hotelu Eureka***

Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego przejdźmy do aktywności, które można robić podczas przerw, lub po spotkaniach biznesowych w Hotelu Eureka***. Najczęściej wybieraną formą spędzania czasu jest strefa wellness (wyposażona w 2 sauny, ścianę solną i strefę relaksu). Dla bardziej aktywnych gości przewidziano strefę fitness, w której znajduje się sala cardio i sala do ćwiczeń. W hotelu funkcjonuje restauracja „Nowosopocka”, która przygotowuje konferencyjne przerwy kawowe i lunch’e, także kolacje i bankiety..

Hotel na konferencje i szkolenia – możliwość urozmaicenia pobytu

Hotel Eureka*** w Sopocie oferuje też możliwość urozmaicenia programu pokonferencyjnego o niecodzienne zajęcia.. Mowa m.in. o pomocy w organizacji:

 • zajęć jogi,
 • koncertów i masaży gongami I misami tybetańskimi,
 • zajęć z mindfulness
 • kameralnych koncertów muzycznych
 • pomoc przy wynajmie rowerów 


Hotel nad morzem w Sopocie – idealna lokalizacja na urlop

W czasie pobytu w hotelu nad morzem, w Sopocie,  obowiązkowym punktem jest zwiedzenie okolicy. Magię kurortu czuć tu na każdym kroku, a Hotel Eureka*** jest w samym sercu tej magii. Blisko znajdują się: 

 • Plaża (50 m),
 • place zabaw (50 m), 
 • klimatyczne alejki spacerowe (tuż obok),
 • słynny sopocki deptak – „Monciak” oraz sopockie molo (1,5 km),
 • Skansen Grodzisko (2,5 km),
 • Aquapark (3 km).

Sale konferencyjne Hotelu Eureka*** w Sopocie – kontakt

Jeśli chcesz zarezerwować sale konferencyjną w hotelu Eureka, lub masz pytania do oferty obiektu – napisz lub zadzwoń. Obsługa odpowie na wszystkie Twoje pytania. Zajrzyj też na stronę internetową: www.eurekasopot.pl

Adres: ul. Emilii Plater 7/9/11, 81-777 Sopot

E-mail: marketing@eurekasopot.pl

Tel.: +48 504 996 130

Tel. do recepcji: +48 58 551 3016

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%