Zamknij

SALTUS ubezpieczenia - partner wszystkich odpowiedzialnych osób i firm

10:47, 19.10.2022 . Aktualizacja: 10:17, 19.12.2022
Skomentuj

Szukasz firmy zajmującej się ubezpieczeniami zdrowotnymi i ubezpieczeniami mienia? Bardzo dobrze, to świadczy, że jesteś odpowiedzialną i przezorną osobą. Lepiej zająć się tym teraz, niż martwić się pieniędzmi podczas choroby lub liczyć straty materialne spowodowane losowymi zdarzeniami. Jest firma, u której ubezpieczysz się tak, jak chcesz - bez ukrytych kosztów, szybko i korzystnie. Mowa o SALTUS ubezpieczenia - poznaj jej ofertę oraz opinie wcześniejszych klientów.

Ubezpieczenia zdrowotne od SALTUS - gwarancja szybkiej wizyty u lekarza

Ile najdłużej czekałeś na bezpłatną wizytę u lekarza? Rok? Dwa? Rekordziści odnotowywali kolejki trwające nawet po 5 lat! Korzystając z usług SALTUS Ubezpieczenia ten problem znika. Za niewielką składkę miesięczną zyskujesz dostęp do największej sieci placówek medycznych w całej Polsce. Pakiet obejmuje kilkanaście wizyt u różnych specjalistów we wszystkich większych miastach naszego kraju. Co w tym wszystkim jest najlepsze? Korzystając z ubezpieczeń zdrowotnych SALTUS masz dostęp do całodobowej infolinii, na której możesz uzyskać informacje dotyczące działania leków, przygotowania do zabiegów i operacji, oraz możliwość uczestnictwa w szybkich konsultacjach lekarskich. 

Ubezpieczenia zdrowotne - łatwość zapisów i opinie o SALTUS

Oferta ubezpieczeń zdrowotnych SALTUS jest ceniona przez klientów szczególnie dzięki łatwości zapisów. Firma daje dostęp do intuicyjnej aplikacji, dzięki której umówisz się na wizytę u specjalisty, wykonując zaledwie kilka kliknięć. Nie jest to jednak jedyna możliwość. Dostępnych jest 5 różnych form zapisów medycznych - dzięki tym rozwiązaniom usługi SALTUS są przystępne dla osób w każdym wieku.

Pandemia COVID-19 dała początek konsultacjom medycznym w formie online, które z początku były mocno krytykowane. Oczywiście poważne przypadki wymagają fizycznych spotkań, jednak wcale nie jest to taka zła opcja! Dla osób z łagodnymi objawami SALTUS Ubezpieczenia zapewnia dostęp do telekonsultacji medycznych, które niekiedy mogą pomóc w szybkim rozpoznaniu choroby i rozpoczęciu leczenia. 

Zarówno aplikację, jak i inne formy porozumiewania się z lekarzami doceniają abonenci pakietów ubezpieczeń zdrowotnych. Oto jedna z opinii o SALTUS Ubezpieczenia:

Nie miałem pojęcia, że tak można! Ubezpieczyłem się w Saltusie i w końcu nie musze martwić się kilkutygodniowymi kolejkami do lekarzy. Nie wiem jak im się to opłaca - ta miesięczna składka to jakaś śmieszna kwota, która nie rzutuje na mój miesięczny budżet. Możliwości rezerwacji wizyty genialne - aplikacja, telefon, mail, wszystko można załatwić w kilka minut. Jak najbardziej polecam, najlepsza opinia dla Saltus. 

Ubezpieczenia na życie - pakiety indywidualne i grupowe

Nikt nie wie, co przyniesie przyszłość. Niestety różne wypadki chodzą po ludziach, i trzeba być na to przygotowanym. W zabezpieczeniu przyszłości zarówno Twojej, jak i Twoich bliskich może pomóc właśnie SALTUS Ubezpieczenia. W ofercie firmy dotyczącej ubezpieczeń na życie znajdziesz wiele opcji - każda z nich dotyczy ubezpieczenia grupowego lub indywidualnego.

Korzystając z pierwszego wariantu, zyskasz pewność tego, że po Twojej śmierci w wyniku wypadku lub nagłej choroby, Twoja rodzina będzie zabezpieczona finansowo. Ubezpieczenie zakłada również pomoc w dojściu do siebie po nieszczęśliwym zdarzeniu, które nie zakończyło się śmiercią, rekonwalescencję po chorobie serca i wiele, wiele więcej. Te same zasady będą tyczyć się również Twoich najbliższych, wskazanych w dokumentach.

Drugi wariant dotyczy natomiast tylko Ciebie. Ta wersja jest szersza i pomaga ludziom finansowo w przypadku nagłej śmierci, długiego pobytu w szpitalu, podczas operacji i poważnych chorób. Krótko mówiąc - w tych sytuacjach wszelkie koszty ponosi towarzystwo ubezpieczeniowe SALTUS.

Oto jak wygląda jedna z opinii o SALTUS dotycząca ubezpieczeń na życie:

Saltus ubezpieczenia naprawdę pomógł po śmierci mojej mamy. Było ciężko, ale chociaż sprawami finansowymi nie musiałam się martwić. Ludzie - ubezpieczajcie się, bo nie wiadomo co może się stać. Jak chodzi o samą firmę to wszystko przebiegło bez problemów, duży plus za sprawny kontakt i chęć pomocy. Ode mnie 5 gwiazdek.

Ubezpieczenia mienia dla firm i jednostek samorządu terytorialnego - oferta i opinie o SALTUS

Ubezpieczenie mienia to kolejny element oferty SALTUS. Choć nie jest tak ważne jak ubezpieczenie na życie czy zdrowie, spotyka się z równie dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Korzystając z usług firmy, możesz zabezpieczyć mieszkanie, samochód podróż, a nawet utratę dokumentów. Ubezpieczenia dotyczą kradzieży, nieszczęśliwych wypadków, a nawet dewastacji mienia przez osoby trzecie. To szczególnie przydatna opcja dla osób, które dużo podróżują i opuszczają swój majątek na dłuższy czas. Pełną ofertę ubezpieczeń mienia znajdziesz na oficjalnej stronie firmy. Tak prezentuje się kolejna opinia ubezpieczeń SALTUS, tym razem dotycząca rzeczy materialnych:

Ubezpieczenie mieszkania w SALTUS to naprawdę dobre rozwiązanie. Konkurencyjne ceny składek na rynku, łatwy kontakt i szeroki zakres sytuacji awaryjnych. Ubezpieczyłem już mieszkanie prywatne w Saltus, zastanawiam się nad ubezpieczeniem moich lokali inwestycyjnych. Jak na razie wszystko na plus. Polecam.

Odkładanie obowiązków na później to jedna z najgorszych rzeczy, jakie możesz zrobić. Nie trać czasu i już dziś zatroszcz się o sytuację finansową Twoich bliskich. Ubezpiecz siebie, rodzinę i cały swój majątek w firmie SALTUS, a w końcu będziesz mógł spać spokojnie. Zajrzyj na oficjalną stronę partnera, a poznasz jego pełną ofertę. Tam też znajdziesz formularz kontaktowy, numery telefonów oraz adresy e-mail do konsultantów. Wiesz, co robić, powodzenia! 

Saltus ubezpieczenia - dane kontaktowe

(58) 770 36 90
801 888 666
Biuro Obsługi Klienta czynne:
pon. - pt.: 8:00 -16:00
e-mail: [email protected]

INFOLINIA DO UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO
(58) 7736 92
801 005 777
e-mail: [email protected]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

olekolek

1 0

ja akurat mam dobre dowiswiadczenia czego nie moge powiedziec o innych frimach 09:41, 08.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%