Zamknij
REKLAMA

Dramatyczny finał akcji ratunkowej sopockiego WOPR! Po 7 godzinach poszukiwań ciała nie odnaleziono

12:44, 18.09.2020 | P.S
Skomentuj Fot. zdjęcie poglądowe
REKLAMA

W piątek, 18 września, miała miejsce akcja ratunkowa na terenie Zatoki Gdańskiej. Jak poinformował Mateusz Szulimowicz, kierownik Centrum Koordynacji Ratownictwa Wodnego, około północy wpłynęło zgłoszenie dotyczące osoby, która prawdopodobnie chciała odebrać sobie życie. Ratownicy WOPR zostali skierowani w rejon Gdyni Orłowa, gdzie rozpoczęto poszukiwania.

W akcji uczestniczyło czterech ratowników dysponowanych przez Centrum Koordynacji Ratownictwa Wodnego. W działania włączyli się także przedstawiciele innych służb - w tym m.in. policji i straży pożarnej. Łącznie w akcji mogło uczestniczyć od kilkunastu do kilkudziesięciu osób.

O godzinie 2.47 ratownicy informowali o tym, że akcja nadal trwa. W poszukiwania zaangażowano m.in. śmigłowiec. Maszyna została wykorzystana do patrolowała wybrzeża. Pomimo intensywnych poszukiwań trwających nieprzerwanie do godziny siódmej rano, osoby poszkodowanej nie odnaleziono.

[ZT]5826[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

AdrianAdrian

0 0

Dramatyczny? Wg innego portalu nie ma pewności, czy dana osoba weszła do wody. Trzymam kciuki za dobre zakończenie i szacun dla naszych ratowników! 15:29, 18.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA