Zamknij

"Jak w bajce": wyjątkowy koncert z okazji finału WOŚP w Sopocie

16:04, 25.01.2023 . Aktualizacja: 16:04, 25.01.2023
Skomentuj

Teatr Nieduży zaprasza na wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny. Podczas koncertu "Jak w bajce" najmłodsi (i nie tylko) usłyszą utwory z ulubionych bajek. Event wesprze cel 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeśli jesteście fanami Syrenki Arielki, Herkulesa albo Króla Lwa, koniecznie przyjdźcie do Teatru Niedużego, zachęcają organizatorzy. Koncert odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia o 12:00. Julia Bocheńska, Dominika Borowska, Julita Bożewicz, Sandra Bożewicz, Adam Chlebowski, Aleksandra Dziewit, Julia Iwaniuk, Łukasz Kamiński, Kamil Krüger, Kinga Olszańska i Aleksandra Szurgot zaśpiewają dla Was na deskach Teatru Atelier w Sopocie.

Teatr Nieduży świętuje razem z WOŚP z okazji kolejnego, wspaniałego Finału. Postanowiliśmy zorganizować koncert dla najmłodszych widzów, ale jak wiemy, każdy ma w sobie coś z dziecka i każdy chętnie wraca do pięknych melodii z bajek. Dlatego zapraszamy na nasz koncert każdego, kto chciałby poczuć tę dziecięcą beztroskę. Do koncertu zaprosiliśmy bardzo zdolnych studentów musicalu z Akademii Muzycznej w Gdańsku, którzy współpracują z naszym teatrem.  Aby wziąć udział w koncercie wystarczy wesprzeć WOŚP, wrzucając dowolną (możliwie największą) kwotę do puszki wolontariuszy, którzy będą stali przy wejściu do teatru. Jednocześnie zaznaczam, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o odpowiednio wcześniejsze przybycie - zachęca organizator, Piotr Kosewski.

Hasło tegorocznego finału brzmi: „Chcemy Wygrać z Sepsą! Gramy dla Wszystkich – Małych i Dużych!”. W planach jest m.in. zakup analizatorów, urządzeń diagnostycznych, narzędzi dla mikrobiologów, bowiem kluczowym elementem w leczeniu sepsy jest szybka i konkretna diagnoza.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%