Zamknij

Sprawdziliśmy oferty tanich mieszkań w Sopocie! Co można dostać za mniej niż 650 tys. zł?

10.44, 12.09.2022 . Aktualizacja: 10.45, 12.09.2022
Skomentuj Fot. po lewej: Akme Property. Fot. po prawej: Rafał Czajka.
REKLAMA

Zapach świeżo mielonej kawy o poranku, salon urządzony po swojemu, odpoczynek na balkonie po pracy… Każdy marzy o własnym gniazdku. Chociaż ceny nieruchomości wciąż utrzymują się na wysokim poziomie, to nadal można znaleźć atrakcyjne oferty. Trzy pokoje? Własny ogródek? A może zależy Wam na lokalizacji blisko morza? Zapraszamy do zapoznania się z przeglądem mieszkań w Sopocie na sprzedaż w cenach do 650 tysięcy złotych.

Kawalerki - nieruchomości w Sopocie

Kawalerka składa się z jednego pokoju, aneksu kuchennego oraz łazienki, a jej metraż waha się zwykle pomiędzy 25 a 40 m². Jest idealną opcją dla jednej osoby lub pary, która ceni sobie niskie koszty kupna i utrzymania. Ten wariant sprawdzi się dla minimalisty, który lubi korzystać z uroków kawiarenek, barów, bibliotek oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu. Chociaż w kawalerce nie zmieści się może wiele mebli, szpargałów czy pamiątek rodzinnych, to zdecydowanie może stać się przytulnym domem, który w zimie nie przyczyni się do ogromnych kosztów ogrzewania.

Ceny kawalerek w Sopocie zaczynają się już od 280 tys. złotych. Należy jednak wziąć pod uwagę, że te tańsze nieruchomości będą miały mniejszy metraż. Poniżej prezentujemy kawalerkę o wielkości 17 m².

Źródło: 3 Miasto Nieruchomości.

Mieszkanie mieści się na ulicy 23 Marca na czwartym piętrze wieżowca umiejscowionego w sąsiedztwie lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Kawalerka znajduje się na przyjemnym, cichym osiedlu Przylesie. Sprzedażą zajmuje się 3 Miasto Nieruchomości.

Źródło: Akme Property

Za 359 tys. zł nabędziemy kawalerkę o powierzchni 21,8 m² znajdującą się w Sopocie Kamiennym Potoku przy ulicy Wejherowskiej. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku. Niewątpliwym plusem jest dębowy parkiet i słoneczne umiejscowienie. Sprzedażą zajmuje się Akme Property.

Ceny kawalerek w Sopocie wahają się w przedziale 280-550 tysięcy zł. Tego typu mieszkania mają duży potencjał inwestycyjny.

Dwa pokoje plus

Na rodziny czekają mieszkania o nieco większym metrażu, z co najmniej dwoma pokojami. Wedle naszego przeglądu ceny tego typu mieszkań w Sopocie mieszczą się w przedziale od 364 tysięcy zł do nawet kilku milionów. My jednak w zestawieniu przedstawiamy atrakcyjne oferty do 650 tys. zł.

Źródło: https://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-rynek-wtorny/zainwestuj-w-piekne-2-pokoje-blisko-skm-z-widokiem-na-las-ogl64942046.html

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m² usytuowane jest na sopockim Brodwinie na ul. Kolberga. Mieści się na dziesiątym piętrze z widokiem na las. Osoba prywatna sprzedaje je za cenę 435 tys. zł z możliwością negocjacji.