Zamknij
REKLAMA

BOST, czyli rodzimy lider w świecie montażu wykładzin

13:08, 28.05.2021 | admin
Skomentuj
REKLAMA

Szeroki asortyment, dopasowanie do wielu pomieszczeń i niepowtarzalna estetyka – to tylko kilka argumentów świadczących o popularności wykładzin. Ich zalety zauważalne były już kilkadziesiąt lat temu. Ich atuty doskonale zna też firma Bost, która istnieje na rynku już od dawna i specjalizuje się w sprzedaży i montażu wykładzin dywanowych, PCV i obiektowych.

montaż wykładzin BostMontaż wykladzin dywanowych BostSprzedaż i montaż wykładzin Bost

Do powstania przedsiębiorstwa przyczyniło się zauważenie wszechstronności użytkowania wykładzin podłogowych. Firma zwraca uwagę, że zapewniają one ciepło, dobrą akustykę, są bezpieczne dla dzieci i ułatwiają utrzymanie czystości. BOST jest obecny na polskim rynku od 25 lat. Specjalizuje się w montażu i sprzedaży wykładzin. Nadąża za obecnymi na rynku trendami, współpracuje z renomowanymi producentami. Wyróżnia ich znajomość najnowszych materiałów i technologii podłogowych, przy jednoczesnym zachowaniu zdobytego doświadczenia.

Montaż wykładzin podłogowych Bost

BOST korzysta z asortymentu najlepszych producentów. W asortymencie znajdują się takie marki jak Forbo, Tarkett, Gerflor, Polflor, Doellken Quest, Kiesel, Bostic, Uzin, Desso oraz Dr Schutz. W ofercie firmy znajdziemy wiele usług. Do najważniejszych należą montaż wykładzin dywanowych, naściennych, PCV, obiektowych, aseptycznych, sportowych oraz prądoprzewodzących. Każda z nich posiada wymagane atesty. Specjaliści BOST zajmują się także sprzedażą wykładzin dywanowych w płytkach, LVT w płytkach, a także wykładzin kauczukowych, igłowanych i elastycznych. W sklepie internetowym BOST znajdziemy także niezbędne akcesoria montażowe, chemię oraz środki pielęgnacyjne.

Bost wykladziny biurowe

Montaż wykładzin Bost

 

Oferta BOST skierowania jest przede wszystkim do generalnych wykonawców budynków wielkopowierzchniowych – hali, magazynów, biurowców i budynków użyteczności publicznej. W portfolio firmy znaleźć można realizacje stworzone dla instytucji publicznych, szkół i urzędów. Do najważniejszych przeprowadzonych przedsięwzięć należą m.in. prace w Urzędzie Miasta w Świnoujściu, siedzibie NATO w Szczecinie, Uniwersytecie Szczecińskim oraz w licznych placówkach oświatowych północnej Polski.

Skorzystanie z oferty BOST zagwarantuje nam najwyższą jakość materiałów, zamontowanych przez najlepszych specjalistów. Jak przyznaje firma, dowodem na wysoką jakość usług jest brak reklamacji ze strony dotychczasowych kontrahentów.

Bost wykładziny podłogowe montaż

Jeśli chcesz dołączyć do grona klientów BOST, możesz skontaktować się z nimi mailowo na adres agata@bost.pl lub biuro@bost.pl. Zainteresowani mogą również dzwonić pod numery telefonów +48 733 555 813 oraz +48 602 499 301.

https://bost.pl/

https://sklep.bost.pl/

Zobacz również:

BOST – 25 lat doświadczenia w montażu i sprzedaży wykładzin

BOST: estetyka, dopasowanie i 25 lat doświadczeń. Polski lider na rynku montażu wykładzin

(admin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%