Zamknij
REKLAMA

"Zadźgam cię jak Adamowicza". Prezydent Sopotu otrzymał e-mail z pogróżkami

12:08, 27.07.2021 | P.S
Skomentuj Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. Zdjęcie poglądowe
REKLAMA

Prezydent Sopotu otrzymał wiadomość, w której anonimowy nadawca grozi mu śmiercią. Samorządowiec opublikował treść kontrowersyjnego e-maila na swoim profilu w mediach społecznościowych. "Długo nie pożyjesz. Pożegnaj się z rodziną. Zabiję cię na dniach" - czytamy w wiadomości.

Podobne e-maile otrzymali także prezydenci innych miast, w tym prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, prezydentka Gdańska Aleksandra Dulkiewicz i prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski.

Sopocki samorządowiec zdecydował się opublikować treść e-maila z pogróżkami w serwisie Facebook. Sprawa ma zostać zgłoszona do prokuratury.

"Karnowski zamorduję cię ŻYDZIE... Zadźgam cię jak Adamowicza... Poderżnę ci ten głupi łeb... Długo nie pożyjesz. Pożegnaj się z rodziną. Zabiję cię na dniach. I tak nie mam nic do stracenia. Zginiesz k***o za to co mi zrobiłeś" - czytamy w wiadomości.

Jacek Karnowski zwraca uwagę na to, że pogróżki wobec samorządowców to część znacznie szerszego zjawiska.

- Od lat budowa kapitału politycznego na nienawiści; przyzwolenie na różne formy agresji fizycznej i słownej, wobec „innych”: uchodźców, osób innych wyzwań, osób LGBT czy przeciwników politycznych. Bicie metalowymi pałkami kobiet przez służby specjalne, nagminne łamanie prawa, wykorzystywanie służb wobec przeciwników politycznych zamiast ściganie tych, którzy kopią i biją innych. Tragiczna śmierć Pawła Adamowicza nic nie nauczyła... nawet jej nazwanie po imieniu to dla rządzących trudność - uważa prezydent Sopotu.

Jak zapewnia samorządowiec, to nie pierwszy raz, kiedy spotyka się z tego typu groźbami.

- To już kolejne groźby śmierci wobec mojej osoby. Dwa wcześniejsze przypadki skończyły się wyrokami w zawieszeniu. Ten mail, tak jak inni prezydenci, ponownie zgłoszę na policję - deklaruje prezydent Sopotu. - Tylko pytanie: kiedy zasypiemy te rowy? Ostatni atak fizyczny na punkt szczepień i agresja słowna wobec Ministra Zdrowia pokazuje, że nienawiści może dotknąć wszystkich... - zauważa samorządowiec.

[ZT]9577[/ZT] 

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

ankaanka

0 0

Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.zakazanarandka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam. 19:44, 27.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RafałRafał

2 1

Co za ironia w komentarzach pod artykułem który ma charakter pozbawienia życia, ogłasza się młoda kobieta która oferuje swoje nagie zdjęcia i namiętne spotkania, czy portal esopot nie ma moderatora na jakie psy ,to jest pytanie do Karnowskiego zeszło to miasto, to właśnie pokazuje nam ten obrazek. 09:25, 28.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%