Zamknij

ERGO Hestia po raz kolejny w gronie najlepszych pracodawców

10:30, 29.01.2024 .
Skomentuj

ERGO Hestia trzeci rok z rzędu znalazła się wśród najlepszych pracodawców w Polsce. Sopocki ubezpieczyciel został wyróżniony prestiżowym certyfikatem Top Employer Polska 2024.

Na całym świecie jest blisko 2300 firm, które w 2024 roku otrzymają certyfikat. 79 z nich pochodzi z Polski. Aby otrzymać wyróżnienie, trzeba pozytywnie ukończyć skomplikowany i rygorystyczny audyt weryfikujący jakość wdrożonych praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Szczegółowa analiza obejmuje 6 kluczowych obszarów, takich jak: strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, różnorodność oraz integracja.

Top Employer. Fot. Mateusz Arbatowski

- Przyznanie certyfikatu Top Employer to kolejne potwierdzenie, że kierunek, który obraliśmy, jest słuszny – komentuje Małgorzata Sztabińska, Dyrektorka Departamentu HR Grupy ERGO Hestia. – W roku 2023 jeszcze bardziej poszerzyliśmy ofertę dla pracowników. Mogli oni wziąć udział m. in. w różnych programach rozwojowych, także w tych najbardziej atrakcyjnych na rynku pracy, czyli upskillingowych programach analitycznych. Dodatkowo zorganizowaliśmy aktywności wspierające profilaktykę zdrowia psychicznego oraz zaproponowaliśmy nowy benefit dla rodziców: „Miesiąc na Start”. To tylko przykłady inicjatyw w naszym, już i tak bardzo szerokim, katalogu. Również rok 2024 rozpoczęliśmy z bardzo ambitnymi planami - dodaje.  

ERGO Hestia szczególnie dobre wyniki otrzymała w dwóch obszarach. Pierwszy z nich to Attract, który obejmuje kwestie związane z pozyskiwaniem talentów, procesem on-boardingu czy marką pracodawcy. W tej kategorii wynik ERGO Hestii zdecydowanie przewyższał światową średnią. Drugim obszarem, w którym został wyróżniony sopocki ubezpieczyciel, jest Unite, który potwierdza poczucie przynależności pracownika do organizacji.  

Więcej o Top Employers Institute TUTAJ

Źródło: Ergo Hestia

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%