Zamknij
REKLAMA

Policjanci z Sopotu pożegnali zastępcę komendanta! Po 27 latach służby odszedł na emeryturę

12:52, 17.01.2023 . Aktualizacja: 12:52, 17.01.2023
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie

Po 27 latach przepracowanych w mundurze ze służbą pożegnał się I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Sopocie mł. insp. Michał Biedrawa. W uroczystości pożegnania z mundurem uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Miasta Sopotu, współpracujące z sopocką Policją służby i instytucje oraz kadra kierownicza komendy miejskiej.

16 styczeń 2023 roku był ostatnim dniem służby w policyjnych szeregach dla mł. insp. Michała Biedrawy I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Sopocie. Wczoraj o godz. 14.00 w auli Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się pożegnanie odchodzącego na emeryturę Zastępcy. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele Urzędu Miasta Sopotu, współpracujące z sopocką Policją służby i instytucje oraz policjanci i pracownicy cywilni Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.

Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie

Mł. insp. Michał Biedrawa służbę w Policji pełnił od 1995 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Służbę na stanowiskach kierowniczych rozpoczął od stanowiska Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji w Gdyni-Oksywiu. Potem pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Gdyni-Oksywiu, Komendanta Komisariatu Policji w Gdyni-Oksywiu oraz I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pucku. Od 16.11.2015 roku do wczoraj pełnił służbę na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Sopocie.

Za efekty uzyskiwane na różnych szczeblach w hierarchii Policji był wielokrotnie odznaczany, nagradzany i wyróżniany, m.in. Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę i Złotą Odznaką „Zasłużony Policjant”.

Przechodzącemu na emeryturę mł. insp. Michałowi Biedrawie dziękujemy za zaangażowanie i serce włożone w pełnienie służby.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ZT]15796[/ZT]

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%