Zamknij
REKLAMA

Ścieżka rowerowa przy Armii Krajowej: Sopot szuka wykonawcy przebudowy

22:37, 08.03.2020 | A.N
Skomentuj proj. Biuro Projektów Highway
REKLAMA

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie szuka podmiotu, który podejmie się pełnienia nadzoru inwestorskiego nad przebudową ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Armii Krajowej na odcinku od Al. Niepodległości do ul. Reja. Zgodnie z dokumentacją, wszelkie prace powinny zostać zrealizowane do końca czerwca 2021 roku.

Przebudowa ścieżki rowerowej wzdłuż Armii Krajowej zostanie podzielona na dwa etapy. Pierwszy obejmuje roboty drogowe na odcinku od ulicy 23 Marca do ulicy Wybickiego. W ramach inwestycji zaplanowano budowę wyniesionego skrzyżowania z ulicą Andersa. Według planów, ta przebudowa powinna zakończyć się pod koniec czerwca tego roku.

proj. Biuro Projektów Highway

W drugim etapie inwestycji roboty obejmą pozostały odcinek Armii Krajowej – do ulicy Reja. Prace zaczną się po Nowym Roku i zakończą 30 czerwca 2021. Na przebudowanym odcinku pojawią się nowe chodniki z betonowej kostki. Ścieżka rowerowa pokryta będzie czerwoną nawierzchnią asfaltową.

Inwestycja związana jest z budową węzła integracyjnego Sopot Kamienny Potok wraz z trasami dojazdowymi, finansowanego w ramach regionalnego programu operacyjnego dla województwa pomorskiego na lata 2014-2020. Szczegółowe informacje na temat przetargu oraz całej inwestycji znajdują się w dokumentacji dostępnej na stronie Zarządu Dróg i Zieleni w Sopocie.

(A.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA