Zamknij
art. sponsorowany
08:07, 28.02.2024
Agencja Fitch określiła rating siły finansowej (IFS) ERGO Hestii na wysokim poziomie AA z perspektywą stabilną.
Artykuł sponsorowany
00:00, 28.02.2024
Spośród różnych rozwiązań zewnętrznych, umożliwiających kontrolę prywatności oraz ilości światła słonecznego docierającego do pomieszczeń, szczególnie warto zwrócić uwagę na żaluzje fasadowe.
09:52, 26.02.2024
Literatura science fiction staje się coraz popularniejsza. Czytelnicy starają się odnaleźć odpowiedź na pytanie, która wizja przyszłości jest najbliższa temu, co nam się może wydawać. Książki z tej kategorii zyskały znaczną popularność, gdyż ludzie lubią się bawić w gdybanie. Powieści sci-fi potrafią inspirować pod warunkiem, że trafi się na te rzeczywiście najlepsze.
1
15:47, 23.02.2024
Jesteś niesamowicie pracowitą kobietą, która zasuwa od rana do wieczora i ogarnia codziennie mnóstwo spraw. A mimo to pozwalasz sobie na stratę 30 minut co 3 dni, co daje nam 5 godzin w skali miesiąca. W ciągu tych 5 godzin mogłabyś zrobić masę pasjonujących rzeczy bądź zwyczajnie odpocząć od codziennego natłoku obowiązków.
13:42, 23.02.2024
Wielkimi krokami zbliża się Twoja rozprawa rozwodowa i zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób odpowiednio się przygotować? Nie masz pewności, jakie pytania mogą zostać zadane na sali sądowej? Koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem. Przy okazji dowiesz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnika od rozwodów w Gdańsku.
13:29, 23.02.2024
Każdy remont czy budowa wiążą się z powstawaniem odpadów, takich jak gruz, resztki materiałów budowlanych czy opakowania. Właściwa gospodarka tymi odpadami jest kluczowa, nie tylko ze względu na ochronę środowiska, ale również z powodu przepisów prawa. Wyrzucanie takich odpadów do śmietników komunalnych jest zabronione, ponieważ mogą zawierać substancje niebezpieczne dla środowiska i zdrowia ludzi lub uszkodzić infrastrukturę komunalną. Jak zatem pozbyć się ich zgodnie z prawem?
13:26, 23.02.2024
Szukasz idealnego sposobu na dojazd do lotniska w Gdańsku? Do dyspozycji masz kilka możliwości, które mogą okazać się odpowiednie w zależności od Twojej początkowej lokalizacji. Dużo zależy również od ilości osób, które mają dotrzeć do Portu Lotniczego w Gdańsku. Poznaj więcej informacji!
art. sponsorowany
11:19, 23.02.2024
„Kupon za uśmiech”
14:18, 22.02.2024
W dzisiejszych czasach, gdzie tempo życia jest szybkie, a czas staje się coraz bardziej cennym zasobem, wiele osób szuka sposobów na optymalizację swojej diety i codziennych obowiązków. Jednym z rozwiązań, które zyskuje na popularności, jest catering dietetyczny. To usługa, która obiecuje nie tylko zaoszczędzić czas, ale również zapewnić zbilansowane i zdrowe posiłki dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ale czy faktycznie warto zdecydować się na taką formę żywienia? W tym artykule przyjrzymy się zaletom, jakie niesie za sobą catering dietetyczny, aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję.
14:16, 22.02.2024
Zaskórniki, potocznie nazywane mianem wągrów, to jedne z częściej występujących niedoskonałości skóry, z którymi boryka się większość z nas. Dla większości kojarzone są one jako widoczne, czarne kropki na skórze twarzy. Ta często występująca postać niezapalnej zmiany to zaskórnik otwarty. Jego ciemnobrązowy lub czarny kolor wynika z utlenienia nagromadzonego łoju i zanieczyszczeń w kanale łojowym.
art. sponsorowany
07:22, 22.02.2024
Jeśli dziecko ma powiększony brzuch, nie daj sobie wmówić, że taka jego uroda, nie daj się zbyć lekarzowi pytaniem: czym go karmicie? Wykonaj choćby USG. W ten sposób manifestuje się szereg chorób metabolicznych, w tym ultrarzadka – ASMD, niedobór kwaśnej sfingomielinazy. W Polsce na tę chorobę cierpi ok. 25 osób. Kilkanaście potrzebuje natychmiastowego leczenia za pomocą enzymatycznej terapii zastępczej. Niestety, od czerwca 2023 pacjenci czekają na refundację. O tym mówiono w czasie śniadania prasowego „ASMD – rzadka choroba, o której nikt wcześniej nie słyszał”.
art. sponsorowany
00:00, 22.02.2024
Uganda kusi swoimi niezwykłymi atrakcjami turystycznymi, które czekają na odkrycie przez podróżnych z całego świata. Zanim jednak ruszysz w podróż do tego fascynującego miejsca, warto poznać kilka istotnych informacji na temat turystyki w Ugandzie, przygotować się odpowiednio do wycieczki oraz zorientować się, jakie niezwykłe atrakcje czekają na odkrycie.
art. sponsorowany
14:39, 21.02.2024
Kopalnia Turów na bieżąco wypełnia zobowiązania z decyzji środowiskowej, wydanej przez Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska, poprzez realizację szeregu inwestycji i działań proekologicznych ograniczających jej wpływ na pobliskie tereny Polski, Czech i Niemiec. Na wszystkie działania kopalni wynikające decyzji środowiskowej przeznaczono do tej pory ok. 56,6 mln zł.
art. sponsorowany
13:32, 21.02.2024
Znalezienie utalentowanego pracownika, którego kwalifikacje i predyspozycje trafią w konkretne potrzeby firmy, nie jest proste. Właśnie z tego względu rekrutacja nie powinna być dziełem przypadku – przyjacielską rozmową, ale też nie może być egzaminem z wiedzy. Jedną z najskuteczniejszych metod oceny danego kandydata jest wywiad kompetencyjny. Jak go przeprowadzić?
art. sponsorowany
13:14, 21.02.2024
1,9 mln ton zbóż od polskich rolników i jedynie 83 tys. ton z Ukrainy zakupił w latach 2021-2023 Wipasz, wiodący producent pasz, koncentratów i dodatków mineralnych dla drobiu, bydła i trzody. „Transparentnie i jasno pokazujemy, ile zboża sprowadziliśmy i dlaczego. Ale mogę odpowiadać jedynie za naszą firmę” - mówi Józef Wiśniewski, prezes Wipasz S.A.