Zamknij

Polski producent wycieraczek OXIMO – zobacz ofertę lidera w branży akcesoriów

10:53, 18.04.2023 . Aktualizacja: 22:40, 18.04.2023
Skomentuj materiały partnera Oximo wycieraczki materiały partnera Oximo wycieraczki

Ciężko nie zgodzić się z tym, że widoczność wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Jeśli zastanawiasz się, jak jeszcze bardziej ją poprawić, mamy rozwiązanie. A są nim wycieraczki do auta OXIMO, dzięki którym ulewa, śnieżyca, piach i pył nie są żadną przeszkodą do wyruszenia w podróż. 

Producent wycieraczek OXIMO – firma, która dla komfortu kierowcy zrobi wszystko

Logo OXIMO wycieraczki samochodowe do wielu modeli aut

OXIMO to polski producent wycieraczek, który codziennie zaopatruje setki klientów detalicznych, a także dostawców. Firma działa na rynku od ponad 14 lat, przekształcając się z lokalnej, garażowej firmy w europejskiego giganta w branży akcesoriów motoryzacyjnych. Od początku istnienia OXIMO ma za cel zwiększenie bezpieczeństwa na drogach, rozwój branży motoryzacyjnej oraz wspieranie motorsportu. Wycieraczki do aut oraz akcesoria firmy znajdziesz w polskich marketach, a także u pośredników. A jeśli już mówimy o pośrednikach – przedsiębiorstwo posiada dystrybutorów w każdym województwie. Są to cenione w branży motoryzacyjnej firmy, które polecają wycieraczki samochodowe OXIMO

OXOMO wycieraczki na każdą pogodę

Oferta OXIMO to nie tylko wycieraczki samochodowe! 

Wraz z latami rozwoju, firma OXIMO nie osiadła na laurach. Jej postęp widać nie tylko w ulepszaniu podstawowego produktu, jakim są wycieraczki samochodowe, ale także w ciągłym rozszerzaniu swojej oferty. Dodane zostały do niej użyteczne akcesoria do aut. Chodzi m.in. o: 

Foteliki dla dzieci i akcesoria Sparco Kids, 

Garażowe pianki ochronne - Carpad,

Żarniki ksenonowe.

Certyfikaty potwierdzające jakość akcesoriów i wycieraczek do aut OXIMO

Sukces firmy OXIMO oraz wysoka jakość jej produktów nie jest potwierdzona tylko słownie. Są na to liczne dowody w postaci uzyskanych certyfikatów, testów, referencji i opinii. 

Wycieraczki OXIMO wysoka jakość i dobra cena

Firma może pochwalić się: 

Tytułem TecDoc Premier Data Supplier, czyli odznaczeniem przyznawanym za szczególnie dokładne i przejrzyste dane w katalogu TecDoc - uznawanym na całym świecie, największym katalogu części motoryzacyjnych,

Niemieckimi certyfikatami TUV i REACH,

Zaawansowaną technologią produkcji wycieraczek, która wykorzystuje PTFE. Teflon oraz silikon znajdują się w składzie pióra wycieraczki,

Polskim certyfikatem PZH, który świadczy o tym, że nasze produkty nie posiadają w swoim składzie substancji szkodliwych dla zdrowia.

 

Wycieraczki do samochodów OXIMO – komponenty, rodzaje, cechy

Wycieraczki OXIMO wybrane produkty Wycieraczki OXIMO wybrane produkty

Komponenty

Wycieraczki do samochodów OXIMO tworzone są z ocynkowanej stali, naturalnego kauczuku, silikonu, teflonu oraz tworzyw sztucznych z polietylenu i poliwęglanu. Te wszystkie elementy składające się w jedną całość dają gwarancję trwałości i wytrzymałości wycieraczek. 

Rodzaje

W ofercie firmy znajdziesz różne rodzaje wycieraczek, do aut osobowych, ciężarowych, a także zabytkowych samochodów klasycznych. Bez względu na specyfikację pojazdu, do którego potrzebujesz produktów możesz bez trudu znaleźć te odpowiednie w nowej wyszukiwarce wycieraczek OXIMO. Jak to zrobić? Wystarczy, że wyszukasz w niej model i markę swojego pojazdu, a automat od razu podsunie Ci odpowiednie rozwiązanie. 

Zastosowanie wycieraczek OXIMO

Cechy

Wycieraczki samochodowe OXIMO mają wiele pozytywnych cech. Warto wyróżnić niektóre z nich:

Jakość premium w cenie średniej półki,

Cicha praca, 

Wysoki stopień dopasowania,

Wykorzystanie nowoczesnych technologii, np. PTFE,

Perfekcyjne zbieranie wody i zabrudzeń z szyby.

A co dalej? Plany i kierunki rozwoju producenta wycieraczek OXIMO

Dzisiejszy sukces producenta wycieraczek OXIMO, który jest widoczny gołym okiem na rynku to nie koniec działań firmy. To wręcz początek. W najbliższych latach OXIMO planuje zwiększyć swój udział na polskim rynku oraz jeszcze bardziej wykorzystać potencjał rynków zagranicznych. Wszystko po to, aby wciąż udoskonalać produkty i zwiększać bezpieczeństwo na drogach, a przy tym wzmocnić swoją pozycję na rynku.

OXIMO planuje nadal wspierać Motorsport. Firma bierze udział w licznych wydarzeniach tego typu, jak np. Flatout Festival, Kaszebe Low, Ultrace, Tarmac Masters i Track Masters. 
OXIMO wycieraczki moto sport - rajdy
Jesteś zainteresowany wycieraczkami samochodowymi OXIMO? Dobierz odpowiednie wycieraczki samochodowe do szyb w wyszukiwarce ze strony internetowej firmy i ciesz się idealną widocznością podczas jazdy!

> SPRAWDŹ >  Lista dystrybutorów wycieraczek OXIMO w Polsce

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

Krzychu Krzychu

1 0

Wycieraczki oximo na prawdę są dobre. Ja sam używam i jestem zadowolony 20:52, 30.04.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DarekDarek

1 0

Fajnie, że mamy takiego polskiego producenta. Korzystam z wycieraczek oximo już prawie dwa lata i jestem mile zaskoczony 16:20, 25.06.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%