Zamknij
REKLAMA

"120 drzew na 120-lecie Sopotu". Wyjątkowa inicjatywa Sheraton Sopot Hotel [WIDEO]

19:02, 12.04.2021 | Emil Bogumił
Skomentuj Fot. Facebook, Sheraton Sopot Hotel
REKLAMA

Sheraton Sopot Hotel przygotował szereg inicjatyw z okazji 120-lecia nadania praw miejskich Sopotowi. Efekty jednej z nich mogliśmy poznać w sobotę, 10 kwietnia. Pracownicy placówki, wraz z rodzinami, posadzili 120 drzew w sopockim lesie. - Była to okazja do odkrycia pięknej sopockiej przyrody i zrobienia czegoś dobrego dla naszej planety - podsumowują akcję.

Rok 2021 to Jubileusz 120 rocznicy nadania Sopotowi praw miejskich. Z tej okazji szereg działań przygotowują nie tylko lokalne władze, ale także organizacje pozarządowe, instytucje oraz działające w mieście przedsiębiorstwa. Miejskie obchody święta zostaną zainagurowane na przełomie kwietnia i maja 2021 roku, a zakończą się w maju 2022 roku. W programie zostaną uwzględnione zarówno duże festiwale i imprezy sportowe odbywające się co roku w Sopocie, jak również małe wydarzenia o charakterze lokalnym. Forma przeprowadzenia obchodów będzie dostosowywana do aktualnych wymogów sanitarnych.

Do działań z okazji 120-lecia sopockich praw miejskich włączył się m.in. Sheraton Sopot Hotel. Efekty inicjatywy można obserwować na filmie udostępnionym na Facebooku hotelu.

W tym roku nasze ukochane miasto Sopot obchodzi 120-lecie istnienia. Dla uczczenia tej rocznicy zaplanowaliśmy przeróżne wydarzenia. Pierwsze zrealizowaliśmy w sobotę. Wraz z naszymi pracownikami i ich rodzinami zasadziliśmy 120 drzew w sopockim lesie. Była to okazja do odkrycia pięknej sopockiej przyrody i zrobienia czegoś dobrego dla naszej planety.

 

Bardzo dziękujemy Zarządowi Dróg i Zieleni w Sopocie za pomoc w realizacji naszego planu! - czytamy w mediach społecznościowych.

Więcej informacji o akcji oraz wideo znajduje się pod tym >>LINKIEM<<.

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%