Zamknij
REKLAMA

Oświadczenie Prezydenta Sopotu po emisji filmu "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego

23:52, 20.05.2020 | R.C
Skomentuj TVP zwiastun
REKLAMA

Na antenie TVP1 odbyła się premiera filmu dokumentalnego "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego. Głos zabrał także jego twórca. W mocnych słowach na żywo zaapelował do celebrytów i władzy! "Mam nadzieję, że celebryci przestaną ulegać hakom. Wiadomo, że Krystek nagrywał te ekscesy, trzymają ich w szachu ludzie Zatoki"
 Do filmu odniósł się także prezydent Sopotu Jacek Karnowski : 

"Trudno sobie wręcz wyobrazić ból i traumę, którą przeżywają i przeżywały ofiary pedofilii, wykorzystywane młode dziewczyny. To jedna z największych zbrodni i trzeba ją wypalać żelazem. Pobłażania dla kogokolwiek, obojętnie kim jest i jakie piastuje stanowisko być nie może. Właściciele Zatoki robili wszystko, aby stworzyć modne miejsce, miejsce pełne celebrytów, znanych twarzy. Zapraszali ich na wydarzenia, organizowali cykle koncertów, także charytatywnych.  To miało im ułatwić prowadzenie tego ohydnego procederu wykorzystania dziewczyn, wykreować wrażenie że Zatoka to super miejsce, w którym warto i należy bywać. Na początku byliśmy trochę osamotnieniu w walce z Zatoką. Ale byliśmy zdeterminowani do wyeliminowanie tego zła z Sopotu. Skutecznie rozwiązaliśmy umowę na plażę, jakakolwiek współpraca z Zatoką Sztuki została zerwana i teraz konsekwentnie oczekujemy zwrotu budynku. Od czasów wojny nic gorszego w Sopocie nie zdarzyło się niż działalność tych ludzi. Ta cała sytuacja obnaża także słabość państwa. Gdyby nie tragedia Anaid, determinacja jej matki oraz odwaga dziennikarzy to sprawy by nie było. Podobnie jest w przypadku klubów go-go. Czy potrzebna jest kolejna tragedia, aby w końcu ktoś przejrzał na oczy?! "
 

[ZT]4761[/ZT]

 

(R.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Wiejak1Wiejak1

6 3

Zgadzam się, że pedofilię (również z Zatoki Sztuki) trzeba wypalić żelazem, ale dlaczego zrównywać to z klubami go-go? Tam okradają nachalnych idiotów, którzy sami są sobie winni, a pedofilia to zbrodnia. Dwie zupełnie różne sprawy. 01:17, 21.05.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

znawcaznawca

3 0

kluby go go kiedyś funkcjonowały uczciwie a teraz to jest jakaś paranoja, powinni wymieść te pseudo biznesy z rynku albo unormować prawnie funkcjonowanie .
09:06, 21.05.2020


fiacikfiacik

1 1

odezwal się prezydencik. niby wielce zbulwersowany, a sam tam bywal na imprezach. to moze tez tam ćpał i brał sie za nieletnie - jak wrzucać wszystkich do jednego worka, to dlaczego jego oszczędzić. a miasto chce odzyskac nieruchomosc, bo wiekszosc terenow na okolo zatoki sztuki/ nowej zatoki - nalezy do tego prezydenckiego pajaca, a od stycznia tego roku, zmienil plan zagospodarowania przestrzennego tego terenu gdzie stoi ten bialy budynek - i ma tam byc centrun konferencyjno - biznesowo - apartamentowe. wiec robi wsxystko zeby odebrac komus teren 04:17, 23.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA