Zamknij
22:59, 29.05.2023
Biura wirtualne zyskują na popularności, i to nie tylko ze względu na rosnące zainteresowanie pracą zdalną. Mowa bowiem o usłudze, która przynosi sporo korzyści zarówno freelancerom, jak i firmom, które liczą na oszczędności, większą wygodę prowadzenia działalności, przede wszystkim zaś możliwość uzyskania oficjalnego adresu firmowego. Jakie jeszcze zalety oferują biura wirtualne?
22:56, 29.05.2023
Portfel internetowy zwiększa bezpieczeństwo transakcji i ogranicza ryzyko kradzieży pieniędzy z konta bankowego. Do sfinalizowania transakcji niepotrzebne są dane kary płatniczej lub kod PIN do konta bankowego. Wystarczy podać adres e-mail i hasło do konta, by szybko zapłacić za zakupy. W ten sposób oszczędza się czas i skraca czas potrzebny do przeprowadzenia transakcji.
10:00, 29.05.2023
Rozglądasz się za wymarzonym mieszkaniem lub rozważasz inwestycję w nieruchomości? Nie wyobrażasz sobie życia poza Trójmiastem? A może szukasz sposobu na to, jak rozsądnie ulokować swój kapitał w dobie szalejącej inflacji? Jeśli na któregokolwiek z tych pytań odpowiedziałeś "tak", warto byś zwrócił swoją uwagę w stronę Gdańska, a konkretnie jego nowych dzielnic takich Orunia Górna – Gdańsk Południe. Dlaczego? Otóż nie będzie przesadą stwierdzenie, że to to właśnie tam możesz mieć okazję, by spełnić swoje marzenie.
13:01, 28.05.2023
Pomyśl o swoim idealnym wnętrzu. Jakie płytki widzisz na podłodze, ścianach, może na blatach? Jeśli myślisz o niepowtarzalnym wzornictwie i doskonałej jakości, to z pewnością warto zwrócić uwagę na ofertę płytek Paradyż. Niezależnie od tego, czy preferujesz minimalistyczne formy, czy szukasz czegoś ekstrawaganckiego, płytki Paradyż na e-budujemy.pl spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki szerokiej gamie produktów, możesz stworzyć wnętrze spełniające Twoje marzenia.
12:54, 28.05.2023
Złote Piaski, położone na północnym wybrzeżu Bułgarii, to prawdziwy raj dla miłośników słońca i plaży. Ich złociste piaski i krystalicznie czysta woda morza tworzą niepowtarzalną atmosferę, która zachwyca i relaksuje. Spacerując po tej malowniczej plaży, możesz oddać się błogiemu odpoczynkowi, słuchając szumu fal i poczująć na skórze delikatny powiew morskiej bryzy. To idealne miejsce, aby zatopić się w letnim relaksie i niezapomnianych imprezach.
12:51, 28.05.2023
Motoryzacja to jedna z dziedzin, która stale się rozwija. Wciąż powstają nowe samochody, dodatkowe funkcje i wyposażenia. Chcemy przecież, aby samochód był funkcjonalny, a także elegancko się prezentował. Pomogą nam w tym między innymi felgi aluminiowe. To jedno z najpopularniejszych rozwiązań w branży motoryzacyjnej. KOniecznie dowiedz się więcej o tym elemencie pojazdu. 
12:47, 28.05.2023
Słoiki plastikowe to pojemniki wykonane z tworzywa sztucznego. Występują w różnych kształtach i rozmiarach, od małych, jednorazowych pojemników do dużych, niezwykle pojemnych słoików. Są lekkie, trwałe i mogą być używane do różnych celów. Są również stosunkowo niedrogie i łatwe do przetworzenia. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?
12:02, 26.05.2023
Ubezpieczenie na życie to najlepszy sposób na przygotowanie siebie i swoich bliskich na wiele nieprzewidzianych, trudnych sytuacji takich jak śmierć, wypadek czy choroba. Nie wiesz, w czym tak dokładnie może Ci pomóc tego typu polisa? Nie jesteś przekonany, czy jej potrzebujesz? Sprawdź, w jaki sposób ubezpieczenie na życie może pomóc Twojej rodzinie w trudnych momentach.
00:00, 26.05.2023
Maszyny dla przemysłu odgrywają kluczową rolę we wspieraniu różnorodnych gałęzi gospodarki, takich jak rolnictwo, przemysł spożywczy, budowlany czy rafineryjny. Dzięki zaawansowanej technologii, maszyny te są w stanie sprostać wymaganiom klientów krajowych oraz zagranicznych, przy zachowaniu przystępnych kosztów. W tym artykule przedstawiamy najważniejsze rodzaje maszyn przemysłowych oraz ich zastosowanie w różnych sektorach gospodarki.
12:58, 25.05.2023
Tytuł Fair Play przyznawany w głosowaniu brokerów ubezpieczeniowych, już po raz piętnasty trafił do ERGO Hestii. Sopocka firma utrzymuje status ubezpieczyciela majątkowego, z którym brokerom współpracuje się najlepiej.  
08:25, 25.05.2023
Rada Ministrów podjęła decyzję o rekordowej dopłacie do zbóż. 
15:28, 23.05.2023
Zakup nowej stolarki okiennej to niemały wydatek; nic więc dziwnego, że o posiadane już okna chcemy dbać jak najlepiej! Zgodnie z obietnicami producentów, okno plastikowe dobrej jakości może nam służyć, przy odpowiedniej konserwacji, nawet przez 40 lat! W tym czasie mogą się jednak zdarzyć różne sytuacje — pęknięcia, nieszczelności czy rozregulowanie się okien nie należą do rzadkości. Z jakimi problemami możemy sobie poradzić, a w przypadku których — niezbędna będzie wymiana stolarki?
09:39, 23.05.2023
PGE jest jednym z największych w Polsce mecenasów kultury i sponsorów sportu. W swojej działalności sponsoringowej szczególną wagę przykłada do realizacji projektów skierowanych na rozwój i edukację dzieci, a także wsparcia społeczności lokalnych.  
08:33, 23.05.2023
PGE Polska Grupa Energetyczna w 2023 roku przekaże łącznie 10 mld zł na zamrożenie cen energii elektrycznej. Środki te zostaną wykorzystane w ramach rządowej tarczy solidarnościowej, dzięki której każda rodzina w Polsce zaoszczędzi ok. 2 tys. zł rocznie na swoich rachunkach za prąd, a duże rodziny i rolnicy nawet 3 tys. zł. Jednocześnie spółka realizuje ambitny plan inwestycyjny w transformację polskiej gospodarki, aby jak najwięcej energii pochodziło ze źródeł niskoemisyjnych, bez obciążeń unijnymi kosztami klimatycznymi. 
12:54, 19.05.2023
Pomorze ma wiele uroku, a wycieczki po tej części kraju mogą się dla każdego z nas okazać wyjątkowym doświadczeniem. Co koniecznie trzeba zobaczyć na Pomorzu? Jakie atrakcje zasługują tu na szczególne wyróżnienie?
REKLAMA