Zamknij

Tydzień w Sopocie: pożegnanie czerwca, przywitanie lipca w kurorcie

14:54, 29.06.2023 . Aktualizacja: 14:55, 29.06.2023
Skomentuj

Wakacje, czyli najgorętszy okres roku w Sopocie, rozpoczęły się na dobre! Do kurortu zawitała ogromna liczba turystów. Przyjezdni, wraz z mieszkańcami, mogą skorzystać z bogatej oferty wydarzeń. Uzdrowisko gościć będzie m.in. uczestników wyjątkowych festiwali muzycznych.

Sopot Molo Festiwal

Festiwal już w piątek, 30 czerwca, rozpocznie SKUBAS, artysta, który w swojej twórczości podróżuje do źródeł ludzkich doświadczeń́. Jego teksty są̨ pełne emocji. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie.

[ZT]17760[/ZT]

 

13. NDI Sopot Classic

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Sopot Classic od 13 lat wpisuje się w kalendarz najważniejszych letnich wydarzeń kulturalnych. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 1 do 9 lipca. Festiwal powstał z inicjatywy miasta Sopotu oraz dyrekcji Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot. Od początku istnienia odbywa się dzięki wsparciu finansowemu miasta Sopotu, a od 2017 roku Sponsorem Festiwalu jest sopocka grupa NDI.

[ZT]17733[/ZT]

 

Sopocki Piknik Wielokulturowy

Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców i Skansen Archeologiczny Grodzisko serdecznie zapraszają na Piknik Wielokulturowy. Impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 2 lipca, w godzinach od 11 do 13.30 na terenie skansenu przy ul. Haffnera 63. Obowiązuje wstęp wolny.

[ZT]17758[/ZT]

 

Boto Open Air: Mask

Już w pierwszą środę lipca w naszym ogródku zagości zespół Maska, który przybywa do nas z Wielkiej Brytanii.Ich muzyka to mieszanka Arctic Monkeys i The Black Keys.

Mogą pochwalić się znacznymi zasięgami na Spotify, a w 2022 roku supportowali Natalię Nykiel.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są >>>TUTAJ<<<.

[ZT]17755[/ZT]

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami odbywającymi się w Sopocie? Odwiedź naszą zakładkę Co? Gdzie? Kiedy?

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%