Zamknij
REKLAMA

Sopot: "Ile osób mogło wziąć kredyt i spłacać go z 500 plus?". Wiec poparcia Andrzeja Dudy [FOTO]

21:17, 26.06.2020 | Emil Bogumił
Skomentuj
REKLAMA

Na placu przed kościołem św. Jerzego odbył się wiec poparcia Andrzeja Dudy. Poparcie dla obecnego prezydenta RP zadeklarowali pomorscy działacze PiS. W wydarzeniu uczestniczyło około 150 osób.

Piątkowa demonstracja rozpoczęła się kilka minut po 17:00. Już wcześniej zgromadzonym przygrywała kaszubska kapela. Wśród obecnych na scenie parlamentarzystów znaleźli się Magdalena Sroka, Anna Fotyga, Marcin Horała, Kazimierz Smoliński, Tadeusz Cymański oraz była posłanka Małgorzata Zwiercan. Towarzyszyli im Andrzej Gwiazda oraz wojewoda pomorski Dariusz Drelich. Wśród sopockich działaczy PiS dostrzec można było Pawła Petkowskiego, Piotra Melera oraz Bartosza Łapińskiego.

Zarówno prowadzący, jak i osoby zabierające głos, zwracali uwagę, że w okresie prezydentury Andrzeja Dudy, Polakom żyje się lepiej. Służyć mają temu m.in. programy socjalne.

Pomyślmy sobie, ile osób mogło wziąć kredyt i spłacać go teraz dzięki 500 plus - stwierdził Tadeusz Cymański.

Wśród wypowiedzi polityków nie zabrakło również głosów krytyki kierowanych do opozycji oraz Rafała Trzaskowskiego.

Rafał Trzaskowski nie będzie prowadził takich programów, jak Prezydent Andrzej Duda. 500 plus i 300 plus zamienią się w 500 minus, 300 minus, emerytura minus - skomentował z kolei Kazimierz Smoliński.

 

Na poprawę sytuacji majątkowej Polaków zwrócił za to uwagę Marcin Horała.

Wystarczy, że spojrzymy do portfeli Polaków. Zobaczcie co możecie kupić, gdzie możecie teraz pojechać.

Na wiec przybyła również kilkuosobowa grupa przeciwników obecnego prezydenta. Zarówno radny PiS Bartosz Łapiński oraz pozostali uczestnicy demonstracji poprosili obecnych funkcjonariuszy policji, by zajęli się kontrmanifestującymi. Nie zabrakło również ostrej wymiany zdań.

Co Trzaskowski zrobił dla Polski? [...] Chce sprowadzić do nas LGBT, chce przyprowadzić całe zło z Niemiec - krzyczał do zwolenników Rafała Trzaskowskiego jeden z uczestników wiecu.

Wydarzenie przebiegło bez większych problemów. Wiec poparcia został zakończony kilka minut po 18:00. Po oficjalnym sygnale do rozejścia się, uczestnicy otrzymali szansę wykonania zdjęć z obecnymi parlamentarzystami.

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

ObserwatorObserwator

5 3

Hahahahah Pamietam jaqk Duda obiecywał zwiększenie kwoty wolnej od podatku, obiecywał pomoc frankowiczom, równe dopłaty rolnikom, czytanie w sejmie obywatelkich ustaw i co ???? *%#)!& nic nie zrobił. 22:48, 26.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

QuiQui

3 2

Żenada. 23:17, 26.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

andrzejandrzej

1 3

ten petkowski wygląda jak LGBT, sprawdzili go przed wydaniem legitymacji PiS? 11:22, 27.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Tomek Tomek

0 0

Myśle, ze ktoś to pominął 11:27, 27.06.2020


REKLAMA