Zamknij
REKLAMA

"Dość koronapsychozy". Strażnicy Wolności organizują akcję w Sopocie

09:15, 22.07.2021 | Emil Bogumił
Skomentuj Fot. Screenshot, Facebook - Grzegorz Hercuń Niezależny Obywatel
REKLAMA

Strażnicy Wolności, grupa sprzeciwiająca się szczepieniom na COVID-19 i uznająca pandemię koronawirusa za nieistniejącą, organizuje wydarzenie w Sopocie. Aktywiści spotkają się w najbliższy weekend w Parku im. Lecha i Marii Kaczyńskich.

Tylko człowiek wolny się buntuje, niewolnicy są posłuszni... - informuje hasło witające internautów na portalu internetowym Strażników Wolności.

Sopockie wydarzenie grupy rozpocznie się o 12:00 w sobotę, 24 lipca. Jak informują organizatorzy, aktywiści będą chcieli "pokazać się tłumom na promenadzie". 

Będzie gość specjalny ze swoją prelekcją oraz nieustraszony CZOŁG STRAŻNIKÓW WOLNOŚCI, będą koszulki Strażników oraz inne gadżety!!! - czytamy w mediach społecznościowych.

Gościem specjalnym wydarzenie będzie Hanna Kazahari. Wiele materiałów zamieszczonych przez nią w sieci już nie zobaczymy, ze względu na usunięcie z powodu naruszeń. Mieszkająca na co dzień w Tokio kobieta przyznaje, że koronawirus nie istnieje. Twierdzi m.in., że światowy rząd modyfikuje anteny 5G, które zmieniają tlen. W wystąpieniach porusza m.in. tematykę Qanon, opresji Obcych oraz "gadów". Sporą popularnością cieszył się jej materiał "Najnowsze doniesienia z frontu walki Patriotów z syjonistycznymi Gadami".

Strażnicy Wolności zasłynęli organizacją wielu wydarzeń antycovidowych. Wśród głoszonych haseł znalazły się nawoływania do ściągnięcia maseczek, nieuczestniczenia w programie szczepień (nazywanym eksperymentem medycznym), wyłączenia telewizorów oraz nie pozostawania w domu. W sieci dostępny jest ich manifest:

Od ponad roku, jako grupa Wolnych Ludzi, walczymy z tym co wyprawiają rząd w Polsce i rządy na świecie w związku z mniemaną pandemią.

 

Organizujemy protesty, marsze i demonstracje, piszemy petycje i wreszcie tworzymy niezależne media, ponieważ nie zgadzamy się z zamordystyczną polityką jaka została wprowadzona nie tylko w Polsce, a która niszczy dosłownie wszystko wokół nas począwszy od gospodarki przez edukację, stosunki społeczne , kończąc na zdrowiu.

 

W naszej ocenie WIRUS CELEBRYTA pompowany przez mainstreamowe media, polityków i globalne organizacje jest idealnym narzędziem do spotęgowania akcji prowadzonej już od lat czyli ograniczania naszych praw i swobód, czego dokładnym obrazem są wprowadzane od miesięcy bezprawne nakazy, zakazy rodzące szykany i prześladowania obywateli, którzy po prostu chcą godnie żyć i pracować.

 

W odpowiedzi na kłamstwa głównych mediów rozbudowujemy niezależne kanały informacyjne na różnych platformach społecznościowych, a w kontrze do milicyjnego terroru służb pańswowych służymy Polakom wsparciem merytorycznym jak się bronić i nie dać maksymalnie spacyfikować.

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

MM

2 6

Foliarstwo w XXI w. Upadek cywilizacji.
Policja mam nadzieje sie nimi zajmie. 11:40, 22.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MorfeuszMorfeusz

8 0

O, już się znalazł pierwszy zamordysta, który chce, żeby wszyscy myśleli jak on. 13:05, 22.07.2021


0%