Zamknij
REKLAMA

Mogło dojść do tragedii. Pożar przy ul. Abrahama w Sopocie

08:58, 13.02.2020 | P.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiały Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Sopocie

Środowe popołudnie (12 lutego) nie obyło się bez interwencji sopockich służb. Tego dnia strażacy walczyli z ogniem trawiącym jedno z pomieszczeń w budynku przy ul. Abrahama na terenie Górnego Sopotu.

- Kilka minut przed godziną 12 do SKKM w Sopocie wpłynęło zgłoszenie od lokatorki jednego z mieszkań w budynku przy ul. Abrahama 1. Z informacji uzyskanej od zgłaszającej wynikało, że w mieszkaniu gromadzi się dym. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów PSP i OSP. Po przybyciu na miejsce potwierdzono, że pali się na drugim poziomie mieszkania zlokalizowanego na najwyższej kondygnacji. Dzięki wczesnemu wykryciu pożaru i szybkiej interwencji, nie doszło do rozprzestrzenienia pożaru. Spaleniu uległo jedynie jedno pomieszczenie wraz z wyposażeniem - poinformował kpt. Janusz Gawlak, rzecznik prasowy KM PSP Sopot.

W związku ze skutkami wczorajszej wichury działania przeprowadzono także na obszarze Karlikowa, w rejonie ulic Bitwy pod Płowcami oraz Jana z Kolna. Strażacy usuwali pochylone drzewa oraz nadłamane suche gałęzie zwisające nad przystankiem, które stanowiły zagrożenie dla przechodniów.

[ALERT]1581580134025[/ALERT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

klansopockiklansopocki

0 0

no ale co się stao, co się stao, co się stao? 10:14, 13.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone