Zamknij

Kolejni dilerzy narkotyków w Sopocie. Zatrzymanie w centrum miasta

20:01, 19.04.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku pełniąc służbę na terenie Sopotu w wyniku prowadzonych działań mających na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali kolejne dwie osoby podejrzane o posiadanie i rozpowszechnianie narkotyków.

Do zatrzymania doszło w godzinach porannych w centrum miasta. Zatrzymani to mieszkańcy Gdańska i Sopotu w wieku 24 i 28 lat. W wyniku przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy 28-latku narkotyki w postaci marihuany, którą zabezpieczyli do dalszych badań fizyko-chemicznych. Policjanci ustalili też, że 24-latek dostał te narkotyki od swojego starszego kolegi.

Zatrzymani sprawcy zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Na podstawie zebranych dowodów, w tym opinii biegłego, policjanci przedstawili 24-letniemu gdańszczaninowi zarzut posiadania suszu konopi. Jego 28-letni znajomy usłyszał zarzut rozpowszechniania narkotyków. 

Podejrzany 28-latek w przeszłości był notowany m.in. za uszkodzenie ciała i mienia oraz paserstwo. 24-latek był notowany za narkotyki.

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone