Zamknij

Plaża pod wynajem. Sopot czeka na oferty

15:30, 08.02.2019 | Przemysław Szczygieł
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj (8 lutego) miasto wystosowało zaproszenie do składania ofert cenowych na wynajem plaży. Ogłoszenie dotyczy przestrzeni pomiędzy hotelem Sheraton a sopockim molem. Najemca będzie miał do dyspozycji obszar o powierzchni około 1500 m2 na organizację wydarzeń rekreacyjno-sportowych.

Do użytku zostanie oddany odcinek graniczący z plażą hotelu Sofitel Grand Sopot. Według ustaleń miasta rozpatrywane będą wyłącznie oferty zorientowane na organizację różnego rodzaju eventów. Animatorzy wydarzeń będą musieli określić charakter imprezy, termin, program, a także wizualizację zagospodarowania terenu. Istotne jest to, by wykorzystywane obiekty wpisywały się w estetykę miasta. Nie uświadczymy zatem dmuchanych zjeżdżalni czy pstrokatych banerów reklamowych. Osoby, które wezmą udział w konkursie, będą zobligowane do skonsultowania się z Miejskim Plastykiem oraz z Biurem Promocji i Komunikacji Społecznej.

Według wskazań miasta zarówno namioty, jak i przestrzeń reklamowa będą w kolorze białym. Ponadto gmina zakazała wykorzystywania ekranów. Tego typu restrykcje będą służyły zachowaniu spójności wizualnej rejonu sopockiej plaży.

Termin składania ofert mija 25 lutego o godzinie dwunastej. Do tego czasu zainteresowani mogą przedstawić swoje propozycje na wykorzystanie plaży w okresie od 15 czerwca do 30 września bieżącego roku. Cena wywoławcza wynosi 5000 złotych netto za dzień najmu.

Do użytku oddany zostanie obszar oznaczony na poniższym planie:

(Przemysław Szczygieł)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone