Zamknij
13:43, 04.12.2023
Trójmiasto to miejsce pełne życia, dynamicznego rozwoju i nieprzewidywalnych sytuacji. Aby zabezpieczyć się przed różnorodnymi ryzykami, kluczowym krokiem jest wybór solidnej agencji ubezpieczeniowej. W niniejszym artykule podpowiemy, jak znaleźć odpowiedniego partnera w ochronie ubezpieczeniowej!
13:39, 04.12.2023
Projektowanie sypialni dla dwojga to fascynujące wyzwanie, które łączy w sobie sztukę, funkcjonalność i psychologię. Sypialnia to nie tylko miejsce odpoczynku i regeneracji, ale także osobista oaza spokoju, intymności i wzajemnego zrozumienia. Jak więc stworzyć taką przestrzeń, która będzie równocześnie funkcjonalna, komfortowa i estetycznie dopasowana do gustów obu partnerów?
artykuł sponsorowany
00:00, 04.12.2023
Na punkcie tego prezentu oszalały dzieciaki z całego świata. Podczas zbliżających się świąt zaskocz swoje pociechy, spraw im radość... wiadomością od Mikołaja! 
artykuł sponsorowany
18:00, 02.12.2023
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że list i wideo od Mikołaja z Laponii sprawdzą się znakomicie. 
13:21, 01.12.2023
Zakup mieszkania wiąże się z koniecznością zapłaty podatku od nieruchomości. A co z piwnicą? Sprawdź, czy piwnica podlega opodatkowaniu i jakimi zasadami kierować się przy zgłaszaniu jej w informacji IN-1 lub deklaracji DN-1.
13:13, 01.12.2023
Męskie spodnie są fundamentem każdej stylizacji. Od sportowych modeli, idealnych na weekendowe aktywności, przez casualowe jeansy i chinosy na co dzień, aż po eleganckie garniturowe spodnie na formalne okazje – każdy rodzaj ma swoje unikalne zastosowanie i styl. Odkrywamy, jak wybrać idealne spodnie dla każdej sytuacji, jakie są najważniejsze kryteria wyboru i jak dopasować je do reszty garderoby, aby zawsze wyglądać stylowo oraz czuć się komfortowo.
Artykuł Sponsorowany
08:51, 01.12.2023
Poczucie zagubienia towarzyszące coraz liczniejszym grupom społecznym w obliczu głębokich i niezwykle dynamicznych zmian zachodzących w świecie, braki w wychowaniu obywatelskim, ale również zorganizowane działania dezinformacyjne – wskazywali jako główne przyczyny kryzysu zachodnich demokracji uczestnicy debaty „Co się stało z demokracją? Diagnoza i remedium” zorganizowanej przez biuro PE w Polsce.
Artykuł Sponsorowany
08:17, 01.12.2023
Gminy nadal mają problem z uchwałami w sprawie diet radnych. Tylko w ostatnich tygodniach WSA w Olsztynie uchyliło dwie tego typu uchwały z powodu ich nieopublikowania w wojewódzkim dzienniku urzędowym - ustalił Serwis Samorządowy PAP. 
artykuł sponsorowany
17:00, 30.11.2023
Każdy lubi dostawać prezenty. Nieistotne ile ma się lat, czy jest się dzieckiem czy osobą dorosłą. Co kupić, żeby naprawdę zaskoczyć obdarowanego? Ta propozycja ma swoich wielbicieli na całym świecie!
art. sponsorowany
14:08, 30.11.2023
Parlament Europejski przyjął sprawozdanie w sprawie przepisów dotyczących opakowań w całej UE, aby rozwiązać problem stale rosnącej ilości odpadów oraz zwiększyć ponowne ich wykorzystywanie i recykling. Przyjęty dokument jest stanowiskiem europarlamentu w negocjacjach z rządami UE. 
art. sponsorowany
13:25, 30.11.2023
Wspólnie z rolnikami PepsiCo Polska świętuje 30 lat działania Programu Agrarnego firmy w Polsce. W 1993 r. podjęto współpracę z polskimi gospodarstwami w zakresie upraw i dostaw ziemniaków, która trwa do dzisiaj. Z polskich pól pozyskiwany jest najwyższej jakości surowiec do produkcji kultowych chipsów Lay’s. Codzienną pracę rolników wspiera Dział Agro PepsiCo Polska badając glebę, analizując potrzeby w zakresie wydajności upraw, przechowywania i dostaw ziemniaków, a także ich jakości. W ten sposób firma wnosi wkład w modernizację i rozwój polskiego sektora produkcji ziemniaka przemysłowego. Firma współpracuje obecnie z ponad 70 gospodarstwami w całej Polsce – 3 z nich uczestniczą w programie od początku. 
art. sponsorowany
09:54, 30.11.2023
Rola Specjalisty ds. social media w dzisiejszym świecie biznesu jest kluczowa. W erze cyfrowej komunikacji media społecznościowe stały się jednym z głównych kanałów kontaktu między firmami a klientami oraz otoczeniem biznesowym. Specjaliści ds. social media odgrywają zatem niezwykle ważną rolę w budowaniu wizerunku marki, pozyskiwaniu klientów i utrzymaniu relacji z nimi. Jakie umiejętności powinien posiadać Specjalista ds. social media, aby odnosić sukcesy w tej roli? Oto lista kluczowych kompetencji.
09:08, 30.11.2023
Jak utrzymać porządek w dokumentach przechowywanych w domu? Poznaj porady i wskazówki, które pomogą Tobie rozwiązać ten problem.
08:17, 30.11.2023
Odkryj, jak montaż monitoringu może stać się Twoim sojusznikiem w zapewnieniu bezpieczeństwa. Sprawdź wskazówki i najlepsze praktyki, które pomogą Ci w efektywnym zabezpieczeniu Twojej przestrzeni.
23:23, 29.11.2023
Grecja, kraj o bogatej historii, oszałamiających krajobrazach i przepięknych wyspach, jest idealnym miejscem na wakacje. Dzięki Dreamtours.pl, jednemu z wiodących biur podróży, możesz odkryć to niezwykłe miejsce w pełni komfortu i stylu. Wybór Dreamtours.pl na wakacje w Grecji gwarantuje niezapomniane doświadczenia w sercu starożytnej kultury i śródziemnomorskiej urody.