Zamknij

To nagranie z Gdyni podbija Internet! „Owczarek leśny, zwany dzikiem nadmorskim”

18:09, 21.11.2023 .
Skomentuj Źródło: Tik Tok Źródło: Tik Tok

Mieszkańcy Trójmiasta doskonale wiedzą, że towarzystwa dzików mogą spodziewać się dosłownie wszędzie i najczęściej nie są to lasy. Spotykamy je na ulicach, plażach czy drodze dla pieszych. W sieci pojawiło się kolejne nagranie z bliskiego kontaktu dzika z człowiekiem. Nagranie z Gdyni dotarło w różne zakątki świata.

Dzień jak co dzień

Dziewczyna z Ukrainy opublikowała na platformie Tik Tok nagranie z niecodziennym dla niej widokiem. Widzimy na nim dzika zaczepiającego w nietypowy sposób parę siedzącą na ławce na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni. Nagranie momentalnie spowodowało masę udostępnień i komentarzy nie tylko od Polaków. Dzisiaj widzimy, że ma ponad dwa mln odsłon.

Nowa rasa psa?

"Ogonkiem macha przyjaźnie"

 

"Owczarek leśny, zwany dzikiem nadmorskim" 

 

"Ja je lubię, już się przyzwyczaiłam"- czytamy w komentarzach.

Widok dzików na trójmiejskich ulicach już mało kogo dziwi. Te zwierzęta są w praktyce stałymi bywalcami Trójmiasta. Ostatnio w sieci pojawiło się również nagranie chłopaka, który przechodząc obok stada tych zwierząt, żartobliwie przywitał się z każdym z osobna, co najmniej jakby kłaniał się znajomym na osiedlu.

Jednak dla osób z zagranicy to dalej niecodzienny widok, który wzbudza emocje. Nawet mieszkańcy wielu miast w Polsce nie mieli nigdy okazji doświadczyć podobnych sytuacji. Nic więc dziwnego, że nagranie podbija internet. 

@aurika_190317 #рек #fyp #рекомендации #польща #polska #україна🇺🇦 #ukraine🇺🇦 ♬ оригинальный звук - Аурика Мардарь

Czy to już czas, żeby w Trójmieście zaprzyjaźnić się z dziką rasą zwierząt? Musimy pamiętać, że to w dalszym ciągu są dzikie zwierzęta i nawet, gdy niektórym wydają się być nieszkodliwe, to nigdy nie wiadomo, w jaki sposób na nas zareagują. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%