Zamknij

Sopot: Między poezją a performansem! SlamoweLove w SPATiF-ie [WIDEO/FOTO]

09:34, 17.02.2022 | P.S.
Skomentuj Fot. Ula Sikora
REKLAMA

W poniedziałek, w walentynkowy wieczór, odbył się w Spatifie turniej poetycko-improwizatorski poświęcony szeroko pojętej miłości. Występowali zarówno doświadczeni, jak i początkujący uczestnicy - w tym trójka debiutantów, która po raz pierwszy raz zetknęła się z formułą slamu poetyckiego. Wydarzenie było organizowane przez Fundację Sztukowirówka - centrum inicjatyw artystycznych. 

Po dwugodzinnej bitwie na słowa w ćwierćfinale spotkali się: Mad Rainy, Nie Mam Pojęcia, Tamara Titkowa oraz Mokosz. Ostatecznie w finałowym starciu stanęli w szranki: Nie Mam Pojęcia oraz Mad Rainy. Wolą publiczności zwycięzcą konkursu został Nie Mam Pojęcia - poeta, którego błyskotliwie i pełne pasji improwizacje porwały odbiorców.

- Bardzo nas cieszy niesłabnące zainteresowanie formatem oraz fakt, że poza aspektem rozrywkowym, slam jest również wydarzeniem towarzyskim, łączącym ludzi o podobnej wrażliwości - przekonują organizatorzy. - Jeszcze raz gratulujemy serdecznie wszystkim występującym artystom, a publiczności dziękujemy za głosowanie licznie wzniesionymi do góry serduszkami. Do zobaczenia na kolejnych edycjach - mówiła Zuzanna Tomaszewska, prezes Fundacji Sztukowirówka.

Wieczór zamknęło niesamowite wykonanie przez Mad Rainy piosenki z Pokahontas “Kolorowy wiatr” oraz open mic.

(P.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%