Zamknij

O sztuce projektowania wnętrz opowiadają architektki z Flow Interiors

20:03, 04.03.2023 (Współpraca reklamowa) Aktualizacja: 15:07, 06.03.2023
Skomentuj FLOW Interiors FLOW Interiors

Każdy z nas marzy o pięknym wnętrzu. Najlepiej takim, które będzie zachwycało przez lata. Nie od dziś wszak wiadomo, że funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni, dobór właściwych materiałów czy gustownych dodatków to sztuka, która wymaga nie lada przygotowania. Właśnie z tego właśnie powodu warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy pomogą nam spełnić to marzenie. 

Flow Interiors to firma z Sopotu specjalizująca się w projektowaniu wnętrz, która od wielu lat cieszy się niekwestionowanym uznaniem klientów. Czemu tak się dzieje? Co stoi za tym sukcesem? I dlaczego poszukując kogoś, kto jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom, warto zaufać Tatewik Caturowej i Ewie Franiak? Spieszymy z wyjaśnieniami.

Od wielu lat Flow Interiors dostarcza klientom nie tylko funkcjonalne i estetyczne projekty, ale również wspiera ich w zakresie doradztwa inwestycyjnego, przygotowania mieszkań do sprzedaży oraz nadzoru nad ekipami remontowymi. Firma dąży do tego, aby każdy projekt był unikalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu powstają wnętrza, które idealnie odpowiadają oczekiwaniom nawet najbardziej bezkompromisowych zleceniodawców.

Z miłości do projektowania

Fot. materiały prasowe Flow Interiors

Współzałożycielkami Flow Interiors są absolwentka gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych Ewa Franiak oraz jej przyjaciółka z uczelni, a także absolwentka paryskiej Creapol ESDI Tatewik Caturowa. Obie kreatywne, pełne energii i oryginalnych pomysłów stale pogłębiają swoją wiedzę w zakresie projektowania i architektury wnętrz, widząc w tym możliwość spełnienia swoich twórczych pasji. Pracując z klientami z segmentu premium, dokładają wszelkich starań, aby każdy ich projekt był absolutnie wyjątkowy nie tylko ze względu na swoją unikalność, ale i ponadczasowe rozwiązania, nowe, oryginalne inspiracje i dbałość o najmniejsze detale.

- Jesteśmy projektantami wnętrz, ale niekiedy musimy też być na przykład wzornikami. Nasze projekty charakteryzują się tym, że powstają do nich meble przygotowane indywidualnie dla naszych klientów. Często specjalnie dla nich tworzymy zupełnie nową linię. Są to na przykład stoły, zabudowy wszelkiego rodzaju, ale też fotele czy sofy. Dzięki temu projekty są zawsze bardzo indywidualne - skrojone na miarę - wyjaśnia Ewa Franiak, współzałożycielka Flow Interiors. 

Jak przekonują projektantki, przy pracy nad ergonomicznym i pięknym wnętrzem ważna jest nie tylko teoretyczna wiedza i doświadczenie wyniesione z Akademii Sztuk Pięknych. Równie istotne są tu umiejętności praktyczne zdobyte m.in. na budowach czy w stolarniach. To właśnie kontakt z najlepszymi w swoim fachu rzemieślnikami sprawił, że po dwunastu latach obecności na rynku Ewa Franiak i Tatewik Caturowa mogą pochwalić się wszechstronnym, kompleksowym przygotowaniem do realizacji nawet najbardziej wymagających czy nietypowych zleceń.

Fot. materiały prasowe Flow Interiors

- Przez to, że już od 12 lat jesteśmy obecne na budowach, trudno nas czymś zaskoczyć. Kiedy zdarzają się tak zwane "trudne przypadki", jesteśmy w stanie sprawnie je rozwiązać - zaznacza Tatewik Caturowa.

Klienci, którzy korzystają z usług Flow Interiors mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od aranżacji, wykonania projektu stylistycznego i obszernej dokumentacji, aż po nadzór autorski, pilnowanie ekip remontowych, montaże, zamówienia, dostawy czy rozwiązywanie ewentualnych problemów wykonawczych. Zespół firmy stosuje partnerskie podejście i uważnie wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów, starając się jak najlepiej zrozumieć ich oczekiwania.

Jakość w klasie premium

Fot. materiały prasowe Flow Interiors

Oferta Flow Interiors skierowana jest do osób, które cenią jakość i wiedzą, że pięknie wykończone wnętrze ma swoją wartość. Niezależnie od tego, czy decydujemy się na aranżację własnych czterech kątów, czy może planujemy przygotowanie na sprzedaż apartamentów inwestycyjnych, profesjonalne wsparcie może okazać się nieocenione.

- Możemy zwiększyć wartość nieruchomości poprzez niewielką inwestycję. Pomożemy w koordynacji prac remontowych, zakupie potrzebnych materiałów i ich montażu. Zagwarantujemy profesjonalne zdjęcia i odpowiednie stylizacje, aby pomieszczenia wyglądały jak najlepiej i pokazały swój pełny potencjał - zachęcają założycielki Flow Interiors.

FLOW Interiors projektowanie i aranżacja wnętrz
Pracownia projektowa wyróżnia się również rozsądnym podejściem do aktualnych trendów. Dobrze wiedząc, że te bywają ulotne niczym sezonowa moda, projektantki stawiają na własny, oryginalny styl, który będzie dobrze się prezentował zarówno dzisiaj, jak i za kolejną dekadę.

- Wnętrza projektowane pod obowiązujące trendy żyją bardzo krótko. Kiedy patrzę na mieszkania, jakie projektowałyśmy dziesięć lat temu, wiem, że dzisiaj też wyglądają świetnie. Moda nam tego nie zapewnia - tłumaczy Tatewik Caturowa. - Jeżeli na przykład modne jest teraz połączenie czerni i złotego, to równie dobrze za trzy lata może to wcale nie wyglądać dobrze. Jeśli zaś zdecydujemy się na określony styl, czyli będziemy pracować z klasycznymi materiałami, takimi jak chociażby drewno, kamień, stal, beton czy nawet cegła, to wiemy, że one zawsze będą wyglądać dobrze. To materiały, które już przeszły do klasyki - dodaje projektantka.


Flow Interiors projektowanie wnętrz
Firma łączy pasję z fachowością i gwarantuje, że każde zrealizowane zlecenie będzie zgodne z oczekiwaniami i potrzebami klienta. Jeśli zatem poszukujecie profesjonalnego projektanta wnętrz, który zrobi wszystko, aby spełnić Wasze wymagania, Flow Interiors będzie z pewnością idealnym wyborem.

Więcej informacji o FLOW Interiors Franiak&Caturowa :

(współpraca )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%