Zamknij
REKLAMA

Sopocka fundacja "Trzeba Marzyć" daje możliwość wylicytowania dziecięcych marzeń

09:04, 27.11.2020 | Natalia Mrozek
Skomentuj Fot. Fundacja Trzeba Marzyć
REKLAMA

Fundacja "Trzeba Marzyć" uruchomiła na portalu Facebook grupę z internetowymi licytacjami. Dochody z licytacji zostaną w całości przeznaczone na spełnianie marzeń podopiecznych fundacji.

Fundacja "Trzeba Marzyć" rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku. Jej nadrzędnym celem jest spełnianie dziecięcych marzeń – małymi marzycielami są dzieci, których życie jest zagrożone. Do tej pory organizacja pomogła 769 z nich.

W czasie trwania pandemii stacjonarna działalność fundacji musiała zostać ograniczona, dlatego na portalu Facebook powstała specjalna grupa z licytacjami – Licytacje Marzeń.

– Miło nam Cię gościć w naszej grupie mającej na celu zbieranie środków, które będą służyły do spełniania marzeń naszych marzycieli. Cieszymy się, że jesteś tutaj z nami! .  Są dwie możliwości pomagania:

  • Licytowanie przedmiotów wystawionych przez innych.
  • Dodawanie własnych przedmiotów/usług na licytacje, które będą licytowane przez innych. Zależy nam, żeby były to naprawdę nietuzinkowe rzeczy i w dodatku nie muszą to być tylko przedmioty!” – możemy przeczytać na Facebooku grupy Licytacje Marzeń.

Pierwszym przedmiotem wystawionym do licytacji była piłka z autografem piłkarza Jakuba Błaszczykowskiego. Zysk z tej licytacji wyniósł 1000 złotych. Pieniądze zebrane w ramach internetowych licytacji, zostaną w całości przeznaczone na spełnianie marzeń podopiecznych fundacji "Trzeba Marzyć".

Aktualnie w licytacji znajdują się oryginalne rękawice bokserskie z autografem Dariusza Tigera Michalczewskiego. Wylicytowane przedmioty można odebrać osobiście na terenie Trójmiasta. Istnieje także możliwość ich wysyłki.

(Natalia Mrozek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA